29 червня 2016, Київ 04:49

  УСІ НОВИНИ / Політика

  У Росії презентували підручник «Історія Криму»

  x

  У Росії презентували підручник для старшокласників під назвою «Історія Криму». Презентація відбулася у Москві у середу, 19 листопада.

  «Коли ми побачили ті, з дозволу сказати, підручники, за якими навчалися в Україні, то вченні від цього жахнулися. Тож невдовзі після возз’єднання Криму у Севастополя з Росією, виникла ініціатива написання нормальної, людської, наукової історії Криму», – зазначив на презентації міністр культури Росії Володимир Мединський.

  16 березня 2014 на території Криму і Севастополя відбувся так званий «референдум» про статус півострова, за результатами якого Росія включила Крим до свого складу. Україна, Європейський союз та США не визнали це голосування і вважають, що Росія анексувала Крим.

  Україна і Захід звинувачують Росію у постачанні зброї та бойовиків на Донбас, а також у введенні військ на схід України. Москва ці звинувачення відкидає.  Щоб залишити коментар і мати більшу можливість у спілкуванні з іншими учасниками форуму, Ви можете зареєструватися. Частина важливих публікацій потрапляє і на сторінку Радіо Свобода у Facebook. Там коментувати можна без участі модератора.


  ПОВЕРНУТИСЯ НА ГОЛОВНУ
  Форум закрито
  Відсортувати коментарі:
  Коментарі
       
  від: Микола Черкас
  20.11.2014 10:19
  А ви ж міністру освіти України 20 років гроші з Москви платили за те, щоб були написані саме такі підручники. Відносно історії це називалось "написать единый учебник для Украины и России". Дві зарплати отримував, а зробив "-"? -! Нехай поверне гроші і вам і нам. Подайте на нього в суд.

  від: Злобный Укр
  19.11.2014 22:21
  В росии только один великий историк, который все знает и рассказывает тем, кто не знает. Получается, что история Украины не человеческая, а какая? Человеки обитают только в росии. Ну не фашисты ли великодержавные держиморды? Раньше учебников истории из Украины они не видели. Наверное, они были засекречены. С такими псевдоисториками-маразматиками приличный человек и в туалет не войдет. Бог и история им судья. Разные мы. Еще раз убеждаюсь, что раб ставший господином, страшнее старого владыки.

  ДОЛУЧАЙСЯ!
  Facebook Радіо Свобода Twitter Радіо Свобода VKontakte Радіо Свобода Радіо Свобода в www.odnoklassniki.ru Радіо Свобода на Google Plus YouTube Радіо Свобода SoundCloud Радіо Свобода Підписка Радіо Свобода

  СПЕЦПРОЕКТ

  Комсомольськ чи все ж Горішні Плавні?

  ВІДЕОПРОГРАМИ

  «Донбас.Реалії» | Чи ефективна місцева влада в «сірій зоні» на Донбасі? 

  РОЗКЛАД ПРОГРАМ

  ІНФОГРАФІКА

  Українська мова. Її статус в Конституції досі ігнорує нинішня влада

  20 років Конституції України: боротьба за реальний статус української мови триває 

  На Всеправославному Соборі українське питання обговорювали в кулуарах – Самохвалова

  «Якщо Синод Константинопольського патріархату захоче видати грамоту визнання – це робить нашу Церкву – Київський патріархат – легітимною і визнаною у світі» 

  Другий фронт: вояків б’ють у тилу. МВС заплющує очі?

  Побутові й ідеологічні конфлікти за участі ветеранів бойових дій на сході викликані проросійськими настроями частини громадян і байдужістю поліції – експерти 

  ОБРАНЕ ВІДЕО

  Ситуація в зоні бойових дій

  Ситуація в зоні бойових дій на Донбасі 28 червня

  Ситуація в зоні бойових дій на Донбасі 28 червня

  Хронологія
  В інших ЗМІ