24 травня 2016, Київ 16:41

  УСІ НОВИНИ / Політика

  HRW: у Росії найінтенсивніший наступ на права людини з часу СРСР

  Кеннет Рот, виконавчий директор Human Rights Watch
  Кеннет Рот, виконавчий директор Human Rights Watch

  Російська влада у 2012 році почала те, що стало «найбільш інтенсивним наступом на інакодумство з радянських часів», заявляють правозахисники з Human Rights Watch у новому звіті про ситуацію з правами людини в світі.

  За словами виконавчого директора організації Кеннета Рота, об’єктами переслідування в Росії стали дисиденти, активісти, незалежні журналісти і мирні протестувальники.

  Він наголосив, що «відносно обмежена реакція» Заходу на порушення прав людини в Росії могла загострити ситуацію в Україні, оскільки це дало можливість російській владі придушувати громадську критику в зв’язку з її діями і Україні.

  «Той факт, що ніхто власне не звертав уваги на ці порушення у послідовний і безпосередній спосіб, дало Москві відчуття: «Ми можемо продовжувати тиснути і тиснути далі». Ми бачимо, що безпека і права людини не протилежні речі», – заявив медіа-директор Human Rights Watch у Європі Ендрю Стролайн.

  Тим часом Рот зауважив, що бажання представити Україну як безневинну жертву російської агресії привело до того, що Захід неохоче реагує на порушення прав людини з боку української влади, включаючи використання нею «добровольчих батальйонів», які погано поводяться із затриманими або обстрілюють населені пункти.

  Водночас, за його словами, проросійські сепаратисти на сході України серйозно порушують права затриманих і загрожують мирному населенню, завдаючи проти нього ракетних обстрілів.

  Правозахисна організація наголошує, що влада багатьох країн робить «велику помилку», ігноруючи права людини у протистоянні викликам безпеки.

  Human Rights Watch проаналізувала ситуацію в більш ніж 90 державах за період із кінця 2013 року до листопада 2014 року.  Щоб залишити коментар і мати більшу можливість у спілкуванні з іншими учасниками форуму, Ви можете зареєструватися. Частина важливих публікацій потрапляє і на сторінку Радіо Свобода у Facebook. Там коментувати можна без участі модератора.


  ПОВЕРНУТИСЯ НА ГОЛОВНУ
  Форум закрито
  Коментарі
       
  У цьому форумі немає жодного коментаря. Будьте перші.

  ДОЛУЧАЙСЯ!
  Facebook Радіо Свобода Twitter Радіо Свобода VKontakte Радіо Свобода Радіо Свобода в www.odnoklassniki.ru Радіо Свобода на Google Plus YouTube Радіо Свобода SoundCloud Радіо Свобода Підписка Радіо Свобода

  Відеопрограми Радіо Свобода

  «Молодь Плюс» | День музеїв в Україні. Як працювати без грошей?

  РОЗКЛАД ПРОГРАМ

  Зображення питання

  Тест. Заголовки російських ЗМІ: справжні чи вигадані?

  Чи знаєте Ви стиль російської преси настільки, аби називатися справжнім «диванним воїном» і експертом в інформаційній війні? Заголовки російських ЗМІ іноді шокують. А чи зможете Ви відрізнити справжні заголовки від вигаданих? Насправді це складніше, ніж Ви думаєте!

  «Миротворець» виклав нову базу журналістів

  «Публікуємо черговий список акредитованих іноземних журналістів, які співпрацюють з країною-агресором, яка фінансує міжнародний тероризм і окупувала частину територій України» 

  Квіти та дитячі іграшки біля посольства Нідерландів в Україні в пам’ять загиблих людей, які летіли в «Боїнгу» рейсу MH17. Київ, 21 липня 2014 року

  Які шанси, що Росію змусять заплатити компенсацію за «Боїнг-777»?

  Родичі загиблих у малайзійському літаку подали позов до ЄСПЛ. Вимагають по 10 мільйонів доларів за загиблого 

  Акція «Азову», Порошенко та Донбас

  «Загравання із терористами та Кремлем – як і нерозумне провокування їх – матимуть непрогнозовані наслідки не лише для України, а й для Європи» 

  ВИБРАНЕ ВІДЕО

  Міста у вишитих сорочках. Українці святкували День вишиванки

   

  Посол Франції в Україні Ізабель Дюмон виступила з оркестром у Харкові  

   

  Навіщо жителі Донбасу голосували на псевдореферендумі 2 роки тому?

  Ситуація в зоні бойових дій

  Ситуація в зоні бойових дій на Донбасі 23 травня

  Ситуація в зоні бойових дій на Донбасі 23 травня

  Хронологія
  В інших ЗМІ