30 червня 2016, Київ 15:07

  Новини / Політика

  Росія виходить за межі мінських домовленостей – держсекретар США

  x

  Заяви Росії про підтримку сепаратистських «виборів» 2 листопада виходить за межі досягнутих у вересні в Мінську угод. Про це держсекретар США Джон Керрі заявив в інтерв’ю телеканалу Bloomberg, інформує сайт зовнішьополітичного відомства.

  «Ми б не розглядали їх (псевдовибори – ред.) як легітимні, вони можуть стати проблемою», – наголосив Керрі.

  Очільник американського зовнішньополітичного відомства схвалив укладення газових домовленостей між Києвом і Москвою, «деякі свідчення про відведення військ і зниження рівня насильства», але ці сигнали, на його думку, є дуже непевними.

  «Цього недостатньо, щоб когось задовольнити, гадаю, ми стурбовані», – сказав Керрі.

  Він також вважає, що запроваджені країнами Заходу санкції «мають глибокий вплив на російський бюджет та економіку», і Росія переживає «серйозні проблеми».

  Україна, на думку держсекретаря США, може мати водночас «потужні» відносини і з Росією, і з Європою та стати «мостом між ними».

  «Але президент Путін справді повинен вирішити, що він хоче поважати суверенні права народу України і працювати з нами в конструктивному руслі», – зауважив Джон Керрі.

  У контрольованих проросійськими сепаратистами частинах українського Донбасу 2 листопада триває голосування на так званих «виборах». Українська влада, Сполучені Штати, Європейський союз та інші західні країни, генеральний секретар ООН Пан Ґі Мун наголосили, що ці «вибори» нелегітимні і не будуть визнані. Російські офіційні особи тим часом заявляють про намір визнати результати голосування.  Щоб залишити коментар і мати більшу можливість у спілкуванні з іншими учасниками форуму, Ви можете зареєструватися. Частина важливих публікацій потрапляє і на сторінку Радіо Свобода у Facebook. Там коментувати можна без участі модератора.


  ПОВЕРНУТИСЯ НА ГОЛОВНУ
  Форум закрито
  Відсортувати коментарі:
  Коментарі
       
  від: Олег Місто: Днепропетровск
  02.11.2014 23:41
  Начать производство ракеты "Сапсан" , деньги на производство забрать у олигархов. Когда армию разворовывали, появились олигархи.
  Закон сообщающихся сосудов , сколько из одного убыло столько в другой прибыло. Для начала предложить добровольно спонсировать армию, а не захотят на каждого можно "накопать" кучу уголовных дел.

  від: Анонім Місто: Схід
  02.11.2014 20:22
  Україна створює космічні ракети. Зараз треба в три зміни і день і ніч виготовляти балістичні ракети малої і середньої
  дальності.Вони повинні замінити "Точку-У" і бути ще потужніші
  і більш точніші.

  від: Андрей Місто: Одесса
  02.11.2014 19:20
  Если руководство РФ заявляет, что они поддерживают мирное урегулирования на Донбассе, то следует ожидать новых поставок для террористов Кремлем оружия, военной техники и наемников в оккупированные украинские земли. Подтверждением этому есть видео ( видео отснятое на этой неделе украинскими патриотами г. Макеевки), на котором видно как поступает новая военная техника террористам ( 7 установок "ГРАД", военные автомобили "Урал" с крытыми прицепами и т.д.). Вчера под Донецком жители области засняли на видео очередные колонны российской военной техники, а в Луганеске террористы открыто демонстрируют новейшие образцы российской военной техники. Это видео,- и фотоинформаци доступна на украинском сайте Цензор.нет. Кроме того, российские террористы в Луганской обасти, т.н. "донские казаки" открыто заявляют, что это они сбили пасаржский самолет "Боинг" и , что в данный момент у них есть ядерная боеголовка. Другая террористическая банад в Луганской области под руководством Мозгового проводит под видеозапись "трибуналы", на которых без следствия и суда граждан Украины приговаривают к смертной казни. Вся эта информация доступна на украинских сайтах.
  Кремль понимает только силу, которая может быть не только военной. Мировое сообщество обязано продемонстрировать, путинской банде, что в 21 веке с помощью силы и оружия нельзя отбирать территории соседнего государства. Санкции в отношении РФ должны только усиливаться, а главное должны быть направлены против основных российских предприятий - экспортеров ( оружия, нефти, газа и сырья и т.д.). Кремлю необходимо перекрыть доступ ко всем новейшим технологиям, необходимо перекрыть доступ России к европейским и американским банкам, расторгнуть с Россией все контракты в военной и космической сферах, до конца 2015 г. полностью заменить в Европе российский газ на американский, снять все ограничение на поставки в Европу ближневосточной нефти.
  Политикам ( верхушке Кремля, включая Путина), научным и общественным деятелям, деятелям культуры и эстрады, поддержавшим аннексию Крыма и оккупацию Донбасса, должен быть запрещен вьезд в ЕС, США, Канаду, Японию и т.д., а имущество и их счета в странах демократии должны быть арестованы. Родственники и дети указанных политиков, общественных и научных деятелей, деятелей культуры и эстрады, поддержавшим аннексию Крыма и оккупацию Донбасса, проживают, учатся (и.т.д.) в странах демократии - санкции должны быть распространены и на них.
  Имеем мощные украинские диаспоры в Америке и Канаде, а также в Европе. Необходимо выходить на представителей украинской диаспоры и доносить им о проблемах и трудностях, с которомы столкнулась Украина. Наша диаспора сможет подключить ТВ и прессу за границей с видеоматериалами и сюжетами о необходимости введения радикальных санкций в отношении путинской хунты. Для того того, что бы западные политики "не заговорили" необходимость введения в отношении Кремля реальных санкций необходимо с помощью украинских диаспор в западных странах проводить мирные акции с целью оказания давления на правительства этих стран.

