29 червня 2016, Київ 06:38

  УСІ НОВИНИ / Політика

  Дніпропетровськ: директора театру «люстрували» яйцями у сміттєвому баку

  x

  У Дніпропетровську у вівторок, 20 січня, через звинувачення «у сепаратизмі» активісти намагались «люструвати» директора театру опери та балету Олександра Шароварова. Після того, як посадовець відмовився писати заяву про відставку, вони вивели його на подвір’я, вкинули до сміттєвого баку і закидали яйцями. Інформацію про інцидент у театрі підтвердили в обласній міліції.

  За даними з міліції, у вівторок до закладу «з метою люстрації директора» увійшла група з близько 60 осіб. За даними з міліції, конфлікт між ними та директором театру завершився поданням трьох заяв «про скоєння хуліганських дій» до міліції, зокрема від самого директора театру.

  «Заяви зареєстровані. Проводиться перевірка», – заявили в міліції.

  Водночас, за словами учасників інциденту, активістів Люстраційного комітету та Євромайдану, вони прийшли до театру, щоб перевірити інформацію, яка надійшла від співробітників закладу про те, що в їхньому швейному цеху виготовлялась атрибутика угруповань «ДНР» та «ЛНР», а також Російської Федерації. За даними активістів, у кабінеті директора вони виявили російський триколор, це стало приводом для вимоги його відставки.

  «Люди нам повідомили, що у театрі відбувається «антиукраїнський шабаш», не ставляться українські вистави, керівництво тисне на проукраїнськи налаштованих співробітників тощо. Ми прийшли до театру, щоб з’ясувати це у директора. Коли у нього в кабінеті я ставив йому запитання, один із наших активістів каже: «Дивіться, що я знайшов». І витягнув із якоїсь там шухлядки триколор. Коли ми там стояли, працівники підходили до нас і повідомляли, що нещодавно у швейному цеху шили такі триколори. Сьогодні ми подали заяву про це до міліції», – розповів Радіо Свобода координатор дніпропетровського Євромайдану Віктор Романенко.

  Водночас директор театру Олександр Шароваров усі звинувачення відкинув, заявивши, що не збирається йти з посади. Він вважає, що прапор Російської Федерації до театру принесли самі активісти, щоб скомпрометувати його як керівника закладу.  Щоб залишити коментар і мати більшу можливість у спілкуванні з іншими учасниками форуму, Ви можете зареєструватися. Частина важливих публікацій потрапляє і на сторінку Радіо Свобода у Facebook. Там коментувати можна без участі модератора.


  ПОВЕРНУТИСЯ НА ГОЛОВНУ
  Форум закрито
  Відсортувати коментарі:
  Коментарі
       
  від: Дарниця Місто: Київ
  21.01.2015 09:19
  Перевірити і якщо винен - посадити, ні - вислати в деенере - нехай насолоджується російським міром тварюка!

  від: Злобный Укр
  21.01.2015 00:18
  Что-то здесь не то. Дешевле триколоры из росии привезти, а не в швейном цеху театра строчить. Видимо, очередная грызня за власть в театре и соответственно борьба за место возле кормушки. Театр в центре города находится, земельная территория огромная, концертов много, аренда помещения ярмаркам. Да и яйца "активистам" за что-то покупать надо. Сомневаюсь, что за кровные купили. Это бизнес панове и ничего личного.

  ДОЛУЧАЙСЯ!
  Facebook Радіо Свобода Twitter Радіо Свобода VKontakte Радіо Свобода Радіо Свобода в www.odnoklassniki.ru Радіо Свобода на Google Plus YouTube Радіо Свобода SoundCloud Радіо Свобода Підписка Радіо Свобода

  СПЕЦПРОЕКТ

  Комсомольськ чи все ж Горішні Плавні?

  ВІДЕОПРОГРАМИ

  «Донбас.Реалії» | Чи ефективна місцева влада в «сірій зоні» на Донбасі? 

  РОЗКЛАД ПРОГРАМ

  ІНФОГРАФІКА

  Українська мова. Її статус в Конституції досі ігнорує нинішня влада

  20 років Конституції України: боротьба за реальний статус української мови триває 

  На Всеправославному Соборі українське питання обговорювали в кулуарах – Самохвалова

  «Якщо Синод Константинопольського патріархату захоче видати грамоту визнання – це робить нашу Церкву – Київський патріархат – легітимною і визнаною у світі» 

  Другий фронт: вояків б’ють у тилу. МВС заплющує очі?

  Побутові й ідеологічні конфлікти за участі ветеранів бойових дій на сході викликані проросійськими настроями частини громадян і байдужістю поліції – експерти 

  ОБРАНЕ ВІДЕО

  Ситуація в зоні бойових дій

  Ситуація в зоні бойових дій на Донбасі 28 червня

  Ситуація в зоні бойових дій на Донбасі 28 червня

  Хронологія
  В інших ЗМІ