26 червня 2016, Київ 16:33

  УСІ НОВИНИ / Політика

  На сході України «ситуація знову серйозна» – Штайнмаєр

  Міністр закордонних справ Німеччини Франк-Вальтер ШтайнмаєрМіністр закордонних справ Німеччини Франк-Вальтер Штайнмаєр
  x
  Міністр закордонних справ Німеччини Франк-Вальтер Штайнмаєр
  Міністр закордонних справ Німеччини Франк-Вальтер Штайнмаєр

  Ситуація на сході Україні знову погіршується. Про це заявив міністр закордонних справ Німеччини Франк-Вальтер Штайнмаєр, виступаючи в столиці Казахстану Астані.

  «На жаль, ситуація знову серйозна. Сподіваюся, що ми зможемо закликати сторони конфлікту в Україні, особливо сепаратистів, а також Росію, знову повернутися до умов мінського протоколу», – наголосив керівник німецького зовнішньополітичного відомства.

  Штайнмаєр виступив наступного дня після того, як Євросоюз і США висловили глибоку стурбованість через повідомлення про пересування великих конвоїв військ і техніки на контрольованій проросійськими заколотниками території.

  Українські військові експерти тим часом повідомляють про інтенсифікацію обстрілів позицій сил АТО після входження в Україну чергового «гуманітарного» конвою з Росії.  Щоб залишити коментар і мати більшу можливість у спілкуванні з іншими учасниками форуму, Ви можете зареєструватися. Частина важливих публікацій потрапляє і на сторінку Радіо Свобода у Facebook. Там коментувати можна без участі модератора.


