29 червня 2016, Київ 19:16

  УСІ НОВИНИ / Міжнародні події

  У Росії штрафують націоналістів за «ла-ла-ла» про Путіна

  Поліція затримує учасника «російського маршу», Москва, 4 листопада 2014 року
  Поліція затримує учасника «російського маршу», Москва, 4 листопада 2014 року

  У столиці Росії Москві Люблінський районний суд оштрафував сьогодні на суму в 1 тисячу рублів (це на сьогодні близько 290 гривень) наразі п’ятьох із 18 затриманих учора в перебігу «російського маршу» націоналістів на околиці міста. Їх визнали винними у дрібному хуліганстві, а саме в нецензурній лайці у громадському місці.

  За повідомленнями російських ЗМІ, оштрафовані в перебігу свого маршу співали відому українську пісеньку з нецензурним словом на адресу президента Росії Володимира Путіна.

  Слухання адміністративних справ щодо решти затриманих іще тривають.

  Учора в Росії відзначали свято Дня народної єдності, на яке націоналісти традиційно проводять «російські марші». У Москві відбулося вчора два заходи націоналістів – «російський марш», на якому російські націоналісти висловлювали підтримку українським націоналістам і співали лихі слова про Путіна, і «новоросійський марш», учасники якого виступали на підтримку проросійських сепаратистів у частині Сходу України.  Щоб залишити коментар і мати більшу можливість у спілкуванні з іншими учасниками форуму, Ви можете зареєструватися. Частина важливих публікацій потрапляє і на сторінку Радіо Свобода у Facebook. Там коментувати можна без участі модератора.


  ПОВЕРНУТИСЯ НА ГОЛОВНУ
  Форум закрито
  Відсортувати коментарі:
  Коментарі
       
  від: Злобный Укр
  05.11.2014 22:45
  Хулиганить не хорошо. Но, как говорили раньше: из песни слов не выбросишь. Слова у песенки народные, а народ носитель государственности.

  від: ( Місто: )
  05.11.2014 21:19
  Перефразируя Ильфа и Петрова: "Вова, вы не обижайтесь. Мы просто указываем на то место которое вы занимаете под солнцем"

  від: Сергей Місто: Мариуполь
  05.11.2014 19:22
  теперь россии не страшен обвал цены на нефть, бюджет можно наполнять за счет любителей хорового пения. Только российским СМИ нужно раскрутить эту песню , к примеру пригласить ее исполнить кобзона , а так же ноты и текст раздавать у входа в метро или в других многолюдных местах

  від: Гнат Місто: Харків
  05.11.2014 19:14
  Шизофренік Путін не годиться в підметки навіть Л.І.Брежнєву.Йому подобається ,коли перетворюють пародії на дитячі пісні в оди Путіну (Пусть всегда будет солнце,пусть сегодня сдохнет ху-(ЛО).Цей недоумок не придумав важіль і йому не під силу налякати Україну і українців,а тим більше захід.Франція,що занепокоєна продажем містралей в 20 ст. не протиставила гітлеру нічого.Західний світ є дітищем своїх батьків.Незважаючи на розвиток вони були і залишаються людьми,котрі не здатні на самопожертву.Захід має єдиний шанс "воювати"- санкції,санкціїі ще раз економічні санкції ,як говорив великий Ленін і великий друг Нмеччини.

  ДОЛУЧАЙСЯ!
  Facebook Радіо Свобода Twitter Радіо Свобода VKontakte Радіо Свобода Радіо Свобода в www.odnoklassniki.ru Радіо Свобода на Google Plus YouTube Радіо Свобода SoundCloud Радіо Свобода Підписка Радіо Свобода

  СПЕЦПРОЕКТ

  Комсомольськ чи все ж Горішні Плавні?

  ВІДЕОПРОГРАМИ

  «Донбас.Реалії» | Чи ефективна місцева влада в «сірій зоні» на Донбасі? 

  РОЗКЛАД ПРОГРАМ

  ІНФОГРАФІКА

  Василь Сліпак

  Фотогалерея У зоні бойових дій на сході України загинув оперний співак Василь Сліпак

  Василь Сліпак був солістом Паризької опери, але повернувся в Україну з початком російської агресії. На схід України він пішов добровольцем 

  Українська мова. Її статус в Конституції досі ігнорує нинішня влада

  20 років Конституції України: боротьба за реальний статус української мови триває 

  На Всеправославному Соборі українське питання обговорювали в кулуарах – Самохвалова

  «Якщо Синод Константинопольського патріархату захоче видати грамоту визнання – це робить нашу Церкву – Київський патріархат – легітимною і визнаною у світі» 

  ОБРАНЕ ВІДЕО

  Ситуація в зоні бойових дій

  Ситуація в зоні бойових дій на Донбасі 29 червня

  Ситуація в зоні бойових дій на Донбасі 29 червня

  Хронологія
  В інших ЗМІ