25 червня 2016, Київ 17:02

  УСІ НОВИНИ / Політика

  Посол України в Канаді – про підтримку Заходу: всі бояться Росії

  x

  Посол України в Канаді Вадим Пристайко вважає, що недостатня, на його думку, підтримка Заходом України у її боротьбі проти російської агресії повʼязана з тим, що «всі бояться Росії». Про це він сказав в інтерв’ю канадському телеканалу CBC.

  Пристайко зокрема дорікнув Заходу тим, що той оперативно мобілізувався на захист від радикального угруповання «Ісламська держава», але не зробив цього заради України. «Ви бомбите, надсилаєте F-18… Іракський уряд просить вас про допомогу – і ви все надсилаєте. А потім українська влада просить те саме… І що ви кажете нам? Ні», – заявив посол.

  Вадим Пристайко застеріг західних лідерів – і, зокрема, керівництво Канади – від поступок Росії. «Дехто справді думає, що якщо згодувати ведмедеві Україну, Грузію і Молдову, то це його вгамує, задовольнить, і він не піде далі», – зазначив посол.

  «Всі думають про одне й те саме: ми допоможемо Україні, але не так, щоб дуже», – додав Вадим Пристайко.

  Пристайко завершує свою роботу на чолі дипломатичної місії України в Канаді.  Щоб залишити коментар і мати більшу можливість у спілкуванні з іншими учасниками форуму, Ви можете зареєструватися. Частина важливих публікацій потрапляє і на сторінку Радіо Свобода у Facebook. Там коментувати можна без участі модератора.


  ПОВЕРНУТИСЯ НА ГОЛОВНУ
  Форум закрито
  Відсортувати коментарі:
  Коментарі
       
  від: Вольдем
  10.11.2014 10:14
  Якщо боїтеся, то треба зробити те, що зробили з Радянським союзом, як то кажуть, "без жодного постріла", тим паче що всі передумови для цього складаються. Ну, принаймні, продовжуйте тиск, щоб достукатися до розуму російського керрівництва. А то так і будете боятися.
  У відповідь

  від: Сталинград
  10.11.2014 12:52
  "Трус не играет в хоккей!" (с)
  Россия напоминает качка, который тренировался в подвале пока Запад "тусил" и развлекался.
  И теперь этот качек вышел из подвала и всех строит.
  Теперь - кто кого...

  від: euvropeec3
  10.11.2014 09:38
  Звичайно, посол України в Канаді Вадим Пристайко сказав правду. Але, як кажуть, у «свинячий голос». Ще на початку своєї різнопланової інтервенції проти України, анексії Криму авторитарна Росія Путіна дала зрозуміти міжнародній спільноті, що не зупиниться перед застосуванням ядерної зброї заради досягнення своєї мети шляхом зміни нової влади в нашій країні, захоплення значної її території, створення Придністров’я – 2 та тому подібних брудних речей. Треба об’єктивно визнати, що Путіну вдалося налякати Захід. Тому США та ЄС надто обережні в підтримці України в її протистоянні агресії Росії. Але ж будемо відверті в тому, що ніяка країна світу не зобов’язана взагалі нас захищати від ворога. Так званий Будапештський меморандум 1994р. також не може бути гарантією нашої безпеки. Хоча би тому, що він з нашої сторони погоджувався та підписувався керівництвом держави далеко не з урахуванням можливого реального посягання на суверенітет України. Це все, звичайно, не на користь нашій боротьбі за незалежність, територіальну цілісність та європейський вибір.
  Але що на користь? Надзвичайний патріотизм значної частини Українського народу та певна солідарність Заходу з нашою справедливою боротьбою за перехід до сталого демократичного розвитку з наближенням до європейських стандартів життя. Тому є надія що ми переможемо у війні на Сході України, яку організувала мафія Донбасу та її союзник авторитарна Росія Путіна. Тим більше, що нам відступати нікуди. Або здолаємо ворога і таким чином забезпечимо собі місце в колі демократичних розвинутих країн світу, або задвірки цивілізації з подальшим загострення бідності, безвиході, безправ’я, безмежної корупції та втрати своє незалежності в умовах безкарного тиску з боку імперської Росії.
  Деяким самовпевненим громадянам, особливо тим, хто розраховує покращити своє життя у разі окупації території України Росією бажано б усвідомити наступне. Авторитарний режим Росії веде її до суттєвого, як мінімум, занепаду, а можливо і повторення долі тоталітарного СРСР. Путін своєю агресивною політикою, грубим порушенням норм міжнародного права в українському питанні забезпечив таку міжнародну ізоляцію Росії, в якій вона не перебувала ще з часів Петра. В умовах відсталої сировинної експортне-орієнтованої економіки, повністю залежної від кон’юнктури цін на світовому ринку сировини та ще й санкцій Заходу, який ніколи не пробачить Путіну намір застосувати ядерну зброю, цей процес набуває реальних обрисів. З можливим захопленням Росією певної частини території України розвал імперії значно прискориться. Тільки на відміну від мирного розпаду СРСР крові та насилля вистачить на всіх. За намір забезпечити своє благополуччя задарма, сумнівним шляхом завжди наступає розплата.