  ПОВЕРНУТИСЯ НА ГОЛОВНУ
  Форум закрито
  Відсортувати коментарі:
  Коментарі
       
  від: Антон Місто: Київ
  10.11.2014 19:38
  ПЕРЕКОНАНИЙ, ЩО, У ЗВ"ЯЗКУ З ПЕРЕМОГОЮ РЕСПУБЛІКАНЦІВ НА ВИБОРАХ ДО СЕНАТУ США, ЄС ПОЧНЕ ПРОВОДИТИ БІЛЬШ ЖОРСТКІШУ ПОЛІТИКУ ДО КРЕМЛІВСЬКОГО АГРЕСОРА ТА ВВЕДЕ ДОДАТКОВІ САНКЦІЇ.
  Внутрішні резерви українців у зв"язку із агресією Росії вичерпуються, робочі місця скорочуються, а тому слід негайно відновлювати ( та створювати нові) деякі галузі економіки України, які в даний час не функціонують.
  Насамперед слід негайно залучити західні інвестиції для спрямування їх у будівництво потужностей по виробництву відновлюючих енергоносіїв ( вітряків, сонячних батарей, біопалива, гідроеклетростанцій і т.д.). Окрім цього, необхідно відновлювати ряд секторів агропромислового комплексу : посів цукрового буряка ( це цукор+спирт+біопаливо) та посівів агрокультур для виготовлення біопалива, потужне розведення великої рогатої худоби, коней, вівчарства, хутрових, що дасть можливість повноцінно функціонувати галузям переробної ромисловості ( миловарної, шкіряної, текстильної, молочної, і т.д.).
  І звичайно, що слід терміново піднімати з руїн наший військово-промисловий комплекс.
  ДЛЯ ЦЬОГО УКРАЇНА МУСИТЬ ВИМАГАТИ ВІД ЗАХОДУ " СВОГО ПЛАНУ МАРШАЛА" (ПОТУЖНОГО ФІНАНСУВАННЯ УКРАЇНСЬКОЇ ЕКОНОМІКИ), ОСКІЛЬКИ БУДАПЕШТСЬКИЙ МЕМОРАНДУМ ВИЯВИВСЯ "БЕЗСИЛИМ" ПРОТИ ПУТІНСЬКОЇ АГРЕСІЇ.
  Нашій державі терміново необхідні десятки і десятки мільярдів доларів США фінансової допомоги.
  По-перше, необхідно створювати нові підприємства військово-промислового комплекс для серійного виробництва українських танків ( "Оплот", "Ятаган", "Булат") та БТРів - БТР 4 та БТР 3Е, підприємства для будівництва сучасної вітчизняної ударної авіації ( літаків та гвинтокрилів ), безпілотної авіації ( працівники заволу "Антонова" можуть налагодити серійний випуск безпілотників), підприємства з випуску засобів зв"язку та розвідки. Для цього нашій державі необхідні великі суми коштів, конструкторсько - інжерного (науковців ) потенціалу в Україні вдосталь. Це дасть змогу створити нові робочі місця та збудувати в Україні сучасні військово-повітряні сили.
  По-друге, наша держава потребує коштів для модернізації старих військових аеродромів Зокрема, аеродром Узин ( піземелля аеродрому - це фактично місто під землею) в Київській області за нинішніх умов має тепер стратегічне значення для відбиття агресії з боку Росії як із східного, так із північно-східного напрямку. До речі, США були одною із країн, яка вимагала від України ( у 1994 -1996 р.р.) знищити стратегічну авіацію на військовому аеродромі "Узин" ( та й на інших аеродромах України).
  По-третє, українські конструктори м. Дніпропетровська розробили сучасні комплекси протиповітряної оборони, для завершення цих проектів та проведення випробувань яких необхідні також кошти.
  По-четверте, необхідно відновлювати підприємства суднобудівної галузі в Миколаївській та Херсонській областях.
  По-п"яте, потужне інвестування військово-промислового комплексу дасть можливість запустити інші сектори промисловості і т.д.
  Захід, який змусив Україну: відмовитися від ядерної зброї, "порізати" авіацію, фактично розброїв нашу країну зобов"язаний надати нашій державі потужну, а не сміхотворну фінансову допомогу. Україна має не просити, а вимагати фінансової підтримки, так як члени Будапештського меморандуму окрім санкцій ( які Захід почав реально вводити лише після вторгнення Росії на український Донбас) нічого більше не зробили для захисту сувренітету України.
  Для цього слід залучати українську діаспору, яка має тиснути на уряди США, Канади, ЄС, Австралії та Латинської Америки, щоб ті виділили нашій державі потужну фінансову допомогу.
  П.С. Країна Заходу мають оперативно приймати рішення з приводу надання Україні масштабної фінансової допомоги. Надії Заходу на те, що Путін зупиниться даремні.

  від: Олександр Місто: Київська область
  10.11.2014 15:02
  Дуже радий за перемогу республіканців на довиборах до Сенату з чим і вітаю їх виборців. Переконаний, що політика США тепер по відношенню до путінської агресії в Україні буде більш різкою та дієвою, а європейські політики перейдуть від заяв до конкретних санкцій відносно майна, цінних паперів, грошей Путіна та його оточення, яке вони зберігають в ЄС, США, Канаді і т.д.
  Українські патріоти в окупованих українських землях Донецької та Луганської області зафільмували велику кількість доказів того, що в жовтні та на початку листопада 2014 р. Росія перекинула терористам чергові партії військової техніки та найманців (ці матеріали доступні на провідних українських інтернет ресурсах ). Українці в окупації перебувають без будь-яких прав та свобод, їх щодня гвалтують та вбивають, грабують. Наші громадяни в окупації не мають, що їсти, їм голодним та виснаженим путінські терористи запропонували їжу в обмін на псевдовибори. А демократичний Світ намагається висовити чергове обурення політикою кремлівського шизофреніка та розмірковує чи потрібні нові санкції відносно Кремля, ну не фарисейство і цинізм? Чи може країни Заходу будуть чекати до поки всіх українців в окупації знищать ?
  США мають негайно модернізувати армію України та надати нашій державі летальну зброю, сучасні системи ПВО, штурмову авіацію та гвинтокрили. Крім цього , США мають всі важелі, щоб притиснути кремлівських злочинців, наклавши арешти на їх кошти, золото, діаманти, цінні папери, майно, яке путіннська шайка зберігає за кордоном.
  Кремлівського агресора буде зупинено та вигнано з України з Вами чи без Вас, демокритичний Світе ! Слава Україні !

