29 червня 2016, Київ 01:13

  УСІ НОВИНИ / Політика

  Із початку конфлікту в Україні загинуло понад 5 тисяч людей – ООН

  Із середини квітня 2014 року в Україні загальна кількість людських жертв сягнула 5086 осіб. Про це йдеться у повідомленні Організації Об’єднаних Націй.

  «Ми побоюємось, що реальна цифра може бути набагато більшою», – зазначили в ООН у суботу. Кількість поранених за період із середини квітня минулого року склала щонайменше 10948 осіб.

  За даними ООН, за період останнього загострення ситуації на сході України, з 13 до 21 січня, через бойові дії загинуло щонайменш 262 особи. «У середньому це становить мінімум 29 осіб на день. Вищезгаданий період став найбільш смертоносним з оголошення 5 вересня припинення вогню», – повідомили в ООН.

  В організації висловили стурбованість «відсутністю реалізації 12 пунктів мінського протоколу та триваючою присутністю іноземних бойовиків на сході, серед яких, як стверджується, – військовослужбовці з Російської Федерації».

  В ООН також висловили занепокоєння нещодавнім рішенням української влади щодо нової пропускної системи на пунктах пропуску у напрямку територій, підконтрольних бойовикам. «Запровадження таких обмежень може спричинити серйозні наслідки для найбільш уразливих груп, як-от літні особи, матері з дітьми та особи з інвалідністю, які можуть сильно залежати від соціальної допомоги», – йдеться в заяві ООН.

  В організації закликають українську владу переглянути цю ініціативу.   Щоб залишити коментар і мати більшу можливість у спілкуванні з іншими учасниками форуму, Ви можете зареєструватися. Частина важливих публікацій потрапляє і на сторінку Радіо Свобода у Facebook. Там коментувати можна без участі модератора.


  ПОВЕРНУТИСЯ НА ГОЛОВНУ
  Форум закрито
  Коментарі
       
  У цьому форумі немає жодного коментаря. Будьте перші.

  ДОЛУЧАЙСЯ!
  Facebook Радіо Свобода Twitter Радіо Свобода VKontakte Радіо Свобода Радіо Свобода в www.odnoklassniki.ru Радіо Свобода на Google Plus YouTube Радіо Свобода SoundCloud Радіо Свобода Підписка Радіо Свобода

  СПЕЦПРОЕКТ

  Комсомольськ чи все ж Горішні Плавні?

  ВІДЕОПРОГРАМИ

  «Донбас.Реалії» | Чи ефективна місцева влада в «сірій зоні» на Донбасі? 

  РОЗКЛАД ПРОГРАМ

  ІНФОГРАФІКА

  Українська мова. Її статус в Конституції досі ігнорує нинішня влада

  20 років Конституції України: боротьба за реальний статус української мови триває 

  На Всеправославному Соборі українське питання обговорювали в кулуарах – Самохвалова

  «Якщо Синод Константинопольського патріархату захоче видати грамоту визнання – це робить нашу Церкву – Київський патріархат – легітимною і визнаною у світі» 

  Другий фронт: вояків б’ють у тилу. МВС заплющує очі?

  Побутові й ідеологічні конфлікти за участі ветеранів бойових дій на сході викликані проросійськими настроями частини громадян і байдужістю поліції – експерти 

  ОБРАНЕ ВІДЕО

  Ситуація в зоні бойових дій

  Ситуація в зоні бойових дій на Донбасі 28 червня

  Ситуація в зоні бойових дій на Донбасі 28 червня

  Хронологія
  В інших ЗМІ