29 травня 2016, Київ 22:08

  УСІ НОВИНИ / Політика

  Округ на Дніпропетровщині отримав 20 тисяч бюлетенів із помилками – «Опора»

  Частина дільниць виборчого округу № 37 на Дніпропетровщині не забезпечена виборчими бюлетенями, за якими мають обирати кандидатів-мажоритарників, через помилки в бюлетенях – інформацію про це, отриману від спостерігачів, підтвердили Радіо Свобода в суботу у Громадянській мережі «Опора» у Дніпропетровській області.

  За даними координатора виборчих програм «Опори» в області Сергія Федька, загалом окружна виборча комісія № 37 отримала 20 тисяч бюлетенів, які містять помилки – плутанину в номерах виборчих дільниць, відтак частина дільниць округу наразі бюлетенями не забезпечена.

  «Бюлетені з помилками мають передати до ЦВК. Частина комісії наполягала на тому, щоб погасити ці бюлетені на місці, але, за законом, гасити може тільки виборча дільниця після підрахунку голосів. Гасіння на ОВК законом не передбачене. Недійсні бюлетені з ОВК нікуди не поділись, кімната опечатана. ЦВК тепер має надати ОВК бюлетені без помилок. Але, зрозуміло, що все це відбуватиметься із запізненням. Щодо інших округів, ми не чули, щоб була така проблема», – сказав Радіо Свобода Сергій Федько.

  Водночас довірена особа одного з кандидатів у народні депутати України Елла Карась повідомила Радіо Свобода, що, за її даними, частину бюлетенів із помилками вже встигли відвезти до деяких дільниць.

  «Щодо тих дільниць, куди відправили бюлетені з помилками, – не знаємо, що робити: чи повертати їх в ОВК, чи гасити на місці. Загалом у нас на окрузі 146 дільниць, 14 великих виборчих дільниць усе ще не забезпечені бюлетенями», – сказала Елла Карась.

  У керівництві окружної виборчої комісії № 37 Радіо Свобода коментувати ситуацію відмовились, зазначивши лише, що наразі чекають на рішення Центральної виборчої комісії.  Щоб залишити коментар і мати більшу можливість у спілкуванні з іншими учасниками форуму, Ви можете зареєструватися. Частина важливих публікацій потрапляє і на сторінку Радіо Свобода у Facebook. Там коментувати можна без участі модератора.


  ПОВЕРНУТИСЯ НА ГОЛОВНУ
  Форум закрито
  Коментарі
       
  У цьому форумі немає жодного коментаря. Будьте перші.

  ДОЛУЧАЙСЯ!
  Facebook Радіо Свобода Twitter Радіо Свобода VKontakte Радіо Свобода Радіо Свобода в www.odnoklassniki.ru Радіо Свобода на Google Plus YouTube Радіо Свобода SoundCloud Радіо Свобода Підписка Радіо Свобода

  САВЧЕНКО ПРО ПУТІНА

  Переглянути всю прес-конференцію

  Відеопрограми Радіо Свобода

  «Суботнє інтерв’ю» | Суспільству плювати на Верховну Раду – Андрій Білецький  

  РОЗКЛАД ПРОГРАМ

  Відео Бій, який зараз треба витримати Савченко, значно складніший, аніж той, який був у Росії – Гайдай

  Надії Савченко пророкують конфлікти зі своєю фракцією у Верховній Раді 

  У НАБУ підтвердили отримання документів щодо «чорної каси» Партії регіонів

  Документи, які підтверджують незаконні виплати Партією регіонів готівки низці колишніх і нинішніх високопосадовців – колишній перший заступник голови СБУ Віктор Трепак 

  Джозеф Байден і Петро Порошенко, архівне фото (©Shutterstock)

  Порошенко під час розмови з Байденом відзначив необхідність посилення санкцій щодо Росії – АП

  Тим часом лідери країн «Групи семи» узгодили продовження санкцій проти Росії і погрожують посилити їх у разі потреби 

  ВИБРАНЕ ВІДЕО

  Савченко помилували з гуманістичних міркувань – прес-секретар Путіна

   

  Міста у вишитих сорочках. Українці святкували День вишиванки

   

  Посол Франції в Україні Ізабель Дюмон виступила з оркестром у Харкові

  Ситуація в зоні бойових дій

  Ситуація в зоні бойових дій на Донбасі 29 травня

  Ситуація в зоні бойових дій на Донбасі 29 травня

  Хронологія
  В інших ЗМІ