  від: Синій Кентавр
  02.11.2014 15:15
  А ви тікО зара це помітили???
  НічО, шо українців все винищують та винищують за увесь час "перемиря"???
  Правильно, це - ж не громадяни США, кому ті українці тра, еге ж?!

  від: Андрій Місто: Харків
  02.11.2014 12:48
  Надіти гамівну сорочку на оскаженілого Путіна безпечно для світу може лише сам російський народ.Путін сам підказує ,що для цього потрібно проводячи військову операцію по деіндустріалізації Донбасу.Як це звучить не дико,але лише цілеспрямоване і різке зниження і так невисокого рівня життя населення в РФ може позбавити його від гіпнозу і впливу інформаційних технологій кремлівських гномів.

  від: Юрий Місто: Київ
  02.11.2014 12:46
  Стурбовані ,дуже стурбовані,дуже сильно стурбовані,бла-бла-бла... А віз і нині там!

  від: Иван
  02.11.2014 12:41
  Слабая дипломатия Керри приведет США и Запад к поражению.
  У відповідь

  від: ter
  02.11.2014 22:41
  янки тільки вміють говорити
  У відповідь

  від: Синій Кентавр
  02.11.2014 15:19
  Якщо ВЖЕ не привела..."газові наркомани" (про ЄС)...
  ГАНЬБА США!
  Вклоняються карлику..Цікаво, що х...лу ще "дозволять"?!
  Дають карти в руки маньяку..ну-ну...
  Шось подібне в 20-му столітті за схожим сценарієм вже відбувалося...

  ДОЛУЧАЙСЯ!
  Facebook Радіо Свобода Twitter Радіо Свобода VKontakte Радіо Свобода Радіо Свобода в www.odnoklassniki.ru Радіо Свобода на Google Plus YouTube Радіо Свобода SoundCloud Радіо Свобода Підписка Радіо Свобода

  СПЕЦПРОЕКТ

  Комсомольськ чи все ж Горішні Плавні?

  ВІДЕОПРОГРАМИ

  «Донбас.Реалії» | Чи ефективна місцева влада в «сірій зоні» на Донбасі? 

  РОЗКЛАД ПРОГРАМ

  ІНФОГРАФІКА

  Василь Сліпак на майдані Незалежності під час прощання із загиблими бійцями «Правого сектору». 14 червня 2016 року

  Загибель воїна-співака. Він приїхав із Франції, щоб захищати Україну

  «Голос Василя Сліпака, його «Слава Україні!»… Він вже був легендою, бо не кожен оперний співак може поїхати на фронт» 

  Українська мова. Її статус в Конституції досі ігнорує нинішня влада

  20 років Конституції України: боротьба за реальний статус української мови триває 

  Вселенський патріарх Варфоломій (посередині) та лідери світових православних церков на Всеправославному соборі. Іракліон, 20 червня 2016 року

  На Всеправославному Соборі українське питання обговорювали в кулуарах – Самохвалова

  «Якщо Синод Константинопольського патріархату захоче видати грамоту визнання – це робить нашу Церкву – Київський патріархат – легітимною і визнаною у світі» 

  ОБРАНЕ ВІДЕО

  Ситуація в зоні бойових дій

  Ситуація в зоні бойових дій на Донбасі 30 червня

  Ситуація в зоні бойових дій на Донбасі 30 червня

  Хронологія
  В інших ЗМІ