  від: Артем Місто: Київ
  10.11.2014 14:52
  Допомога Заходу є у вигляді політичної і економічної підтримки.Але у всьому відчувається якась половинчатість .Країни Заходу все ще сподіваються на здоровий глузд ,що візьме верх над амбіціями в Кремлі.РФ -навпаки цілеспрямовано і наполегливо втілює свій"план".Путін,що організовує війни з народами-побратимами (бувшими) не схожий на самогубця і організатора світової ядерної війни.Всі його вчинки спрямовані на забезпечення власного безхмарного майбутнього.Допомога і санкції повинні бути адекватними і своєчасними.Кулаками після бою не розмахують.Антигерой нашого часу не бачить достойних противників на Заході,що можуть зважитися на рішучі дії і тому продовжує нахабніти.В Україні сьогодні вирішується і доля самозванного імператора Кремля і доля народів Євросоюзу,які можуть ближче стикнутися з усім маразмом руского міра від Володі Путіна.

  від: Гость Місто: Восток
  10.11.2014 14:46
  А когда было хорошо? "Ни как не сообразят на западе",кто виноват,что плохо!? Впечатление,что идет поиск зацепки,чтоб во всем обвинить Украину и признать незаконным ее существование как государства?. Оказывается Будапешский протокол подписаный и от россии каким то "алкашом или бомжем",был пролонгирован через 10 лет всеми гарантами,где числится и Германия!!!. Результат,скоро год как РФ анексировала крымскую область Украины и ведет подлую войну на разрушение и континентальной!? Даже по просьбе Президента Украины,не дают военной помощи и не собираются защищать страну от агрессора - подписанта гарантийного меморандума!?. Дэ факто гаранты наблюдают и "глыбоко стурбовани ситуацией на фронтах Донбасса".оставив страну один на один с агрессором!?. Если в в Европе,в 21 веке такое возможно,многие тираны и тиранчики,а так же мечтатели - террористы,которые спят и видят собственные ядерные заряды,радостно потирают руки! Кто им теперь УКАЗ?. НАТО "проснулось" и перевоплощается,принимая меры на всякий случай! Вдруг Путин нападет,а Украина не член НАТО,чего ее защищать,деньги взаймы и то со скрежетом по капле... Спасибо конечно за санкции против РФ - агрессора, но они медленно действующее средство и то все время переживает Запад,а не пора ли это отменить,послабить...!?... Впечатление,что находишся в каком то не реальном мире типа дурдома.

