28 червня 2016, Київ 04:54

  УСІ НОВИНИ / Міжнародні події

  ООН: війна в Україні викликає «привид Холодної війни»

  Війна в Україні пошкодила відносини між Росією і значною частиною світу до такої міри, що «привид Холодної війни, здається, вже виповзає з тіні», заявив сьогодні заступник генерального секретаря ООН Ян Еліассон.

  Виступаючи в комітеті з закордонних справ Європейського парламенту у Брюсселі, він висловив сподівання, що зменшення взаємної довіри між головними потугами світу не зашкодить ядерним переговорам із Іраном чи зусиллям із метою покласти край війні в Сирії.

  Крім того, вважає Еліассон, залучення ООН у становище в Україні не таке глибоке, як могло б бути.

  Війна в частині сходу України «свідчить про обмеження, які постають перед ООН у певних ситуаціях, коли ми не маємо спільної дії Ради безпеки і чіткого напряму», сказав він.

  Організація Об’єднаних Націй може стати посередником, якщо сторони конфлікту і провідні світові держави захочуть цього, додав заступник генсекретаря ООН.

  Наразі, сказав він, ООН зосереджується на спостереженні за дотриманням прав людини і гуманітарній допомозі.

  У частині сходу України від квітня минулого року триває, за офіційним визначенням, антитерористична операція проти збройних проросійських сепаратистів, а також російських військ, що підтримують їх. Неофіційно говорять про фактичну війну Росії проти України. Останніми тижнями, після початку масового наступу сепаратистів і російських військ на позиції українських силовиків і намагань українських сил втримати оборону, становище на лінії фронту на сході України різко загострилося.  Щоб залишити коментар і мати більшу можливість у спілкуванні з іншими учасниками форуму, Ви можете зареєструватися. Частина важливих публікацій потрапляє і на сторінку Радіо Свобода у Facebook. Там коментувати можна без участі модератора.


  ПОВЕРНУТИСЯ НА ГОЛОВНУ
  Форум закрито
  Відсортувати коментарі:
  Коментарі
       
  від: иван Місто: украина
  03.02.2015 07:12
  Господи не ужели ООН поняло что идет холодная война с Россией,неужели к ним уже это дошло.Хоть поняли с опоз-данием и за это спасибо,спасители ви наши и хоть правель-ное одно решение приняли,только запишите в протокол а то потом опять забудите что идет ХОЛОДНАЯ ВОЙНА но не зима .Только не перепутайте.

  від: святослав Місто: ивано-франковск
  03.02.2015 07:03
  Смешная организация ООН,22 раза соборались,уже наверно штани протерли и так с дирами ходить будут.Эта организа-ция ООН как использований презерватив,вибросить жалко и гегеенично уже не используеш.

  ДОЛУЧАЙСЯ!
  Facebook Радіо Свобода Twitter Радіо Свобода VKontakte Радіо Свобода Радіо Свобода в www.odnoklassniki.ru Радіо Свобода на Google Plus YouTube Радіо Свобода SoundCloud Радіо Свобода Підписка Радіо Свобода

  СПЕЦПРОЕКТ

  Комсомольськ чи все ж Горішні Плавні?

  ВІДЕОПРОГРАМИ

  «Молодь Плюс» | Професійно-технічні училища в Україні під загрозою знищення? 

  РОЗКЛАД ПРОГРАМ

  ІНФОГРАФІКА

  Другий фронт: вояків б’ють у тилу. МВС заплющує очі?

  Побутові й ідеологічні конфлікти за участі ветеранів бойових дій на сході викликані проросійськими настроями частини громадян і байдужістю поліції – експерти 

  Колишній федеральний прокурор США Марта Берш

  Частка статків Лазаренка була отримана від прибутків компанії Тимошенко – екс-прокурор США

  Колишній федеральний прокурор США Марта Берш, яка домоглася ув’язнення Павла Лазаренка, приїхала в Україну ділитися досвідом 

  Україна, Польща і Росія. «Волинська різанина» як політична технологія

  У 2013 році тему «волинської різанини» почали активно використовувати російські пропагандисти. В Україні великим спеціалістом з цих питань став скандальний проросійський політик, українофоб Колесніченко 

  ВИБРАНЕ ВІДЕО

  «Є наші пісні про нас. Але хто їх чує?» – Сашко Положинський  

   

  Красногорівка: поранених цивільних за тиждень більше, ніж за минулий рік 

   

  Поблизу Чернігова стріляли з «Градів», танків і артилерії – тривають масштабні навчання 

  Ситуація в зоні бойових дій

  Ситуація в зоні бойових дій на Донбасі 27 червня

  Ситуація в зоні бойових дій на Донбасі 27 червня

  Хронологія
  В інших ЗМІ