25 травня 2016, Київ 17:52

  УСІ НОВИНИ / Політика

  Маккейн: історія судитиме Обаму за те, що гинуть українці

  Американський сенатор Джон Маккейн на прес-конференції в Києві, 4 вересня 2014 року
  Американський сенатор Джон Маккейн на прес-конференції в Києві, 4 вересня 2014 року

  Американський сенатор Джон Маккейн виступив із різкою критикою президента США Барака Обами, якого вважає відповідальним за ненадання Україні зброї.

  «Коли я говорю своїм виборцям, що після того, що робить Путін, ми досі не надали українцям зброю, вони в це не вірять. Вони не вірять, що ми можемо спостерігати, як українці вмирають у той час, як ми навіть не надаємо їм зброю для захисту. Історія судитиме цього президента не тільки як невдалого президента, але як того, хто відповідальний за безглузду загибель невинних українців», – стверджує сенатор.

  Так він відреагував на останні повідомлення про рух російських військ та озброєнь на сході України та поблизу українських кордонів.

  Республіканець Джон Маккейн не вперше виступає з критикою дій адміністрації Обами під час української кризи. У грудні 2013 року в розпал подій на Майдані сенатор відвідав Україну і виступив на підтримку демонстрантів, які на той час вимагали від тодішнього президента Януковича не відмовлятися від євроінтеграції і покарати винних у розправі над активістами 30 листопада.

  Республіканці після останніх проміжних виборів зміцнили своє представництво в Палаті представників і здобули більшість у Сенаті. Аналітики припускають, що це може змусити президента Обаму, який є демократом, змінити частину своєї адміністрації.

  Росія заперечує присутність своїх військ та озброєнь на сході України. НАТО і США цього тижня заявили, що підтверджують повідомлення українських силовиків про введення на схід України нових важких озброєнь і військ із Росії.  Щоб залишити коментар і мати більшу можливість у спілкуванні з іншими учасниками форуму, Ви можете зареєструватися. Частина важливих публікацій потрапляє і на сторінку Радіо Свобода у Facebook. Там коментувати можна без участі модератора.


  ПОВЕРНУТИСЯ НА ГОЛОВНУ
  Форум закрито
  Відсортувати коментарі:
  Коментарі, сторінка з 2
      Вперед 
  від: Микола Думич
  16.11.2014 13:29
  Спочатку Путіна і Вальцмана.
  Ющенко захищав «RosUkrEnergo» всією потугою державної влади.
  А вишиванкові чекісти звполошно лементіли „Слава Україні!!!"
  Янукович – Межигір'я і «RosUkrEnergo».
  Всією потугою державної влади.
  А вишиванкові чекісти заполошно лементіли „Слава Україні!!!"
  Вальцман тупо і очевидно захищає Roshen.
  Всією потугою державної влади.
  А вишиванкові чекісти продовжують тупо і заполошно лементіли „Слава Україні!!!"
  Тупо.
  Тупіше не буває.
  Гірко.
  Сумно.
  Я балдію від тих дітей алкоголиків і проституток…
  Тема чергової державної зради черговим Президентом України з кожним днем стає все актуальнішою.
  Першим Президентом України, якого не призначала ФСБ - буде Тимошенко.
  Так вже склалося.
  Історично...
  ...

  від: Vici Vic Beretton
  14.11.2014 18:42
  А можна посилання на англомовне першоджерело? Відео, текст повідомлення, інтерв'ю? Перекази - це прекрасно. Але хотілося б знати де, коли, у відповідь на чиє питання чи з якого приводу усе це було сказано.

