29 червня 2016, Київ 19:17

  УСІ НОВИНИ / Політика

  Прибутки «Роснєфті» впали на 99,3%

  x

  Прибутки російської державної енергетичної компанії «Роснєфть» значно впали у третьому кварталі. Це сталося після запровадження Заходом санкцій проти Росії через її роль у дестабілізації ситуації в Україні.

  За повідомленням компанії, її чистий прибуток скоротився на 99,3% (24,4 мільйона доларів) у порівнянні з аналогічним періодом минулого року.

  Санкції Заходу заморозили доступ «Роснєфті» до західних фінансів та технологій, необхідних для розробки родовищ у Сибірі. Також на становище компанії вплинуло падіння курсу російського рубля.

  Як повідомив міністр економічного розвитку Росії Олексій Улюкаєв, влада не може задовольнити запит «Роснєфті» на надання фінансової допомоги для оплати боргів.

  У серпні ця компанія звернулася до російського уряду за допомогою для оплати боргів на суму 45 мільярдів доларів.   Щоб залишити коментар і мати більшу можливість у спілкуванні з іншими учасниками форуму, Ви можете зареєструватися. Частина важливих публікацій потрапляє і на сторінку Радіо Свобода у Facebook. Там коментувати можна без участі модератора.


  ПОВЕРНУТИСЯ НА ГОЛОВНУ
  Форум закрито
  Коментарі
       
  У цьому форумі немає жодного коментаря. Будьте перші.

  ДОЛУЧАЙСЯ!
  Facebook Радіо Свобода Twitter Радіо Свобода VKontakte Радіо Свобода Радіо Свобода в www.odnoklassniki.ru Радіо Свобода на Google Plus YouTube Радіо Свобода SoundCloud Радіо Свобода Підписка Радіо Свобода

  СПЕЦПРОЕКТ

  Комсомольськ чи все ж Горішні Плавні?

  ВІДЕОПРОГРАМИ

  «Донбас.Реалії» | Чи ефективна місцева влада в «сірій зоні» на Донбасі? 

  РОЗКЛАД ПРОГРАМ

  ІНФОГРАФІКА

  Василь Сліпак

  Фотогалерея У зоні бойових дій на сході України загинув оперний співак Василь Сліпак

  Василь Сліпак був солістом Паризької опери, але повернувся в Україну з початком російської агресії. На схід України він пішов добровольцем 

  Українська мова. Її статус в Конституції досі ігнорує нинішня влада

  20 років Конституції України: боротьба за реальний статус української мови триває 

  На Всеправославному Соборі українське питання обговорювали в кулуарах – Самохвалова

  «Якщо Синод Константинопольського патріархату захоче видати грамоту визнання – це робить нашу Церкву – Київський патріархат – легітимною і визнаною у світі» 

  ОБРАНЕ ВІДЕО

  Ситуація в зоні бойових дій

  Ситуація в зоні бойових дій на Донбасі 29 червня

  Ситуація в зоні бойових дій на Донбасі 29 червня

  Хронологія
  В інших ЗМІ