  від: Анрей Місто: Одесса
  10.11.2014 14:01
  Очередная порция санкций должна уже вводится, так как Россия умышленно нарушила Минские соглашения, устроив шабаш с "коронацией картофельно-капустных пап" в оккупированных украинских землях, используя формулу : ("пища в обмен на голосования") граждан Украины, которые проживают оккупации и не имеют продуктов питания. Кроме этого, весь октябрь и начало ноября 2014 г. руководство РФ продолжало поставки военной техники, оружия и военной силіы на оккупированные украинские земли, что подтверждается многочисленными видео, отснятыми украинскими патриотами с оккупированных украинских территорий.
  Мировое сообщество обязано продемонстрировать, путинской банде, что в 21 веке с помощью силы и оружия нельзя отбирать территории соседнего государства.
  Санкции в отношении РФ должны только усиливаться, а главное должны быть направлены против основных российских предприятий - экспортеров ( оружия, нефти, газа и сырья и т.д.). Кремлю необходимо перекрыть доступ ко всем новейшим технологиям, необходимо перекрыть доступ России к европейским и американским банкам, расторгнуть с Россией все контракты в военной и космической сферах, до конца 2015 г. полностью заменить в Европе российский газ на американский, снять все ограничение на поставки в Европу ближневосточной нефти.
  Политикам ( верхушке Кремля, включая Путина), научным и общественным деятелям, деятелям культуры и эстрады, поддержавшим аннексию Крыма и оккупацию Донбасса, должен быть запрещен вьезд в ЕС, США, Канаду, Японию и т.д., а имущество и их счета в странах демократии должны быть арестованы.
  Родственники и дети указанных политиков, общественных и научных деятелей, деятелей культуры и эстрады, поддержавшим аннексию Крыма и оккупацию Донбасса, проживают, учатся (и.т.д.) в странах демократии и пользуются благами демократии- санкции должны быть распространены и на них.
  Россия должна быть исключена из всех международных спортивных организаций с запретом участия этой страны в каком либо международном турнире.
  Имеем мощные украинские диаспоры ( более 20 млн. человек) в Америке и Канаде, Австралии, Европе, Японии и тд. Необходимо подключать представителей украинской диаспоры и доносить им о проблемах и трудностях, с которомы столкнулась Украина. Наша диаспора сможет подключить ТВ и прессу за границей с видеоматериалами и сюжетами о необходимости введения радикальных санкций в отношении путинской хунты.
  Для того того, что бы западные политики "не заговорили" необходимость введения в отношении Кремля реальных санкций необходимо с помощью украинских диаспор в западных странах проводить мирные акции с целью оказания давления на правительства этих стран с тербованием полной политической, экономической, культурной изоляции России.

  від: Zub Місто: Set
  10.11.2014 11:17
  de miy koment? cho, kramola?

  від: Zub Місто: Set
  10.11.2014 11:12
  Da, vse tolko nabludayut, kak ploho Ukraine.... Govoriat, chto nikogda ne utomliaechsia, esli smotret kak gorit ogon, kak tetchiot voda, kak kto-to rabotaet i , hotchetsia dobavit, kak kto-to stradaet,da??????
  У відповідь

  від: Саша Місто: Николаев
  10.11.2014 15:26
  Да,похоже на ТО!

  ДОЛУЧАЙСЯ!
  Facebook Радіо Свобода Twitter Радіо Свобода VKontakte Радіо Свобода Радіо Свобода в www.odnoklassniki.ru Радіо Свобода на Google Plus YouTube Радіо Свобода SoundCloud Радіо Свобода Підписка Радіо Свобода

  СПЕЦПРОЕКТ

  Комсомольськ чи все ж Горішні Плавні?

  ВІДЕОПРОГРАМИ

  «Крим.Реалії» | Молоді кримчани обирають Україну 

  РОЗКЛАД ПРОГРАМ

  ІНФОГРАФІКА

  Фото Девіда Камерон на перших шпальтах газет у Лондоні. Прем’єр-міністр Великобританії Девід Камерон, який виступав за збереження членства в ЄС, заявив про намір піти у відставку через три місяці

  Мультимедіа ЄС оговтується від «холодного душу» з Британії

  ЄС закликав Лондон не зволікати із «розлученням», а ультраправі Франції та Нідерландів вже хочуть своїх референдумів 

  Володимир В’ятрович, голова Українського інституту національної пам’яті

  Волинська трагедія. Замість взаємного вибачення – односторонні звинувачення

  Взаємні гучні звинувачення в гріхах минулої війни можуть завадити почути інше: наростання шуму гармат на східному кордоні України 

  Ярослав Бабич

  Смерть Бабича, МВС і «Азов». Підводні камені справи

  Одне із запитань: чому збрехав речник поліції Київської області Микола Жукович? 

  ВИБРАНЕ ВІДЕО

  «Є наші пісні про нас. Але хто їх чує?» – Сашко Положинський  

   

  Красногорівка: поранених цивільних за тиждень більше, ніж за минулий рік 

   

  Поблизу Чернігова стріляли з «Градів», танків і артилерії – тривають масштабні навчання 

  Ситуація в зоні бойових дій

  Ситуація в зоні бойових дій на Донбасі 26 червня

  Ситуація в зоні бойових дій на Донбасі 26 червня

  Хронологія
  В інших ЗМІ