  від: Наталія Місто: Київ
  14.11.2014 15:08
  Дякую патріоту та великому воїну Джону Маккейну за щирі слова підтримки нашої країни, сини та дочки якої нині на полі бою ведуть війну за незалежність Української Держави !
  Путін вихований в дусі російської імперської та радянської історії, за конструкцією якої Київ має бути не лише у сфері впливу Москви, а й у сфері самої історичної конструкції РФ, оскільки без України історія Росії має починатися або у фінській Ладозі ( фінською Alode-joki ) або у фінському Суздалі ( де мешкали фінські племена мурома і мещера).. Анексія Криму - це програма мінімум для Путіна, і, як вважає він сам, її він виконав. Наступна черга - це прив"язати решту частину України до Кремля, за задумом якого було придумане міфічне утворення "Новоросія", яке має , знову ж таки за планом Путіна, виконувати роль автономного утворення в нинішній Україні з правом вето зовнішньої політики України. Так, Путін планував таких "новоросій" наклепати по всьому сходу і півдню України, але цьому завадили українські військові ( добровольчі батальйони і регулярні військові) та народ України, а також санкції Заходу.
  Таким чином, вихований в дусі імперської історії, Путін продовжить гібридну війну в Україні за допомогою найманців та спецвійськ Росії. Путін, як вихованець КДБ ( а не кадровий російський військовий), буде вдаватися до диверсійно-підривної діяльності на теренах України, а також не виключено, що Кремль може вдатися до серії террористичних актів. Разом із цим Путін буде тиснути економічно на Україну, намагаючись обанкрутити нашу державу.
  І проблема не лише в Путіну, нажаль його категоріями мислить велика кількість росіян, які впливають на політику Кремля, а також простих громадян РФ. Ви послухайте останні заяви російської " придворної інтелігенції " , наиклад, таких як Задорнов, який заявляє, що українського народу ніколи не існувало. Боязнь у Кремлі факту існування Української Держави пояснюється тим, що російські політики мислять категоріями 18 - 19 ст. і намагаються змінити історичний хід розвитку суспільства методами того часу.
  У зв"язку із цим необхідно продовжувати тиск Заходу на Кремль санкціями та надати Україні масштабну фінансову допомогу для розвитку нашої економіки, для підняття з колін військових підприємств, енергетичну галузь, сільське господарство та ряд інших галузей економіки. Це дасть змогу наповнювати український бюджет та створить додаткові робочі місця ( маємо вже понад 500 тис. вимушених переселенців із українських Донбасу та Криму - це ті, які лише офіційно зареєстровані ).
  Путіну потрібен Київ, до якого тяжіє історично вся українська земля, оскільки це пуповина України. Заволодівши Києвом, Путін сподівається отримати всю Україну.
  Має бути негайно створений Міжнародний фінансовий фонд для економічної та військової допомоги Україні.
  Скільки можна вести філосовські диспути з приводу того як далеко просунеться Путін та робити йому тисячні попередження. Окупанти вже давно перебувають на українських землях, а сонні політики демократичного Світу ніяк не можуть зібратися та надати нашій Батьківщині реальy допомогу, а займаються лише окозамилюванням. Агресор має бути розбитий та вигнаний із окупованих і анексованих українських земель, а Захід має негайно надати українському військовому лицарству сучасну зброю або кошти для виробництва нашого вітчизняного озброєння !!!
  У відповідь

