29 червня 2016, Київ 15:39

  УСІ НОВИНИ / Міжнародні події

  МЗС Росії «поважає волевиявлення мешканців Південного Сходу» України

  «Волевиявлення» в Донецьку під дулами автоматів, 2 листопада 2014 року
  «Волевиявлення» в Донецьку під дулами автоматів, 2 листопада 2014 року

  Міністерство закордонних справ Росії заявило ввечері в неділю, що «поважає волевиявлення мешканців Південного Сходу» України.

  Як вважають у Москві, «обрані представники отримали мандат для вирішення практичних завдань щодо відновлення нормального життя в регіонах».

  МЗС Росії вважає, що «надзвичайно важливо піти на активні кроки до налагодження стійкого діалогу між центральною українською владою і представниками Донбасу в руслі досягнених у Мінську домовленостей».

  «Готові разом із нашими міжнародними партнерами і далі конструктивно сприяти врегулюванню кризової ситуації в Україні», мовиться в заяві МЗС Росії щодо «виборів» 2 листопада, як визнає Москва, «в Донецькій і Луганській областях».

  У неділю сепаратисти збройних угруповань «ДНР» і «ЛНР» провели протизаконні «вибори» на захоплених ними територіях, які, всупереч твердженням представників Росії, прямо суперечать досягненим у Мінську у вересні домовленостям. Представники світової спільноти, від генерального секретаря ООН до керівників міждержавних об’єднань і чільних посадовців провідних держав світу та інших західних політиків, а також України багато разів застерігали Росію від визнання цих «виборів», що стало б черговим підривом «мінських домовленостей». Лунали, зокрема, й попередження, що визнання незаконних «виборів» може призвести й до нових санкцій проти Росії.  Щоб залишити коментар і мати більшу можливість у спілкуванні з іншими учасниками форуму, Ви можете зареєструватися. Частина важливих публікацій потрапляє і на сторінку Радіо Свобода у Facebook. Там коментувати можна без участі модератора.


  ПОВЕРНУТИСЯ НА ГОЛОВНУ
  Форум закрито
  Відсортувати коментарі:
  Коментарі
       
  від: e Місто: e
  03.11.2014 10:27
  выборы под дулом русского автомата! Территория Украины, при этом Слава Украина запрещенные слова, расстрел без суда и следствия! Пришлые русские нацики диктуют свою волю военной хунты!

  від: Анонім
  03.11.2014 00:52
  другим словом це Росії волевиявленням, не мешканців

  від: Андрей Місто: Одесса
  02.11.2014 23:57
  Теперь мировое сообщество обязано продемонстрировать, путинской банде, что в 21 веке с помощью силы и оружия нельзя отбирать территории соседнего государства. Санкции в отношении РФ должны только усиливаться, а главное должны быть направлены против основных российских предприятий - экспортеров ( оружия, нефти, газа и сырья и т.д.).
  Кремлю необходимо перекрыть доступ ко всем новейшим технологиям, необходимо перекрыть доступ России к европейским и американским банкам, расторгнуть с Россией все контракты в военной и космической сферах, до конца 2015 г. полностью заменить в Европе российский газ на американский, снять все ограничение на поставки в Европу ближневосточной нефти.
  Политикам ( верхушке Кремля, включая Путина), научным и общественным деятелям, деятелям культуры и эстрады, поддержавшим аннексию Крыма и оккупацию Донбасса, должен быть запрещен вьезд в ЕС, США, Канаду, Японию и т.д., а имущество и их счета в странах демократии должны быть арестованы.
  Родственники и дети указанных политиков, общественных и научных деятелей, деятелей культуры и эстрады, поддержавшим аннексию Крыма и оккупацию Донбасса, проживают, учатся (и.т.д.) в странах демократии и пользуются благами цивилизации - санкции должны быть распространены и на них.
  Имеем мощные украинские диаспоры в США,Канаде, Австралии, Латинской Америке и в Европе ( это более 20 млн. украинцев). Необходимо подключать представителей украинской диаспоры ("Світовий конгрес українців" - организация, которая курирует деятельность всех украинских организаций за границей )и доносить им о проблемах и трудностях, с которомы столкнулась Украина. Наша диаспора сможет подключить ТВ и прессу за границей с видеоматериалами и сюжетами о необходимости введения радикальных санкций в отношении путинской хунты. Для того того, что бы западные политики "не заговорили" необходимость введения в отношении Кремля реальных санкций необходимо с помощью украинских диаспор в западных странах проводить мирные акции с целью оказания давления на правительства этих стран.

  від: Вова Місто: Киев
  02.11.2014 23:37
  мне вот интересно о каком юго-востоке они говорят??? Не большая територия двух восточних областей в которих в основной своей масе остались идиоти и о каких чесних виборах здесь можно говорить... Помойму ребятам пора п
  ложится в клиники лечить психику. Если ето лечится....

  від: Иван
  02.11.2014 23:35
  Посмотрим как мировое сообщество еще раз утрется после очередного плевка РФ на международные соглашения.

  ДОЛУЧАЙСЯ!
  Facebook Радіо Свобода Twitter Радіо Свобода VKontakte Радіо Свобода Радіо Свобода в www.odnoklassniki.ru Радіо Свобода на Google Plus YouTube Радіо Свобода SoundCloud Радіо Свобода Підписка Радіо Свобода

  СПЕЦПРОЕКТ

  Комсомольськ чи все ж Горішні Плавні?

  ВІДЕОПРОГРАМИ

  «Донбас.Реалії» | Чи ефективна місцева влада в «сірій зоні» на Донбасі? 

  РОЗКЛАД ПРОГРАМ

  ІНФОГРАФІКА

  Василь Сліпак

  Фотогалерея У зоні бойових дій на сході України загинув оперний співак Василь Сліпак

  Василь Сліпак був солістом Паризької опери, але повернувся в Україну з початком російської агресії. На схід України він пішов добровольцем 

  Українська мова. Її статус в Конституції досі ігнорує нинішня влада

  20 років Конституції України: боротьба за реальний статус української мови триває 

  На Всеправославному Соборі українське питання обговорювали в кулуарах – Самохвалова

  «Якщо Синод Константинопольського патріархату захоче видати грамоту визнання – це робить нашу Церкву – Київський патріархат – легітимною і визнаною у світі» 

  ОБРАНЕ ВІДЕО

  Ситуація в зоні бойових дій

  Ситуація в зоні бойових дій на Донбасі 29 червня

  Ситуація в зоні бойових дій на Донбасі 29 червня

  Хронологія
  В інших ЗМІ