29 червня 2016, Київ 06:38

  УСІ НОВИНИ / Політика

  Росія становить загрозу для всієї Європи – голова МЗС Грузії

  Міністр закордонних справ Грузії Тамара БеручашвіліМіністр закордонних справ Грузії Тамара Беручашвілі
  x
  Міністр закордонних справ Грузії Тамара Беручашвілі
  Міністр закордонних справ Грузії Тамара Беручашвілі

  Росія становить загрозу для всієї Європи. Про це заявила у п’ятницю, 21 листопада міністр закордонних справ Грузії Тамара Беручашвілі, перебуваючи з офіційним візитом у Празі.

  «Я переконана, що Росія сьогодні становить загальну загрозу. Вона є серйозним викликом не тільки для Грузії, але й для європейського континенту», – зазначила Беручашвілі.

  На її думку, «Росія виступає проти міжнародного правового порядку, який довгі роки не порушувався, і проти рівноправних країн, які обрали право на власний розвиток».

  Тамара Беручашвілі наголосила, що нинішня закордонна політика Росії загрожує всьому східноєвропейському регіону. «Україна, Молдова чи Грузія не є ізольованими випадками. Це є реакцією Росії на рішення тих країн продовжувати зближення з Європою», – додала керівник дипломатичного відомства Грузії.

  Тамара Беручашвілі перебуває в Чехії з офіційним візитом. 21 листопада вона зустрілась з міністром закордонних справ Чехії Любоміром Заоралком. Під час переговорів чеський міністр запевнив,що Чехія підтримує територіальну цілісність і непорушність державних кордонів Грузії.

  Як заявив сенатор-демократ Бен Кардін 18 листопада під час сесії Гельсінської комісії США, прагнення Росії виходять за межі її нинішніх кордонів.

  16 березня 2014 на території Криму і Севастополя відбувся так званий «референдум» про статус півострова, за результатами якого Росія включила Крим до свого складу. Україна, Європейський союз та США не визнали це голосування і вважають, що Росія анексувала Крим.

  Україна і Захід звинувачують Росію у постачанні зброї та бойовиків на Донбас, а також у введенні військ на схід України. Москва ці звинувачення відкидає.

  Росія також підтримує самопроголошену владу у Південній Осетії та Абхазії, сепаратистських регіонах Грузії, а також у Придністров’ї, сепаратистському регіоні Молдови.  Щоб залишити коментар і мати більшу можливість у спілкуванні з іншими учасниками форуму, Ви можете зареєструватися. Частина важливих публікацій потрапляє і на сторінку Радіо Свобода у Facebook. Там коментувати можна без участі модератора.


  ПОВЕРНУТИСЯ НА ГОЛОВНУ
  Форум закрито
  Коментарі
       
  У цьому форумі немає жодного коментаря. Будьте перші.

  ДОЛУЧАЙСЯ!
  Facebook Радіо Свобода Twitter Радіо Свобода VKontakte Радіо Свобода Радіо Свобода в www.odnoklassniki.ru Радіо Свобода на Google Plus YouTube Радіо Свобода SoundCloud Радіо Свобода Підписка Радіо Свобода

  СПЕЦПРОЕКТ

  Комсомольськ чи все ж Горішні Плавні?

  ВІДЕОПРОГРАМИ

  «Донбас.Реалії» | Чи ефективна місцева влада в «сірій зоні» на Донбасі? 

  РОЗКЛАД ПРОГРАМ

  ІНФОГРАФІКА

  Українська мова. Її статус в Конституції досі ігнорує нинішня влада

  20 років Конституції України: боротьба за реальний статус української мови триває 

  На Всеправославному Соборі українське питання обговорювали в кулуарах – Самохвалова

  «Якщо Синод Константинопольського патріархату захоче видати грамоту визнання – це робить нашу Церкву – Київський патріархат – легітимною і визнаною у світі» 

  Другий фронт: вояків б’ють у тилу. МВС заплющує очі?

  Побутові й ідеологічні конфлікти за участі ветеранів бойових дій на сході викликані проросійськими настроями частини громадян і байдужістю поліції – експерти 

  ОБРАНЕ ВІДЕО

  Ситуація в зоні бойових дій

  Ситуація в зоні бойових дій на Донбасі 28 червня

  Ситуація в зоні бойових дій на Донбасі 28 червня

  Хронологія
  В інших ЗМІ