28 червня 2016, Київ 04:55

  УСІ НОВИНИ / Політика

  Апеляційний суд скасував вирок військовому, який не поїхав у зону АТО

  Апеляційний суд скасував вирок військовому, який не поїхав у зону АТОi
  || 0:00:00
  ...  
   
  X
  Валентина Одарченко
  19.11.2014
  Волинянина Павла Середюка звинувачують у непокорі командирові військової частини за відмову їхати на схід України для участі в антитерористичній операції

  Апеляційний суд ухвалив відправити на новий розгляд справу проти волинянина Павла Середюка. Його звинувачують у непокорі командирові військової частини за відмову їхати на схід України для участі в антитерористичній операції.

  Раніше житель села Щедрогір Ратнівського району Павло Середюк був засуджений Володимир-Волинським міським судом до службового обмеження на півроку. У цей час із нього мали стягувати 10% заробітку.

  Такий наслідок мало його прохання про відпустку із Рівненського полігону. Підставою був усний наказ командира, який зважив на його сімейні обставини – двоє батьків-інвалідів на утриманні, двоє малолітніх дітей та вагітна дружина.

  Однак після повернення до Володимира-Волинського інший командир рапорту не прийняв, бо вважав, що боєць мав вирушити до зони бойових дій.

  Адвокат Василь Нагорний вказав на неповноту судового слідства першої інстанції та ігнорування обставин, які змусили Середюка відмовитися виконати наказ. Апеляційний суд також вказав на неповноту попереднього слідства і направив справу на новий розгляд в іншому складі суду першої інстанції.

  Справа про те, чи законно мобілізували Середюка, має значення не лише для нього, а й для з’ясування обставин, за яких відбувалася мобілізація на Волині,пояснив Радіо Свобода адвокат Василь Нагорний. Зокрема, Середюк прибув до військкомату без отримання повістки, за дзвінком сільського голови.

  На судові слухання у Луцьку прибули батькиі дружини як мобілізованих військовослужбовців, так і тих, хто пішов на схід добровольцями. У перерві засідання вони висловлювали обурення діями військових прокурорів.

  «Ми не за те воювали на Майдані і відправили на схід своїх дітей, щоб нині опинитися з владою по різні боки», – заявила мати добровольця Людмила Строкова.

  У день, коли Середюка забрали до армії, у дружини солдата стався викидень. Нещодавно її вдруге прооперували.  Щоб залишити коментар і мати більшу можливість у спілкуванні з іншими учасниками форуму, Ви можете зареєструватися. Частина важливих публікацій потрапляє і на сторінку Радіо Свобода у Facebook. Там коментувати можна без участі модератора.


  ПОВЕРНУТИСЯ НА ГОЛОВНУ
  Форум закрито
  Коментарі
       
  У цьому форумі немає жодного коментаря. Будьте перші.

  ДОЛУЧАЙСЯ!
  Facebook Радіо Свобода Twitter Радіо Свобода VKontakte Радіо Свобода Радіо Свобода в www.odnoklassniki.ru Радіо Свобода на Google Plus YouTube Радіо Свобода SoundCloud Радіо Свобода Підписка Радіо Свобода

  СПЕЦПРОЕКТ

  Комсомольськ чи все ж Горішні Плавні?

  ВІДЕОПРОГРАМИ

  «Молодь Плюс» | Професійно-технічні училища в Україні під загрозою знищення? 

  РОЗКЛАД ПРОГРАМ

  ІНФОГРАФІКА

  Другий фронт: вояків б’ють у тилу. МВС заплющує очі?

  Побутові й ідеологічні конфлікти за участі ветеранів бойових дій на сході викликані проросійськими настроями частини громадян і байдужістю поліції – експерти 

  Колишній федеральний прокурор США Марта Берш

  Частка статків Лазаренка була отримана від прибутків компанії Тимошенко – екс-прокурор США

  Колишній федеральний прокурор США Марта Берш, яка домоглася ув’язнення Павла Лазаренка, приїхала в Україну ділитися досвідом 

  Україна, Польща і Росія. «Волинська різанина» як політична технологія

  У 2013 році тему «волинської різанини» почали активно використовувати російські пропагандисти. В Україні великим спеціалістом з цих питань став скандальний проросійський політик, українофоб Колесніченко 

  ВИБРАНЕ ВІДЕО

  «Є наші пісні про нас. Але хто їх чує?» – Сашко Положинський  

   

  Красногорівка: поранених цивільних за тиждень більше, ніж за минулий рік 

   

  Поблизу Чернігова стріляли з «Градів», танків і артилерії – тривають масштабні навчання 

  Ситуація в зоні бойових дій

  Ситуація в зоні бойових дій на Донбасі 27 червня

  Ситуація в зоні бойових дій на Донбасі 27 червня

  Хронологія
  В інших ЗМІ