28 травня 2016, Київ 12:51

  УСІ НОВИНИ / Політика

  Меркель у Вашингтоні з Обамою говоритиме про Україну

  Президент США Барак Обама і канцлер Німеччини Анґела Меркель (архівне фото)
  Президент США Барак Обама і канцлер Німеччини Анґела Меркель (архівне фото)

  Канцлер Німеччини Анґела Меркель проведе у Вашингтоні 9 лютого переговори з президентом США Бараком Обамою щодо конфлікту в Україні.

  Раніше німецький уряд заявив, що лідери Німеччини, Франції, України та Росії планують провести саміт щодо української кризи в Мінську 11 лютого. Речник Меркель оголосив про це після телефонної розмови між канцлером Німеччини, президентами Франції Франсуа Олландом,України Петром Порошенком і Росії Володимиром Путіним.

  Очікується, що Меркель на переговорах знову висловить незгоду Німеччини із закликами до озброєння українських військових, які лунають у США. На конференції з безпеки, яка завершилася 8 лютого в Мюнхені, канцлер Німеччини повторила, що не бачить можливості збройного розв’язання конфлікту на сході України.  Щоб залишити коментар і мати більшу можливість у спілкуванні з іншими учасниками форуму, Ви можете зареєструватися. Частина важливих публікацій потрапляє і на сторінку Радіо Свобода у Facebook. Там коментувати можна без участі модератора.


  ПОВЕРНУТИСЯ НА ГОЛОВНУ
  Форум закрито
  Відсортувати коментарі:
  Коментарі
       
  від: Николай Місто: Нью Йорк
  09.02.2015 16:11
  Якщо в Кремлі не мають компромату на президента США , то він виконає волю Американського Народу (виражену єдиноголосним рішенням Конгресу США )–реально допомогти стікаючій кров’ю Україні .

  від: Анонім Місто: Одесса-Харьков-Москва
  09.02.2015 12:13
  Украина под руководством оранжевой банды утратила государственную самостоятельность.
  У відповідь

  від: 123
  10.02.2015 09:24
  А чего издох совок (ссср)? Тогда не было ничего,кроме красного цвета - цвета крови.?!. Отрыжки того красного людоедского недогосударства на крови и сказываются на соседях сейчас! Но "поезд Ушёл" ,ничего у вас не получится,кроме полного развала вашей РФии. Своим поведением в истории и по настоящее время,вы убедили Мир в своей агрессивной некчёмности.

  від: Петр
  09.02.2015 10:58
  Путину нельзя верить: он не выполняет ни одни подписанные Россией договоренности: - ни Будапештский меморандум, - ни Женевские договоренности, - ни Минские договоренности и нет никакой надежды и веры, что этот лживый вурдалак выполнит подписанные в скором будущем какие-то мирные договоренности. С лживым российским террористом невозможно договориться. Он признает только силу противника и презрение и негодование русского народа. Сейчас для каждого нормального украинца – враг номер 1 - это агрессор и оккупант –враждебный сосед –россия, - об этом знает каждый украинский ребенок!

  від: Инженер Місто: Киев
  09.02.2015 09:42
  Предательское поведение Запада в целом по отношению к стране и народу, борющемуся за то, что Запад называет "своими ценностями", вызывает презрение.

  від: святослав Місто: ивано-франковск
  09.02.2015 08:51
  Может эти два лидери поймут,что пора принимать более жосткие мери против Путинского режиму.Разговори с Путиним не суместни,этому нацисту нет вихода как дальше шантажировать мировое сообщество,и все это прекрасно понимают.Но ничего не делают.Вооружения не дадим,санк-ции более жосткие не принимаем,так как ви гос.хотите остановить Путина.И ВИ гос.знаете и убедились что Путин обьявил не гласную войну Украине,лживую и беспридельную, И Ви должни понять крах Путинского режиму будет тогда когда народ России сам подимится ,не от хорошой жизни,а воевать с мировим сообществом Путину не по зубам если Ви примете правильное решение по Украине.

  від: Олена Місто: Полтава
  09.02.2015 08:11
  Меркель та Оланд "підспівують путіну", а тому необхідно термінов підключати українську діаспору, щоб проводила мирні акції з метою недопущення закулісних змов з Кремлем.