  від: Микола Думич
  16.11.2014 13:32
  Віртуозне мистецтво оправдаання того, чому нема і бути не може оправдання - то він і є.
  Російський - класичний - фашизм.
  25 травня 2014 року на загальних зборах на всю голову противсіхануті миздобули одноголосно вирішили, що кращої для Путіна кандидатури на посаду Президента України, аніж Вальцман, - в Україні нема.
  Путін „добро" дав – і зробили так.
  До 26 жовтня всенароднообраний з усіх сил оправдовував на нього покладені надії і довіру ФСБ, колонами „Камазів" вивозячи трупи наївних і довірливих лохів неляканих, успішно відстрілюючи в штучно створених котлах тверезих і думаючих, але більш ніж успішно, навіть конгеніально!!!,- захищаючи репутацію Росії і Путіна перед світовим співтовариством від санкцій та будь-якої критики, підписавши в Мінську документи, котрі гарантують Росії статус миротворця, який щиро і щедро надає братній Україні гуманітарну допомогу, в тому числі і системами залпового вогню і щоб ні звуку про окупацію чи війну…
  З огляду на досягнуті дуже конкретні успіхи у скасуваанні України як суб'єкту міжнародного права, державна незалежність і соборність якої, на думку Путіна і Вальцмана, очевидно була помилковою, загальні збори на всю голову противсіханутих миздобулів 26 жовтня 2014 року, одноголосно вирішили забезпечити йому тотальну і масову парламентську підтримку, щоб, так би мовити, на законодавчому і конституційному рівні російський фашизм легалізувати, а російський феодалізм – у світле майбутнє і вибір народу – перетворити, але.
  Почав благословлятися суверенний дефолт…
  Роботодавці цінники переписувати почали на очах у звіріючих від злиднів покупців, котрим курс національної валюти до цього часу був цілком по барабану.
  Тепер виявилося, що чим більше працюєш – тим менше і маєш.
  А красти вже не тільки нема що.
  Головно, що нема в кого: лохторат всіх лохів вже розвів…
  Вам Правду резать?
  Или одним кусочком? (Осадчук).
  Платите денежку – и вам исполнят серенаду.
  А забесплатно – стукнут в бубен… (Осадчук).
  Які проти Росії санкції запровадила Україна?
  Без відповіді на це питання обурюватися іншими країнами можуть тільки неочевидні олігофрени і відверті імбецили, але.
  Яка між ними різниця я ще так і не розібрався...
  Допомагають психічно здоровим.
  Соціум, що на фінансові потоки власної держави знову блатних посадив - на такий статус претендувати ніяк не може: тупа наївність тупих ідіотиків...

  від: Андрей Місто: Одесса
  14.11.2014 14:46
  Искренне рад за победу республиканцев в Сенате США, отдельная благодарность господину Маккейну за поддержку нашей страны !!!
  Теперь по существу. Необходимо вводить очередную порцию санкций в отношении Кремля, так как Россия умышленно нарушила Минские соглашения, устроив шабаш с "коронацией картофельно-капустных пап" в оккупированных украинских землях, используя формулу : "пища в обмен на голосования", т.е. граждан Украины, которые проживают оккупации и не имеют продуктов питания. Кроме этого, весь октябрь и начало ноября 2014 г. руководство РФ продолжало поставки военной техники, оружия и военной силы на оккупированные украинские земли, что подтверждается многочисленными видео, отснятыми украинскими патриотами с оккупированных украинских территорий. Кроме того, представителями ОБСЕ были предоставлены доказательства переброски Кремлем в оккупированные украинские земли военной техники и российских войск.
  Мировое сообщество обязано продемонстрировать, путинской банде, что в 21 веке с помощью силы и оружия нельзя отбирать территории соседнего государства.
  Санкции в отношении РФ должны только усиливаться, а главное должны быть направлены против основных российских предприятий - экспортеров ( оружия, нефти, газа и сырья и т.д.). Кремлю необходимо перекрыть доступ ко всем новейшим технологиям, необходимо перекрыть доступ России к европейским и американским банкам, расторгнуть с Россией все контракты в военной и космической сферах, до конца 2015 г. полностью заменить в Европе российский газ на американский, снять все ограничение на поставки в Европу ближневосточной нефти.
  Политикам ( верхушке Кремля, включая Путина), научным и общественным деятелям, деятелям культуры и эстрады, поддержавшим аннексию Крыма и оккупацию Донбасса, должен быть запрещен вьезд в ЕС, США, Канаду, Японию и т.д., а имущество и их счета в странах демократии должны быть арестованы.
  Родственники и дети указанных политиков, общественных и научных деятелей, деятелей культуры и эстрады, поддержавшим аннексию Крыма и оккупацию Донбасса, проживают, учатся (и.т.д.) в странах демократии и пользуются благами демократии- санкции должны быть распространены и на них.
  Россия должна быть исключена из всех международных спортивных организаций с запретом участия этой страны в каком либо международном турнире.
  Имеем мощные украинские диаспоры ( более 20 млн. человек) в Америке и Канаде, Австралии, Европе, Японии и тд. Необходимо подключать представителей украинской диаспоры и доносить им о проблемах и трудностях, с которомы столкнулась Украина. Наша диаспора сможет подключить ТВ и прессу за границей с видеоматериалами и сюжетами о необходимости введения радикальных санкций в отношении путинской хунты.
  Для того того, что бы западные политики "не заговорили" необходимость введения в отношении Кремля реальных санкций необходимо с помощью украинских диаспор в западных странах проводить мирные акции с целью оказания давления на правительства этих стран с тербованием полной политической, экономической, культурной изоляции России.

