24 травня 2016, Київ 09:01

  УСІ НОВИНИ / Політика

  Росія: у Красноярську вимагали відставки Путіна

  Мітинг у російському Красноярську, 15 січня 2015
  Мітинг у російському Красноярську, 15 січня 2015

  У російському Красноярську пройшов мітинг опозиції, учасники якого вимагали відставки президента Росії Володимира Путіна. Це відбулося у четвер, 15 січня.

  Як повідомляє кореспондент Російської редакції Радіо Свобода, на акцію також прийшло близько сотні людей, більшість з яких представники проурядових організацій, які намагалися завадити висловитися незадоволеним діями російської влади.

  За словами організаторів мітингу, незважаючи на те, що російський опозиційний політик Олексій Навальний закликав не проводити акції протесту, вони не можуть промовчати, оскільки головною метою опозиції є відставка Путіна і припинення війни в Україні. Протестувальники також звинувачують уряд Росії у зростаючих цінах на продукти, бензин і комунальні послуги.

  Представники прокремлівських організацій у відповідь освистували опозиційних активістів і вигукували, що не допустять майдану у Красноярську. Вони заявляли, що ніякого підвищення цін немає і все це брехня тих, хто прагне розхитати стабільність у Росії. Опозиціонери намагалися донести до опонентів, що ціни на нафту й далі падатимуть і ситуація в країні погіршуватиметься і надалі.

  Зрештою, повідомляє кореспондент Радіо Свобода, все переросло у хаотичну лайку, з обох боків сипалися вигуки: «ватники», «колоради», «американські підстилки», «п’ята колона». Поліція мовчки спостерігала і не втручалася у ситуацію.

  Організатором мітингу є красноярське відділення партії «Солідарність» і РПР-ПАРНАС. З іншого боку участь в акції брали представники красноярських відділень організацій «Національно-визвольний рух» і «Антідилер».

  Під час акції російська поліція нікого не затримала.  Щоб залишити коментар і мати більшу можливість у спілкуванні з іншими учасниками форуму, Ви можете зареєструватися. Частина важливих публікацій потрапляє і на сторінку Радіо Свобода у Facebook. Там коментувати можна без участі модератора.


  ПОВЕРНУТИСЯ НА ГОЛОВНУ
  Форум закрито
  Відсортувати коментарі:
  Коментарі
       
  від: Микола Рiдкун Степовий Місто: Наш Край в РФ
  16.01.2015 08:25
  Але..реакц1я та п1длабузництво також поширюе наступ..прошу дуже-всерос1йська громадська орган1зац1я-Антимайдан щойно створена в Москв1 (бачте нав1ть назва 1ноземна для рос1йського вуха) це власне в1дродження Чорно1 Сотн1(була така на початку 20 стол1ття) Звичайно,.майже все нове.. добре забуте старе..

  від: Alex Місто: Красноярск
  16.01.2015 05:08
  Я живу в Красноярске. Не было у нас никакого митинга. Вообще ни какого.. Зачем врать??

  У відповідь

  від: Vitaliy Місто: Zurih
  16.01.2015 21:31
  Граждане России, как бы вы не сопротивлялись свободе и прогрессу с демократией настоящей, без корупции и хамства властей, НАРОД ПРОЗРЕЕТ И ПЕРЕСТАНЕТ БОЯТСЯ ТЕХ, КТО БУДЕТ ТЯНУТЬ РУКИ В ЗАЩИТУ ЗЛОДЕЕВ ОТ ВЛАСТИ. МАЙДАНЫ ОБЯЗАТЕЛЬНО БУДУТ ЭТОЙ ВЕСНОЙ И ВЛАСТЬ БАНДИТСКУЮ ПУТИНА СНЕСУТ САМИ ГРАЖДАНЕ РОССИИ ВО ИМЯ СПАСЕНИЯ СТРАНЫ И РОССИЙСКОЙ НАЦИОНАЛЬНОЙ САМОБЫТНОСТИ. БАНДА ПУТИНА БУДЕТ СМЕЩЕНА И УБЕЖИТ С РОССИИ В СТИЛЕ УКРАИНСКОГО ЯНУКОВИЧА. вСЕ ВОРЫ В ЗАКОНЕ БУДУТ ОТВЕЧАТЬ ЗА ТО, ЧТО РАЗВОРОВАЛИ СТРАНУ И ОПУСТИЛИ НАРОД!
  У відповідь