  У відповідь

  від: Сталинград
  10.11.2014 12:54
  Это точно.
  Не остановится и "жахнет".
  Время сейчас такое, неспокойное...

  від: OlegRoman Місто: Bratislava
  10.11.2014 02:22
  Степан Бандера. Його патріотизм, геройська мужність, відданість народу знову повстають могутним символом боротьби за волю. Навіть після смерті нині у 21-у столітті його звучне ім’я наганяє страх залишкам комуно-большевицької нечисті в Україні та Кремлі. Прoте боротьба продовжується. На майданах України. Протести лунають по європейських й світових містах. В перемогу вірив Степан Бандера! В перемогу вірить батьківщина, вся Європа і весь світ. Крах путінської імперії, рашизму неминучий. Відвага України – приклад всьому світу.
  Двомовно: Слава героям Євромайдану, котрих між нами вже нема! Позор кремлёвской кровожадной диктатуре!
  Вічна пам'ять російському бійцеві-добровольцю, що поклав своє життя за свободу України, її народу від путінського рашизму! Його геройський почин, ім'я буде занесене до списку героїв-визволителів ОУН, УПА навіки!
  Слава Україні! Герою слава!

  від: Злобный Укр
  10.11.2014 00:06
  Поможем Украине, но не очень сильно. К сожалению Пристайко прав.
  Аппетит, как известно, приходит во время еды. А войне надо все больше и больше крови.
  Нет войне и диктатуре малышей с комплексом неполноценности.
  У відповідь

  від: vik Місто: kiev
  10.11.2014 11:58
  Тут нужно понимать,что Запад просто побаивается РФ.
  Если на Ближнем востоке РФ не будет активно участвовать в противостоянии, а ограничится поставками оружия и советников, то в Украине - она уже воюет. И неизвестно до чего пойдет. Хотя сомневаюсь, что до ядерного удара дойдет. Будет такая реакция мирового сообщества. Тем более, что гипотетически удар возмездия можно нанести по минимум 3 приграничным АЭС на территории РФ, что приведет к мировому апокалипсису. Уверен, даже горячие головы понимают такие риски.

  від: Анонім
  10.11.2014 00:02
  Молодец мужик,правду сказал.

  ДОЛУЧАЙСЯ!
  Facebook Радіо Свобода Twitter Радіо Свобода VKontakte Радіо Свобода Радіо Свобода в www.odnoklassniki.ru Радіо Свобода на Google Plus YouTube Радіо Свобода SoundCloud Радіо Свобода Підписка Радіо Свобода

  СПЕЦПРОЕКТ

  Комсомольськ чи все ж Горішні Плавні?

  ВІДЕОПРОГРАМИ

  «Донбас.Реалії» | Лінія фронту. На межі повномасштабної війни? 

  РОЗКЛАД ПРОГРАМ

  ІНФОГРАФІКА

  Фото Девіда Камерон на перших шпальтах газет у Лондоні. Прем’єр-міністр Великобританії Девід Камерон, який виступав за збереження членства в ЄС, заявив про намір піти у відставку через три місяці

  Мультимедіа ЄС оговтується від «холодного душу» з Британії

  ЄС закликав Лондон не зволікати із «розлученням», а ультраправі Франції та Нідерландів вже хочуть своїх референдумів 

  Володимир В’ятрович, голова Українського інституту національної пам’яті

  Волинська трагедія. Замість взаємного вибачення – односторонні звинувачення

  Взаємні гучні звинувачення в гріхах минулої війни можуть завадити почути інше: наростання шуму гармат на східному кордоні України 

  Ярослав Бабич

  Смерть Бабича, МВС і «Азов». Підводні камені справи

  Одне із запитань: чому збрехав речник поліції Київської області Микола Жукович? 

  ВИБРАНЕ ВІДЕО

  «Є наші пісні про нас. Але хто їх чує?» – Сашко Положинський  

   

  Красногорівка: поранених цивільних за тиждень більше, ніж за минулий рік 

   

  Поблизу Чернігова стріляли з «Градів», танків і артилерії – тривають масштабні навчання 

  Ситуація в зоні бойових дій

  Ситуація в зоні бойових дій на Донбасі 25 червня

  Ситуація в зоні бойових дій на Донбасі 25 червня

  Хронологія
  В інших ЗМІ