  від: Олександр Місто: Київська область
  09.02.2015 07:25
  =закінчення=
  4) Демократичний Світ надає Україні потужну економічну допомогу, що дасть можливість наші країні в перспективі утримувати численний контингент збройних сил нашої країни;
  5) Демократичний Світ надає потужні інвестиції для українського військово-промислового комплексу.
  6) Країни ЄС, США, Канади, Японії, Австралії та інші демократичні країни мають від слів до діла перейти до створення Міжнародного фінансового фонду для модернізації української армії.Особливим тут має бути розбудова українських військ спеціального призначення, аеромобільних військ, військово-повітряних сил, морських сил України та військ ППО України.

  від: Олександр Місто: Київська область
  09.02.2015 07:24
  Всі домовленості із кремлівським бандитом мають укладатися лише на підставі Будапештського меморандуму. Якщо кремлівська хунта не визнає суверенітету України, то має діяти наступний план Заходу:
  1) Захід має посилювати санкції відносно Росії та головних експортних підприємств РФ;
  2) Захід вводить санкції відносно фінансового оточення Путіна;
  3) Захід вводить заборону на ввіз експортної продукції із Росії до країн демократичного Світу;
  У відповідь

  від: Іван
  09.02.2015 09:59
  Захід повинен зробити так, захід має зробити сяк...А парашенка з яйценюком будуть і далі торгувати з окупантами і провадити приватний бізнес в раSSее. Вони навіть границю за рік часу перекрити не бажають... в нас ато... Чи не здається вам , що тут щось не так ? Можливо потрібно починати з себе ???
  У відповідь

  від: Максим Місто: Київ
  09.02.2015 10:52
  Апелювання до Заход цілком справедливе, оскільки США та Великобританія гаранти суверенітету України відповідно до Будапештського меморандуму.
  Стосовно перекриття кордону, то якщо Ви помітили в"їзд із РФ до України буде відбуватися з 01.03.15 р. виключно по закордонним паспортам. Важливе є закриття кордону в зоні проведення АТО, така спроба здійснювалася, але в силу різних причин була невдалою/
  Однозначно необхідна підтримка країн Заходу для створення потужної ударної групи військ, щоб викинути агресора з України.

  від: Іван
  09.02.2015 07:00
  Чому постійно хтось вважає себе найсправедливішим і наймудрішим в вирішенні долі України ..... без України ? Чому вони постійно пхаються не в свої справи ? Як не москалі , то ці... І це очевидно, що інтереси України та українського Народу там ніхто враховувати не буде. При нормальній владі, потрібно відновлювати ядерний арсенал в Україні як найшвидше. Іншого виходу нема ! Слава Україні !

  від: Анонім Місто: Одесса-Харьков-Москва
  09.02.2015 06:59
  Правильно, переговоры нужно вести с хозяином.

  ДОЛУЧАЙСЯ!
  Facebook Радіо Свобода Twitter Радіо Свобода VKontakte Радіо Свобода Радіо Свобода в www.odnoklassniki.ru Радіо Свобода на Google Plus YouTube Радіо Свобода SoundCloud Радіо Свобода Підписка Радіо Свобода

  САВЧЕНКО ПРО ПУТІНА

  Переглянути всю прес-конференцію

  Відеопрограми Радіо Свобода

  «Ми Разом» | Учитель-«кіборг» про школу, Савченко та Україну  

  РОЗКЛАД ПРОГРАМ

  Відео Бій, який зараз треба витримати Савченко, значно складніший, аніж той, який був у Росії – Гайдай

  Надії Савченко пророкують конфлікти зі своєю фракцією у Верховній Раді 

  Джозеф Байден і Петро Порошенко, архівне фото (©Shutterstock)

  Порошенко під час розмови з Байденом відзначив необхідність посилення санкцій щодо Росії – АП

  Тим часом лідери країн «Групи семи» узгодили продовження санкцій проти Росії і погрожують посилити їх у разі потреби 

  В Україні видали путівник мережею європейських комуністичних архівів

  «Ці архіви – не компромат. Вони дозволяють зрозуміти, чим насправді був комуністичний режим» 

  ВИБРАНЕ ВІДЕО

  Савченко помилували з гуманістичних міркувань – прес-секретар Путіна

   

  Міста у вишитих сорочках. Українці святкували День вишиванки

   

  Посол Франції в Україні Ізабель Дюмон виступила з оркестром у Харкові

  Ситуація в зоні бойових дій

  Ситуація в зоні бойових дій на Донбасі 27 травня

  Ситуація в зоні бойових дій на Донбасі 27 травня

  Хронологія
  В інших ЗМІ