  від: раскольник Місто: RF
  16.01.2015 17:06
  Ты со своим "погонялом", как Figaro, сегодня здесь, а завтра там, везде "засветился".
  У відповідь

  від: nn Місто: n
  16.01.2015 09:43
  быдло на него не приглашали

  від: Елена Місто: Северный Порт
  15.01.2015 21:07
  Смешно читать, когда одни говорят, что цены повысились, а другие из этого города/региона кричит "Нет, у нас цены не повысились. Это все американская пропаганда." Люди заведомо хотят жить плохо, лишь бы читать и слышать по телевидению обратное. Это как подсевшие на наркоту: жить в одной серой действительности и представлять все в радужном кайфовом свете.

  від: Иван
  15.01.2015 20:56
  Ситуация раскачивается понемногу и это хорошо. Хоть сто раз скажи "крымнаш" цена на валюту и продукты не снизится ни на копейку.

  від: Ваня Місто: Красноярск
  15.01.2015 20:40
  Ещё рано такие митинги проводить, нужно всех в России поставить раком без воды и хлеба, но з иконками Путина.

  ДОЛУЧАЙСЯ!
  Facebook Радіо Свобода Twitter Радіо Свобода VKontakte Радіо Свобода Радіо Свобода в www.odnoklassniki.ru Радіо Свобода на Google Plus YouTube Радіо Свобода SoundCloud Радіо Свобода Підписка Радіо Свобода

  Відеопрограми Радіо Свобода

  «Молодь Плюс» | День музеїв в Україні. Як працювати без грошей?

  РОЗКЛАД ПРОГРАМ

  Зображення питання

  Тест. Заголовки російських ЗМІ: справжні чи вигадані?

  Чи знаєте Ви стиль російської преси настільки, аби називатися справжнім «диванним воїном» і експертом в інформаційній війні? Заголовки російських ЗМІ іноді шокують. А чи зможете Ви відрізнити справжні заголовки від вигаданих? Насправді це складніше, ніж Ви думаєте!
  Квіти та дитячі іграшки біля посольства Нідерландів в Україні в пам’ять загиблих людей, які летіли в «Боїнгу» рейсу MH17. Київ, 21 липня 2014 року

  Які шанси, що Росію змусять заплатити компенсацію за «Боїнг-777»?

  Родичі загиблих у малайзійському літаку подали позов до ЄСПЛ. Вимагають по 10 мільйонів доларів за загиблого 

  Президент Польщі підписав закон про декомунізацію

  Анджей Дуда підписав закон, що забороняє пропаганду комунізму. Згідно з законом, перейменують понад тисячу вулиць і об’єктів на території країни 

  Акція «Азову», Порошенко та Донбас

  «Загравання із терористами та Кремлем – як і нерозумне провокування їх – матимуть непрогнозовані наслідки не лише для України, а й для Європи» 

  ВИБРАНЕ ВІДЕО

  Міста у вишитих сорочках. Українці святкували День вишиванки

   

  Посол Франції в Україні Ізабель Дюмон виступила з оркестром у Харкові  

   

  Навіщо жителі Донбасу голосували на псевдореферендумі 2 роки тому?

  Ситуація в зоні бойових дій

  Ситуація в зоні бойових дій на Донбасі 23 травня

  Ситуація в зоні бойових дій на Донбасі 23 травня

  Хронологія
  В інших ЗМІ