24 травня 2016, Київ 12:51

  УСІ НОВИНИ / Політика

  Вибори у Волновасі на Донеччині під загрозою зриву – член комісії

  x

  Вибори до Верховної Ради в контрольованому українською владою місті Волноваха на Донеччині перебувають під загрозою зриву. Про це пізно ввечері в суботу заявила Радіо Свобода член дільничної виборчої комісії №140145 у 60-му окрузі Тетяна Чанглі.

  «Зараз ведеться незаконна діяльність на дільницях. По-перше, дільниці не в повному складі, не всі члени комісій присутні, біля окружної комісії я зустрілася з іншими членами дільниць, які також скаржаться. Це 164-та дільниця, вона закрита сьогодні і жодної роботи не ведеться. Ніякої комісії немає, зриваються вибори взагалі в місті Волноваха», – сказала у суботу Тетяна Чанглі.

  Крім цього, за її свідченням, у цьому місті не роздали запрошень і немає офіційних програм кандидатів на дільницях.

  «В окружній комісії досі формуються дільничні комісії, хоча списки від кандидатів і від партій давно передали в окружну комісію, і давно ці дільничні комісії мали бути сформовані для початку роботи», – заявила Чанглі.

  Тетяна Чанглі також сказала Радіо Свобода, що в суботу члени дільничної комісії не допустили її до свого засідання.

  За словами керівника виборчого штабу партії «Свобода» по Донецькій області Олега Куцина, останні два дні «пішли різкі заміни членів комісій – в основному тих, які проявляють свою громадянську позицію і бачать, що є певні порушення, – таких людей усувають від участі у виборчому процесі». «Є дуже часті випадки, що не всім членам комісії повідомляють про те чи інше засідання», – наголосив він.

  Раніше спостерігачі Комітету виборців України та громадянської мережі «Опора» називали 60-й округ із центром у Волновасі серед таких, де парламентські вибори 26 жовтня під сумнівом.  Щоб залишити коментар і мати більшу можливість у спілкуванні з іншими учасниками форуму, Ви можете зареєструватися. Частина важливих публікацій потрапляє і на сторінку Радіо Свобода у Facebook. Там коментувати можна без участі модератора.


  ПОВЕРНУТИСЯ НА ГОЛОВНУ
  Форум закрито
  Коментарі
       
  У цьому форумі немає жодного коментаря. Будьте перші.

  ДОЛУЧАЙСЯ!
  Facebook Радіо Свобода Twitter Радіо Свобода VKontakte Радіо Свобода Радіо Свобода в www.odnoklassniki.ru Радіо Свобода на Google Plus YouTube Радіо Свобода SoundCloud Радіо Свобода Підписка Радіо Свобода

  Відеопрограми Радіо Свобода

  «Молодь Плюс» | День музеїв в Україні. Як працювати без грошей?

  РОЗКЛАД ПРОГРАМ

  Зображення питання

  Тест. Заголовки російських ЗМІ: справжні чи вигадані?

  Чи знаєте Ви стиль російської преси настільки, аби називатися справжнім «диванним воїном» і експертом в інформаційній війні? Заголовки російських ЗМІ іноді шокують. А чи зможете Ви відрізнити справжні заголовки від вигаданих? Насправді це складніше, ніж Ви думаєте!
  Квіти та дитячі іграшки біля посольства Нідерландів в Україні в пам’ять загиблих людей, які летіли в «Боїнгу» рейсу MH17. Київ, 21 липня 2014 року

  Які шанси, що Росію змусять заплатити компенсацію за «Боїнг-777»?

  Родичі загиблих у малайзійському літаку подали позов до ЄСПЛ. Вимагають по 10 мільйонів доларів за загиблого 

  Президент Польщі підписав закон про декомунізацію

  Анджей Дуда підписав закон, що забороняє пропаганду комунізму. Згідно з законом, перейменують понад тисячу вулиць і об’єктів на території країни 

  Акція «Азову», Порошенко та Донбас

  «Загравання із терористами та Кремлем – як і нерозумне провокування їх – матимуть непрогнозовані наслідки не лише для України, а й для Європи» 

  ВИБРАНЕ ВІДЕО

  Міста у вишитих сорочках. Українці святкували День вишиванки

   

  Посол Франції в Україні Ізабель Дюмон виступила з оркестром у Харкові  

   

  Навіщо жителі Донбасу голосували на псевдореферендумі 2 роки тому?

  Ситуація в зоні бойових дій

  Ситуація в зоні бойових дій на Донбасі 23 травня

  Ситуація в зоні бойових дій на Донбасі 23 травня

  Хронологія
  В інших ЗМІ