27 червня 2016, Київ 12:22

  УСІ НОВИНИ / Політика

  Українці знову мають шанс – Байден

  Віце-президент США Джо Байден покладає квіти на місці загибелі Героїв Небесної сотні, Київ, 21 листопада 2014 року
  Віце-президент США Джо Байден покладає квіти на місці загибелі Героїв Небесної сотні, Київ, 21 листопада 2014 року

  Українці не повинні втратити ще одну можливість змінити країну на краще. Про це у виступі в Національному демократичному інституті у Вашингтоні сказав віце-президент США Джо Байден.

  «Ці люди, попри кулі снайперів і лютий мороз, здобули шанс докорінно змінити свою країну на краще. Вони не повинні змарнувати цю можливість. Майже чверть століття незалежності, Помаранчева революція були змарновані, і якщо таке станеться знову, ці люди в найближчому майбутньому не матимуть більше шансів», – наголосив Байден.

  Він також вказав, що Україна «була клептократією», останнім часом має прогрес у подоланні цієї системи, але є ще «значні перешкоди».

  Як повідомляє «Укрінформ», про це віце-президент США говорив на урочистостях з нагоди вручення премії Демократії, якою Національний демократичний інститут відзначив трьох українських активістів – Ганну Гопко, Сергія Лещенка та Олександра Солонтая.

  Серед досягнень Ганни Гопко організатори відзначили її допомогу в запуску «реанімаційного пакету реформ», що сприяло просуванню демократичного законодавства. Сергій Лещенко отримав премію за розслідування та журналістську діяльність у виданні «Українська правда». Олександр Солонтай відзначений за свою роботу політичного аналітика в Київському інституті політичної освіти.

  Національний демократичний інститут США заснований 1983 року як некомерційна організація, фінансована за рахунок державних грантів і приватних пожертв. Її завдання – сприяння розубдові демократії в країнах, що розвиваються.   Щоб залишити коментар і мати більшу можливість у спілкуванні з іншими учасниками форуму, Ви можете зареєструватися. Частина важливих публікацій потрапляє і на сторінку Радіо Свобода у Facebook. Там коментувати можна без участі модератора.


  ПОВЕРНУТИСЯ НА ГОЛОВНУ
  Форум закрито
  Відсортувати коментарі:
  Коментарі
       
  від: euvropeec3
  10.12.2014 14:35
  У квітні 1998р. екс-посол США в Україні В.Міллер зауважив, що Україна "будує мафіозний олігархічний капіталізм, який буде компрометувати цивілізований Захід". Українці самовпевнено не звернули увагу на справедливу думку колишнього посла США в нашій країни. Нині віце-президент США Джо Байден говорить, що ми привели свою державу до стану клептократії, тобто країни, в якій керманичі крадії. Безумовно він, мабуть, мав на увазі кримінально-олігархічний режим на чолі з колишнім зеком Януковичем. Разом з тим, Джо Байден дав зрозуміти, що перед нами непочатий край роботи по створенню держави з європейськими стандартами життя. І головне це, перш за все, суттєве обмеження корупції в країні. Інакше ні про який європейський вибір Українського народу, за що загинули Герої Небесної Сотні, а нині віддають своє життя на війні проти мафії Донбасу та авторитарної Росії Путні кращі сини України, не може бути і мови.
  Солідарність країн Заходу, перш за все, США та ЄС з боротьбою українців за перехід до сталого демократичного розвитку з європейськими стандартами життя складає нині досить важливу для нас зовнішньополітичну складову. В цьому відношенні Український народ, на мою думку, має надійних союзників.
  Враховуючи, що в нашій країні змінилося політичне становище (учасників мирних протестних акцій не б’ють, не калічать, не вбивають, як при владі Януковича), то відповідальність за виконання вищевказаного історичного завдання покладається не тільки на Президента України Петра Порошенка, уряд на чолі з Арсенієм Яценюком, коаліцію більшості «Європейська Україна» в парламенті, але й на нас, виборців. Якщо менше будемо скиглити, лицемірно критикувати владу на кухні або в Інтернеті, більше демонструвати відповідальну громадянську позицію, конструктивно впливати, тиснути на можновладців шляхом участі у різноманітних публічних заходах, то Україна згодом впевнено займе місце в колі демократичний розвинутих країн Заходу. Безумовно, від такого способу життя задоволення не отримаєш, скоріше, неприємності. Але іншого шляху нема і його треба пройти до кінця з користю для себе, своїх нащадків та держави в цілому. Інакше остаточний занепад, задвірки цивілізації, азіатчина, принизливі бідність, безвихідь, безправ’я, безмежна корупція в умовах експансії імперської Росії.

