29 червня 2016, Київ 17:28

  УСІ НОВИНИ / Політика

  Польща обіцяє Україні кредит на 100 мільйонів євро

  Ева КопачЕва Копач
  x
  Ева Копач
  Ева Копач

  Уряд Польщі планує надати Україні 100 мільйонів євро у формі «пов’язаного кредиту», заявила прем’єр-міністр Польщі Ева Копач.

  «Це означає, що, наприклад, якщо українська влада вкаже територію, яку потрібно відбудувати, то наші підприємці туди поїдуть відбудовувати, а ми в рамках цього кредиту заплатимо нашим підприємцям», – сказала Копач після засідання уряду.

  За словами прем’єра Польщі, Євросоюз повинен інтенсифікувати процес надання допомоги Україні. Як заявила Копач, вже в найближчі дні з ЄС в Україну вирушать чергові гуманітарні конвої.

  Прем’єр-міністр Польщі також заявила, що 12 лютого запропонує Раді Європи посилити санкції проти Росії.

  За словами Копач, Варшава не ставить собі за мету поглибити конфронтацію з Росією, і вона не буде бездіяльно спостерігати за подіями на сході України. Тому, пояснила польський прем’єр-міністр, Польща наполягатиме на тому, щоб усі держави ЄС були одностайні в питанні санкцій проти Росії.

  «Санкції щодо Росії – це не політика Європи щодо Росії. Санкції, які Європа накладає на Росію – це тільки відповідь на політику Росії щодо України. Тому систематична діяльність, яка дозволить припинити те, що відбувається на сході України, тобто збройний конфлікт – це пріоритет діяльності ЄС на даний момент. Цей конфлікт можна закінчити тільки тоді, коли Європа говоритиме в один голос і буде послідовна», – сказала Ева Копач.

  Як наголосила голова польського Кабміну, Польща зацікавлена в тому, щоб Україна якнайшвидше стала членом ЄС. Тому, каже Копач, поляки допомагатимуть українцям у проведенні конкретних реформ.

  Координуванням цієї допомоги займатиметься повноважний представник польського уряду, який матиме свій офіс у Києві. Експерти з польського уряду допомагатимуть своїми знаннями і досвідом у низці українських міністерств. Зокрема, вони займатимуться питаннями подолання корупції і впровадження змін у механізм самоврядних виборів, додала прем’єр Польщі.

  Прем’єр Польщі приїздила з візитом до Києва 19 січня. Копач раніше пропонувала надати Україні експертну допомогу щодо функціонування польського аналогу Антикорупційного бюро.

     Щоб залишити коментар і мати більшу можливість у спілкуванні з іншими учасниками форуму, Ви можете зареєструватися. Частина важливих публікацій потрапляє і на сторінку Радіо Свобода у Facebook. Там коментувати можна без участі модератора.


  ПОВЕРНУТИСЯ НА ГОЛОВНУ
  Форум закрито
  Відсортувати коментарі:
  Коментарі
       
  від: Анонім
  03.02.2015 19:46
  Ключевое слово здесь "обещает"

  від: Вася
  03.02.2015 19:46
  Добровольцам и волонтёрам давайте кредиты, а не ворам.

  ДОЛУЧАЙСЯ!
  Facebook Радіо Свобода Twitter Радіо Свобода VKontakte Радіо Свобода Радіо Свобода в www.odnoklassniki.ru Радіо Свобода на Google Plus YouTube Радіо Свобода SoundCloud Радіо Свобода Підписка Радіо Свобода

  СПЕЦПРОЕКТ

  Комсомольськ чи все ж Горішні Плавні?

  ВІДЕОПРОГРАМИ

  «Донбас.Реалії» | Чи ефективна місцева влада в «сірій зоні» на Донбасі? 

  РОЗКЛАД ПРОГРАМ

  ІНФОГРАФІКА

  Василь Сліпак на Майдані Незалежності під час прощання із загиблими бійцями «Правого сектору». 14 червня 2016 року

  Фотогалерея У зоні бойових дій на сході України загинув оперний співак Василь Сліпак

  Василь Сліпак був солістом Паризької опери, але повернувся в Україну з початком російської агресії. На схід України він пішов добровольцем 

  Українська мова. Її статус в Конституції досі ігнорує нинішня влада

  20 років Конституції України: боротьба за реальний статус української мови триває 

  На Всеправославному Соборі українське питання обговорювали в кулуарах – Самохвалова

  «Якщо Синод Константинопольського патріархату захоче видати грамоту визнання – це робить нашу Церкву – Київський патріархат – легітимною і визнаною у світі» 

  ОБРАНЕ ВІДЕО

  Ситуація в зоні бойових дій

  Ситуація в зоні бойових дій на Донбасі 29 червня

  Ситуація в зоні бойових дій на Донбасі 29 червня

  Хронологія
  В інших ЗМІ