  від: Ирмина Місто: Одесса
  14.11.2014 14:15
  Однозначно, что санкции в отношении путинского режима должны только усиливаться и, как заметили участники форума, они ( санкции) дожны наносить удар по источникам пополнения бюджета Кремля. Но с неонацистским режимом современной России необходимо вести борьбу не только санкциями, но и путем укрепления украинской армии. Если страны демократических обществ не желают предоставлять нашей стране новейшее оружие, то могли бы пойти по другому пути, предоставив для военно-промышленного комплекса Украины крупнейшие инвестиции.
  В Украине очень мощный научный потенциал в области авиастроиения, ракетостроения, стрелкового оружия, а также наша страна славится своими инженерно-конструкторскими школами по строительству тяжелой военной техники.
  Мировое сообщество уже более семи месяцев обсуждает возможность предоставления нашей Родине разных типов оружия, но дальше разговоров дело не сдвинулось. За это время наши специалисты в Николаеве и во Львове ( на голом интузиазме ) смогли создать роботы - танки, в Виннице конструкторами был создан автомобиль разведки для воинов АТО, на киевском заводе "Маяк" был создан супер-пулемет, а днепропетровские конструкторы готовы запустить в серийное производство новейшие ракетные комплекксы, завод "Антонова" разработал современный безпилотник и т.д.. Для всех этих проектов нужны очень серьезные деньги. Западу стоит уже перейти от слов к конкретным шагам, уже весь мир видит, что взорвавшегося кремлевского авантюриста необходимо остановить. Это могут сделать воины Украины, так дайте же нашей стране или современное оружие или деньги, за которые мы произведем собственное оружие.

  від: euvropeec3
  14.11.2014 13:15
  Американський сенатор Джон Маккейн був, є та залишається відданим духу солідарності з Українським народом в його війні проти мафії Донбасу та її союзника авторитарної Росії Путіна за незалежність, територіальну цілісність своєї Батьківщини та європейський вибір. Під час Майдану, в період жорсткого протистояння народу України кримінально-олігархічному режиму на чолі з колишнім зеком, вихідцем із лав корумпованої номенклатури КПРС-КПУ часів тоталітарного СРСР Януковичем, Джон Маккейн подав нам свою мужню руку підтримки. 15 грудня минулого року виступив на Майдані з палкою підтримкою його активістів, всього народу України.
  Якщо ми усвідомлюємо, що солідарність Заходу відіграла неабияку роль в нашій боротьбі проти ворога, не дала агресору Путіна захопити поки що більше української землі, то не останнє значення в цьому мала принципова позиція такого сенатора, як Джон Маккейн. Його нинішні відверті та малоприємні слова на адресу керівництва своєї країни щодо допомоги України багато чого вартують.
  Джон Маккейн у свій час пройшов війну, перебував п’ять років в жорстких умовах в полоні, але зберіг вірність своїй Вітчизні, присязі військового. І якщо такі люди, як Маккейн, разом з нами, то перемога тим більше буде за Україною. Міцного здоров’я сенатору США Джону Маккейну!