  від: ug
  10.12.2014 11:00
  Не воспринимайте на свой счет, он говорил о своем сыне.
  У відповідь

  від: vik Місто: kiev
  10.12.2014 19:13
  Какая у вас убийственная аналитика...
  У відповідь

  від: ug
  10.12.2014 21:32
  Чем проще тем вернее. Нет ну конечно Байден переживает за проблемы аборигенов,как её там вукраины да, очень сильно.

  від: Mazaj2004 Місто: Київ
  10.12.2014 09:08
  Байден дуже великий оптиміст. Або користується для аналізу ситуації в Україні погано підготовленою інформацією.
  На сьогодні немає жодного напрямку, де проглядалась хоч би якась перспектива.
  В сфері фінансів маємо гіперінфляцію і знецінення гривні вдвічі, що призвело до розпродажу врожаю 2014 року за безцінь, до зубожіння основної маси населення. А поскільки армія тримається виключно на пожертвуваннях населення, то в найближчій перспективі ситуація тут значно погіршиться, бо після знецінення гривні коштів вже ледве вистачає на комунальні платежі і на їжу.
  У військовій сфері маємо повну вакханалію від хибної доктрини, де противнику дозволено стріляти першим, а ми, якщо вціліємо, то можемо тільки нанести удар у відповідь і то не у будь-якому напрямку. Те, що відбувається в зоні протистояння інакше як розстрілом наших військових і не назвеш. Тільки в так званий "День тиші" було розстріляно шість наших військових. Дозвіл на розстріл дав особисто Президент України Петро Порошенко. Синка свого перед тим сховав у стінах ВР.
  Продовжується узурпація влади. Порошенко має на меті найближчим часом змістити з посади Генерального Прокурора Ярему і поставити на його місце такого собі "Пшонку-2".
  Верховна рада замість того, щоби приймати закони - гуляє, бо на вимогу Порошенка вибрала такого спікера, що Рибак проти нього виглядає як ангел.
  Але вчора сталася дуже погана подія - російські війська відійшли з Херсонської області за межі адміністративного кордону з Кримом, хоча ми про це у них не просили. Що це означає? Тільки одне: Порошенко "злив" Крим. Тобто, вище керівництво держави веде антидержавну зовнішню політику бажаючи захистити власні егоїстичні інтереси.
  То в чому бачить перспективу цей старець? Про що він тут?
  Перспектива почне проглядатися лише після того, як Меркель накаже розконсервувати атомні електростанції і негайно. Лише так вона отримає енергоресурси власного виробництва і матиме перспективу перезимувати в теплі незалежно від подій в Україні. А отже перестане надсилати в Україну команди як нам вирішувати свої проблеми на Донбасі і в Криму.
  У відповідь

  від: vik Місто: kiev
  10.12.2014 19:21
  Очень многое вы верно написали, но не забывайте, что мы многого не знаем.
  Анализировать сейчас всю ситуацию со многими неизвестными - нереально.
  Есть вещи, которые однозначно понятные - так делать и не иначе.
  И с немецкими АЭС согласен. Консервировать их было невероятной глупостью...
  У відповідь

  від: 123
  10.12.2014 10:12
  Мазай, если только критиковать и ни чего не предлагать, по каждому пункту критики,то это называется пустое критиканство!.. Ничего личного.
  У відповідь

