29 травня 2016, Київ 04:53

  УСІ НОВИНИ / Економіка

  У Росії стався новий обвал на фондовому ринку

  Обвалом на 5% розпочалися перші у 2015 році торги на російській фондовій біржі РТС. У перші хвилини торгів цей індикатор перебував на рівні близько 750 пунктів.

  Падіння на вимірюваному в доларах фондовому майданчику триває від кінця червня 2014 року, коли індекс РТС перебував вище 1400 пунктів.

  Аналітики пов’язують ці явища з запровадженими країнами Заходу санкціями через анексію Росією Криму та діями Москви з дестабілізації на сході України, а також із падінням ціни основних російських експортних товарів – нафти і залежного від неї щодо ціноутворення газу.

  5 січня нафта вкотре за останні місяці оновила багаторічні мінімуми.  Щоб залишити коментар і мати більшу можливість у спілкуванні з іншими учасниками форуму, Ви можете зареєструватися. Частина важливих публікацій потрапляє і на сторінку Радіо Свобода у Facebook. Там коментувати можна без участі модератора.


  ПОВЕРНУТИСЯ НА ГОЛОВНУ
  Форум закрито
  Відсортувати коментарі:
  Коментарі, сторінка з 2
      Вперед 
  від: тот самый вячеслав Місто: россия москва
  05.01.2015 23:26
  К евралю-марту нефть опустят до 45 +/-5$/баррель. Доллар пи этом станет 100-120 рублей. Дальше посмотрят. Есть резервы опустить до 20$/баррель, что на примерно 8-11$/баррель ниже чем порог рентабельности российской нефтянки. Доллар при этом станет более 400 рублей. Таков ''их'' проект. Уже сейчас люди голодают в российской глубинке. Силы подняться и смести режим у них нет и не будет. Нужен внешний удар. Самое гуманное и малокровавое для невиновных-своевременно десять мегатонн в кремль. За полгода цены выросли на 1/3...1/2 на всё, что искусственно не сдерживали. Зарплаты как были так и остались. До 15-20% сократилось количество наименований импортных товаров, хотя и так почти всё китайское было. Это будет нарастать.
  Так что готовьтесь и к миллионам беженцев с севера и к атомному рэкету со стороны кремля или одной из сторон революции-если она случится. Меры подготовки те же что и против вторжения диверсантов или ударных бронегрупп.
  Живе Украина!
  Слава Героям!

  від: Олександр
  05.01.2015 15:56
  У Росії стався новий ОБВАЛ на фондовому ринку на 5 %, а в Украіні трохи знизився цей індикатор всього на 15 %. Ох і люблять писаки видавати сенсаціі...

  від: Дмитро - вох
  05.01.2015 15:55
  Чим більше обвалбється рубель тим менше грошей на утримання путлєром терористів та кримську банду

  від: таки так
  05.01.2015 12:25
  Если бы паРаша сегодня не тырила уголь на Донбасе а доллары в Нацбанке то вылетела бы в трубу вместе со своим Путлером. За 24 года они так и не сумели поставить совковскую экономику с головы на ноги.
  Банду геть!

  від: Анонім Місто: Київ
  05.01.2015 12:04
  Гарна новина. Так би і щодня! Щоб у рашистів не стало грошей фінансувати терористів.

  від: Михаил Місто: Харьков
  05.01.2015 11:04
  Овалы будут каждый понедельник всё черней и черней, до полной кончины и обвала империи на глиняных ногах. И будет праздник на планете кончина последней империи.

  від: Роман Місто: Маріуполь
  05.01.2015 10:27
  Рашистсько-путіністські окупанти отримають те, на що вони справедливо заслуговують за кров і сльози невинних українців. кремль - то зле місце, куди навіть заходити неможна

  від: Вася
  05.01.2015 10:25
  Дай Бог! Неужели Россия настолько дохлая? А еще писали их эти псевдоэкономисты, типа О.Платонова, о том, что якобы, американская экономика слабая и зиждется только на эксплуатации бедных доноров... Вот и стало ясно, чья экономика - пустышка. Правда, у нас, пока, от этого лучше не стало, не ясно, как нам выжить в наших убогих условиях...
  У відповідь

  від: дед из Харькова Місто: Харьков
  05.01.2015 10:46
  А как могло стать лучше, когда "батя" обокрал до нитки и слинял, а Брат" нож в спину вставил? Уверен, что Украина выстоит. Выстоит ли "брат" подлый? Раз весь мир против Путлера, то нам умереть не дадут.

  від: Анонім
  05.01.2015 10:24
  Путінська Росія становить загрозу світові тому вона має бути слабкою та немічною. Головний брехун чи холуй брехунів, короче Кисельов похвалився на ТV своїй одураченій аудиторії, що Росія є єдиною країною в світі яка може США перетворити на радіоактивний попел. При цьому не згадав у що перетворятья всі паРашинські холуї а би ті не хвилювалися

  від: Бандера Місто: Киев
  05.01.2015 10:21
  Что,то не слышно радостных ватных криков,"мы санкций не боимся,не смешите наши искандеры", толи еще будет с вами -это только цветочки ягодки впереди-ЖДИТЕ!!!
  Коментарі, сторінка з 2
      Вперед 

  ДОЛУЧАЙСЯ!
  Facebook Радіо Свобода Twitter Радіо Свобода VKontakte Радіо Свобода Радіо Свобода в www.odnoklassniki.ru Радіо Свобода на Google Plus YouTube Радіо Свобода SoundCloud Радіо Свобода Підписка Радіо Свобода

  САВЧЕНКО ПРО ПУТІНА

  Переглянути всю прес-конференцію

  Відеопрограми Радіо Свобода

  «Суботнє інтерв’ю» | Суспільству плювати на Верховну Раду – Андрій Білецький  

  РОЗКЛАД ПРОГРАМ

  Відео Бій, який зараз треба витримати Савченко, значно складніший, аніж той, який був у Росії – Гайдай

  Надії Савченко пророкують конфлікти зі своєю фракцією у Верховній Раді 

  У НАБУ підтвердили отримання документів щодо «чорної каси» Партії регіонів

  Документи, які підтверджують незаконні виплати Партією регіонів готівки низці колишніх і нинішніх високопосадовців – колишній перший заступник голови СБУ Віктор Трепак 

  Джозеф Байден і Петро Порошенко, архівне фото (©Shutterstock)

  Порошенко під час розмови з Байденом відзначив необхідність посилення санкцій щодо Росії – АП

  Тим часом лідери країн «Групи семи» узгодили продовження санкцій проти Росії і погрожують посилити їх у разі потреби 

  ВИБРАНЕ ВІДЕО

  Савченко помилували з гуманістичних міркувань – прес-секретар Путіна

   

  Міста у вишитих сорочках. Українці святкували День вишиванки

   

  Посол Франції в Україні Ізабель Дюмон виступила з оркестром у Харкові

  Ситуація в зоні бойових дій

  Ситуація в зоні бойових дій на Донбасі 28 травня

  Ситуація в зоні бойових дій на Донбасі 28 травня

  Хронологія
  В інших ЗМІ