  від: Захар Місто: Харків
  14.11.2014 12:39
  Путін направляє в окуповані українські землі чергові "гумконвої", а насправді - зброю, військову техніку, боєприпаси та російських військових і бойовиків. Захід ( в тому числі і ЄС ) реагує на це лише черговими заявами та малозначимими санкціями відносно РФ. Російські терористи на Луганщині так звані "донскіє казаки" відкрито заявили, що вони збили цивільний літак "Боїнг", а нині вже мають ядерну боєголовку ( мабуть теж купили в Росії в універмазі). Інше терористичне угрупування Луганщини "банда Мозгового" влаштовує на відео "судові вироки" ( без суду і слідства ) про страту українців, перебуваючих в окупації. Путін в жовтні та на початку листопада 2014 р. продовжив направляти терористам військову техніку та російських військових і найманціа, що зафільмовано українцями, які перебувають в окупації і це є доступним в інтернеті на українських сайтах . Навіть представники ОБСЄ зафіксували пересування військової техніки та живої сили з території РФ на окуповані українські землі.
  Путін, дивлячись на бездіяльність країн цивілізованого світу, продовжує відправляти в Україну своїх найманців, диверсійні групи і російських військових, зброю, військову техніку і т.д. та організовує і проводить псевдовибори.
  Європа залежить від російського ринку, куди збуває свої товари та "сидить" на кремлівській газовій голці і лише турбується, щоб бути з газом зимою, а Путін шантажує цим країни ЄС та намагається втопити в крові кращих синів України, на окупованих українських землях влаштовує фіктивні референдуми та вибори.
  В той же час, із окупованих кремлем українських земель вже маєио понад 450 тис. внутрішніх переселенців - а кожному із них необхідне житло, харчування, місце роботи і т.д., а в окупації щодня помирають громадяни України від голоду та вбивств їх терористами, кремлівські найманці піддають громадян України щоденним тортурам, їх гвалтують, вбивають, відбирають у них коштовності, майно та житло. Українці в окупації залишилися повністю без будь-яких прав та свобод.
  Світ має адекватно реагувати на агресію Путіна, оскільки Україні без реальної допомоги нашій державі дуже тяжко впоратися з дикою ордою.
  Європа та Америка мусять почати вводити дієві санкції відносно самого Путіна та його найближчого оточення та їх родичів, які проживають в ЄС, США, Канаді і т.д. та користуються всіма благами цивілізованого світу, мають арештовуваатися їх майно, коштовності, гроші і т.д. Крім цього, санкції мають бути направлені проти головних експортерів РФ, має бути повна заборона на експорт російського газу та нафти до Європи ( США і Канада здатні замінити РФ на газовому ринку Європи, а країни Близького Сходу на нафтовому ринку), санкції на російську військову і космічну продукцію і т.д.
  УКРАЇНА МАЄ НЕГАЙНО ОТРИМАТИ ЛЕТАЛЬНУ ЗБРОЮ ВІД ЗАХОДУ !!! ВОЇНИ УКРАЇНИ ДОВЕЛИ СВОЄЮ ХОРОБРІСТЮ, ГЕРОЇЗМОМ ТА ВІДВАЖНІСТЮ, ЩО ВОНИ НАВЧИЛИСЯ БИТИ КРЕМЛІВСЬКОГО ВЕДМЕДЯ !!!

