27 червня 2016, Київ 12:23

  УСІ НОВИНИ / Міжнародні події

  США застерігають Росію: «вибори» сепаратистів – не привід для нового втручання

  (©Shutterstock)(©Shutterstock)
  x
  (©Shutterstock)
  (©Shutterstock)

  Сполучені Штати Америки застерігають Росію не використовувати незаконні «вибори» сепаратистів на Сході України як привід ввести в Україну нові війська й озброєння, заявила у п’ятницю Рада національної безпеки при президентові США.

  Як сказала речник Ради Бернадетт Міган, за останніми даними, російські війська знову повертаються до кордону з Україною вздовж контрольованих сепаратистами ділянок.

  США також знову закликають Росію і її маріонеток-сепаратистів виконати всі їхні зобов’язання за «мінським протоколом» від 5 вересня і «мінським меморандумом» від 19 вересня, мовиться в заяві.

  У Раді нацбезпеки нагадали, що США не визнають результатів сепаратистських «виборів» і закликають усіх членів міжнародної спільноти зробити те саме.

  Рада особливо закликала Росію як сторону, що підписала «мінський протокол», приєднатися до генерального секретаря ООН, Європейського союзу, Ради Європи й решти міжнародної спільноти в засудженні нелегітимних планованих «виборів».

  США рішуче засуджують намір сепаратистів провести незаконні так звані «вибори» 2 листопада, мовиться в заяві. В ній також наголошено, що такі «вибори» суперечитимуть і Конституції й законам України, і «мінському протоколові» від 5 вересня.

  Єдині законні місцеві вибори на Сході України відбудуться 7 грудня, як передбачено законом України, наголосили в Раді нацбезпеки США.

  Представники США, як і світової спільноти, від генерального секретаря ООН до керівників і найвищих посадовців окремих держав і міждержавних об’єднань, а також України вже багато разів привертали увагу останніми днями, що задумані сепаратистами «вибори» в захоплених ними регіонах, які вони хочуть провести 2 і 9 листопада, прямо суперечать «мінському протоколові». Цей документ визначив, що вибори там мають відбутися відповідно до закону України «Про особливий порядок місцевого самоврядування в окремих районах Донецької та Луганської областей». Цей закон призначив такі вибори на 7 грудня.

  Натомість Росія, представник якої теж підписав укладені за посередництва ОБСЄ «мінські домовленості», тепер твердить, нібито сепаратистські «вибори» відповідають цим домовленостям. Росія, яка всіляко підтримує збройних сепаратистів у частині Донбасу, є єдиною країною, яка заявила, що визнає їхні «вибори».  Щоб залишити коментар і мати більшу можливість у спілкуванні з іншими учасниками форуму, Ви можете зареєструватися. Частина важливих публікацій потрапляє і на сторінку Радіо Свобода у Facebook. Там коментувати можна без участі модератора.


  ПОВЕРНУТИСЯ НА ГОЛОВНУ
  Форум закрито
  Відсортувати коментарі:
  Коментарі
       
  від: Ігор Місто: Херсон
  01.11.2014 13:06
  Питання не тільки в даті "виборів". Вони збираються вибирати "парламент" і "голови республік", яких не існує. Навіть якщо б цей шабаш відбувався 7 грудня, це НЕ МІСЦЕВІ вибори.
  Крім того, Україна не має жодного контролю над проведенням. Територія окупована.

  Прийняття закону про особливий статус від Порошенка було безглуздим і неграмотним. Він навіть частково легітимізує ці псевдовибори. Його треба скасувати як відповідь на цей шабаш.
  Статус ОКУПОВАНОЇ території і припинення всії фінансувань. Скільки можна принижуватись?

  від: святослав Місто: ивано-франковск
  01.11.2014 05:32
  Опять на те же грабли наступает Путин.Лже политика и беспридел никчему хорошему не приведут,это как упертий баран будет бодаться пока себе лоб не рашибет.И так сложная экономическая обстановка в России ,приведет еще к более серезним эконимическим последствием.Может надо мировому сообществу более серезние ужесточить санкции, помочь Украине вооружением,Путин помагает же сепарати-стам.Так дальше продолжаться не может,может надо поставить на место этого лже политика,фашизм Путинский на Украине не пройдет. ...

  ДОЛУЧАЙСЯ!
  Facebook Радіо Свобода Twitter Радіо Свобода VKontakte Радіо Свобода Радіо Свобода в www.odnoklassniki.ru Радіо Свобода на Google Plus YouTube Радіо Свобода SoundCloud Радіо Свобода Підписка Радіо Свобода

  СПЕЦПРОЕКТ

  Комсомольськ чи все ж Горішні Плавні?

  ВІДЕОПРОГРАМИ

  «Інтерв’ю» | Під брендами патріотів промишляють «тітушки» – Борислав Береза 

  РОЗКЛАД ПРОГРАМ

  ІНФОГРАФІКА

  (©Shutterstock)

  Понад три мільйони британців підписали петицію про переголосування Brexit

  Станом на 12:30 за Києвом 26 червня під документом підписалися понад 3 мільйони 17 тисяч людей 

  Володимир В’ятрович, голова Українського інституту національної пам’яті

  Волинська трагедія. Замість взаємного вибачення – односторонні звинувачення

  Взаємні гучні звинувачення в гріхах минулої війни можуть завадити почути інше: наростання шуму гармат на східному кордоні України 

  Ярослав Бабич

  Смерть Бабича, МВС і «Азов». Підводні камені справи

  Одне із запитань: чому збрехав речник поліції Київської області Микола Жукович? 

  ВИБРАНЕ ВІДЕО

  «Є наші пісні про нас. Але хто їх чує?» – Сашко Положинський  

   

  Красногорівка: поранених цивільних за тиждень більше, ніж за минулий рік 

   

  Поблизу Чернігова стріляли з «Градів», танків і артилерії – тривають масштабні навчання 

  Ситуація в зоні бойових дій

  Ситуація в зоні бойових дій на Донбасі 26 червня

  Ситуація в зоні бойових дій на Донбасі 26 червня

  Хронологія
  В інших ЗМІ