28 червня 2016, Київ 17:59

  УСІ НОВИНИ / Політика

  Черкащанин створив багатофункціональну пічку-«буржуйку» для військових

  Черкащанин створив багатофункціональну пічку-«буржуйку»i
  X
  Дар’я Бунякіна
  25.11.2014
  Черкаський підприємець Станіслав Сахно, щоб зігріти військових на сході України, сконструював багатофункціональну пічку-«буржуйку». З її допомогою одразу можна робити кілька справ. На спеціальній «сковорідці» смажити чи варити їжу, в окремому «казані» кип’ятити чай чи воду для купання, а на поручнях сушити речі. Якщо ж покласти на «буржуйку» чимало каміння та накрити її наметом, пічка перетвориться у польову лазню.
  Черкащанин створив багатофункціональну пічку-«буржуйку» для вояків на Донбасі

  Черкаський підприємець Станіслав Сахно, щоб зігріти військових на сході України, сконструював багатофункціональну пічку-«буржуйку». З її допомогою можна робити кілька справ одразу. На спеціальній «сковорідці» смажити чи варити їжу, в окремому «казані» кип’ятити чай чи воду для купання, а на поручнях сушити речі. Якщо ж покласти на «буржуйку» каміння та накрити її наметом, пічка перетвориться у польову лазню.

  Водночас таку «буржуйку» нескладно транспортувати, говорить винахідник. Навіть під час роботи її можна легко переносити з одного місця в інше.

  Як розповів Радіо Свобода Станіслав Сахно, «буржуйку» він змайстрував з кількох використаних газових балонів. Один із них слугує основою для пічки, інший, перерізаний навпіл, став 20-літровим бойлером для нагріву води. Винахідник упевнений, що пічку можна палити не лише дровами, а й вугіллям.

  Собівартість такої пічки становить понад 800 гривень. Наразі черкаські волонтери шукають кошти, щоб профінансувати виготовлення ще кількох таких «буржуйок». Перша ж пічка поїде до військових на Донбас на початку грудня.  Щоб залишити коментар і мати більшу можливість у спілкуванні з іншими учасниками форуму, Ви можете зареєструватися. Частина важливих публікацій потрапляє і на сторінку Радіо Свобода у Facebook. Там коментувати можна без участі модератора.


  ПОВЕРНУТИСЯ НА ГОЛОВНУ
  Форум закрито
  Коментарі
       
  У цьому форумі немає жодного коментаря. Будьте перші.

  ДОЛУЧАЙСЯ!
  Facebook Радіо Свобода Twitter Радіо Свобода VKontakte Радіо Свобода Радіо Свобода в www.odnoklassniki.ru Радіо Свобода на Google Plus YouTube Радіо Свобода SoundCloud Радіо Свобода Підписка Радіо Свобода

  СПЕЦПРОЕКТ

  Комсомольськ чи все ж Горішні Плавні?

  ВІДЕОПРОГРАМИ

  «Молодь Плюс» | Професійно-технічні училища в Україні під загрозою знищення? 

  РОЗКЛАД ПРОГРАМ

  ІНФОГРАФІКА

  Українська мова. Її статус в Конституції досі ігнорує нинішня влада

  20 років Конституції України: боротьба за реальний статус української мови триває 

  На Всеправославному Соборі українське питання обговорювали в кулуарах – Самохвалова

  «Якщо Синод Константинопольського патріархату захоче видати грамоту визнання – це робить нашу Церкву – Київський патріархат – легітимною і визнаною у світі» 

  Другий фронт: вояків б’ють у тилу. МВС заплющує очі?

  Побутові й ідеологічні конфлікти за участі ветеранів бойових дій на сході викликані проросійськими настроями частини громадян і байдужістю поліції – експерти 

  ОБРАНЕ ВІДЕО

  Ситуація в зоні бойових дій

  Ситуація в зоні бойових дій на Донбасі 28 червня

  Ситуація в зоні бойових дій на Донбасі 28 червня

  Хронологія
  В інших ЗМІ