  від: Єва Місто: Київ
  14.11.2014 12:33
  Кращі сини народу України щоденно гинуть у війні з російським агресором, знищуючи при цьому живу силу та військову техніку Москви. Наш народ відроджує свою армію, яка стане гарантом в боротьбі із зовнішнім та внутрішнім ворогом.
  Лідери країн цивілізованого Світу обіцяли створити Міжнародні фінансові фонди для модернізації армії України та економіки нашої держави, але ці обяцянки так і залишилися обіцянками. Захід продовжує висловлювати чергові занепокоєння терором "господаря тайги", який він влаштував проти громадян України в окупованих українських землях. Наші громадяни в окупації залишилися без будь-яких прав та свобод, окупаційна влада їх грабує, вбиває, влаштовує їм щоденні тортури з метою залякування інших громдян. які перебувають в окупації.
  Світова спільнота даремно сподівається "умиротворити" російських агресорів. Мають бути конкретні фінансові санкції відносно майна та рахунків путіна, відносно майна та рахунків оточення путіна. Окрім цього, дієвим буде крок світової спільноти, якщо Росії закриють доступ до європейських, американських, японських та ін. кредитних ринків, та доступ до нафтового та газового ринку збуту у Європі.
  Кремлівські агресори на чолі з путіним, витерши свої брудні чоботи об Будапештський меморандум, ще раз підтвердили, що вони ( кремлівські інтервенти) не розуміють мови міжнародного права, а тому їх зупинити можна, давши добряче їм по зубам. Для цього слід негайно модернізувати українську армію в найкоротші терміни, оскільки єдиним хто буде зупиняти путінську агресію ( та вже знає як робити) - це українські військові. Наші військовики мають отримати сучасну летальну зброю, військову техніку, косплекси ПВО, противотанкові комплекси, безпілотники, засоби зв"язку та розвідки, а також штурмову авіацію ( в тому числі і гвинтокрили). Мають бути створені Міжнародні благодійні фонди для модернізації армії України та відновлення вітчизняного військово-промислового комплексу. Разом із цим українському уряду слід звернутися до США з проханням надати ліцензію для будівництва в Україні підприємств з випуску літаків Ф-16 та Ф-18 та штурмових гвинтокрилів.
  Захід має діяти, годі вже слів про підтримку України. Боягузство Заходу приводить до втрати дорогоцінного часу.
  Дякую патріоту американського народу пану Маккейну за підтримку народу України і надіюсь, що тепер ця підтримка буде не тільки політичною !

  від: cox Місто: kharkiv
  14.11.2014 09:29
  Якби Маккейн став президентом в 2008, путінізм вже давно б розсипався, як совок.

  від: читач Місто: Україна
  14.11.2014 09:05
  Відсутність військової допомоги Україні з боку США в час коли продовжується ескалація війни розпочатої фашистською Росією повністю на совісті Обами. Совістю керує Бог. Тож Обама мусить бути покараний.
  Коментарі, сторінка з 2
      Вперед 

  ДОЛУЧАЙСЯ!
  Facebook Радіо Свобода Twitter Радіо Свобода VKontakte Радіо Свобода Радіо Свобода в www.odnoklassniki.ru Радіо Свобода на Google Plus YouTube Радіо Свобода SoundCloud Радіо Свобода Підписка Радіо Свобода

  Відеопрограми Радіо Свобода

  «Донбас.Реалії» | Вибори в ОРДіЛО. Проводити чи ні? 

  РОЗКЛАД ПРОГРАМ

  Зображення питання

  Тест. Заголовки російських ЗМІ: справжні чи вигадані?

  Чи знаєте Ви стиль російської преси настільки, аби називатися справжнім «диванним воїном» і експертом в інформаційній війні? Заголовки російських ЗМІ іноді шокують. А чи зможете Ви відрізнити справжні заголовки від вигаданих? Насправді це складніше, ніж Ви думаєте!

  Савченко. Повернення додому. Живий блог

  LIVE «Дякую, Завдяки вам я вижила!  І дякую тим, хто бажав мені зла – на зло я вижила!» – Надія Савченко вже в Україні 

  Надія Савченко і Петро Порошенко, 25 травня 2016 року

  Порошенко: ми повернемо Крим і Донбас, як повернули Савченко

  «Ми всі пишаємося тією поведінкою, яку продемонструвала Надія, будучи заручником агресора Росії довгих 709 днів» 

  В Україні видали путівник мережею європейських комуністичних архівів

  «Ці архіви – не компромат. Вони дозволяють зрозуміти, чим насправді був комуністичний режим» 

  ВИБРАНЕ ВІДЕО

  Міста у вишитих сорочках. Українці святкували День вишиванки

   

  Посол Франції в Україні Ізабель Дюмон виступила з оркестром у Харкові  

   

  Навіщо жителі Донбасу голосували на псевдореферендумі 2 роки тому?

  Ситуація в зоні бойових дій

  Ситуація в зоні бойових дій на Донбасі 25 травня

  Ситуація в зоні бойових дій на Донбасі 25 травня

  Хронологія
  В інших ЗМІ