  від: Voice Місто: LA
  12.12.2014 07:15
  З такими бузотерами як mazaj ніхто нічого не збудує. І, нажаль, в Україні є ще багато таких як він, алеж більшість нації е рішуче схилено у напрямку до змін і це втілює надію в наші серця!
  У відповідь

  від: 123
  11.12.2014 14:05
  Это другое дело! Принимаю и поддерживаю 100%!. Может знаете как президент создавший США Джеферсон сформулировал ответ для толпы: " Не спрашивай,что для тебя сделала Америка,спроси себя,ЧТО ТЫ ДЛЯ НЕЁ СДЕЛАЛ " . Думаю,что сейчас это актуально для нашей Украины!!!.
  У відповідь

  від: Mazaj2004 Місто: Київ
  10.12.2014 14:55
  Та я зрозумів, що у Вас нема нічого особистого ще з Вашого логіна. Щодо порад, то їх було достатньо і вони конкретні, але радити злодію не красти - марна справа. Можна довго говорити, а злодій тим часом буде продовжувати красти. Це якщо щось радити Яценюку, чи Порошенку, або Меркель. Чи може вони не розуміють, як треба виправити ситуацію? Щодо Вас, то уважніше читайте мій коментар. Там не тільки констатація фактів, але і поради теж.
  Перша порада - закрити міжбанк.
  Друга порада - з"ясувати, чим живуть банки з іноземним капіталом, особливо ті, що вже 5...7 років є збитковими. Чи не тим, що регулярно опускають гривню для скуповування нашого збіжжя за безцінь?
  Третя порада - Верховна Рада має змінити Закон про регламент і працювати сесійно щоденно, або через день, а через день - в комітетах. Розїзджати по округах і зустрічатись з виборцями мають помічники.
  Четверта порада - почати повномасштабне звільнення території України від окупантів, а не підставляти наших військових на розстріл і перестати різними "Днями тиші" задовольняти забаганки Меркель. Ця політик має зрозуміти, що "халява" з російським газом закінчилася і треба повертатись до ядерної енергетики передом.

  ДОЛУЧАЙСЯ!
  Facebook Радіо Свобода Twitter Радіо Свобода VKontakte Радіо Свобода Радіо Свобода в www.odnoklassniki.ru Радіо Свобода на Google Plus YouTube Радіо Свобода SoundCloud Радіо Свобода Підписка Радіо Свобода

  СПЕЦПРОЕКТ

  Комсомольськ чи все ж Горішні Плавні?

  ВІДЕОПРОГРАМИ

  «Інтерв’ю» | Під брендами патріотів промишляють «тітушки» – Борислав Береза 

  РОЗКЛАД ПРОГРАМ

  ІНФОГРАФІКА

  (©Shutterstock)

  Понад три мільйони британців підписали петицію про переголосування Brexit

  Станом на 12:30 за Києвом 26 червня під документом підписалися понад 3 мільйони 17 тисяч людей 

  Володимир В’ятрович, голова Українського інституту національної пам’яті

  Волинська трагедія. Замість взаємного вибачення – односторонні звинувачення

  Взаємні гучні звинувачення в гріхах минулої війни можуть завадити почути інше: наростання шуму гармат на східному кордоні України 

  Ярослав Бабич

  Смерть Бабича, МВС і «Азов». Підводні камені справи

  Одне із запитань: чому збрехав речник поліції Київської області Микола Жукович? 

  ВИБРАНЕ ВІДЕО

  «Є наші пісні про нас. Але хто їх чує?» – Сашко Положинський  

   

  Красногорівка: поранених цивільних за тиждень більше, ніж за минулий рік 

   

  Поблизу Чернігова стріляли з «Градів», танків і артилерії – тривають масштабні навчання 

  Ситуація в зоні бойових дій

  Ситуація в зоні бойових дій на Донбасі 26 червня

  Ситуація в зоні бойових дій на Донбасі 26 червня

  Хронологія
  В інших ЗМІ