26 травня 2016, Київ 21:22

  УСІ НОВИНИ / Політика

  На кожного суддю Верховного суду припадає майже два авто – «Схеми»

  На щорічне обслуговування суддівських авто витрачається близько 10 мільйонів гривень

  У 2015 році діяльність суддів Верховного суду України забезпечує 92 автомобілі представницького і бізнес-класу – йдеться в сюжеті програми розслідувань «Схеми», спільного проекту Радіо Свобода і Першого Національного каналу України.

  На щорічне обслуговування цих автомобілів витрачається близько 10 мільйонів гривень, заявив керівник держпіприємства «Автобаза Верховного суду України» Олександр Безпалько. Враховуючи, що в штаті Верховного суду – 48 судді, виходить на кожного майже по два автомобілі.

  На запитання, навіщо потрібен такий автопарк, голова Верховного Суду України Ярослав Романюк в інтерв’ю «Схемам» заявив, що виключно задля безпеки суддів.

  «Коли суддя Верховного суду, скажімо, виходить з будівлі Верховного суду, переходить через вулицю, він не убезпечений від того, щоб його десь в підворітні не зупинили троє чи четверо молодих людей і сказали: «Ти що самий розумний? Якщо завтра не будить такого рішення, то ти більше ходити не будеш, ми тобі ноги повисмикаємо». Розумієте. І особливо це актуально в нинішніх наших умовах», – сказав Романюк.

  Голова Верховного суду України запевняє, що охоче позбувся б частини автомобілів. Проте спроби продати їх на аукціоні в 2014 році, за його словами, не увінчалися успіхом. Вдалося продати лише один – російську «Волгу». Іномарки нікого не зацікавили, додав Романюк.

  Вже майже рік в Україні діють заходи щодо суворої економії державних коштів. У березні минулого року Кабмін анонсував звільнення 24 тисяч чиновників і суттєве скорочення видатків на органи влади.

     Щоб залишити коментар і мати більшу можливість у спілкуванні з іншими учасниками форуму, Ви можете зареєструватися. Частина важливих публікацій потрапляє і на сторінку Радіо Свобода у Facebook. Там коментувати можна без участі модератора.


  ПОВЕРНУТИСЯ НА ГОЛОВНУ
  Форум закрито
  Відсортувати коментарі:
  Коментарі
       
  від: Володимир Місто: Івано Франківськ
  27.02.2015 17:23
  Судді в Україні - держава в державі. Вони не бояться держави так як державні чиновники є користувачами суддівськх послуг....

  від: володимир Місто: вінниця
  27.02.2015 11:57
  дебільнішої відповіді на запитання, навіщо стільки автівок, годі придумати. Соромно , що такі дауни керують Верховним судом держави

  від: шахтер Місто: кировоград
  27.02.2015 11:51
  Народу затянуть пояса,а слуги народа от слепящего ожирения расспускют все шире свои животы.и совести становится все меньше в их ожиревшем сознании

  від: андрій вьюга Місто: полтава
  27.02.2015 11:39
  А що робить наша судова система, прокуратура, інші, нібито, правоохоронні органи, а насправді давно уже приватні бандитські угрупування. За двадцять років ми умудрились виростити ціле покоління молодих прокурорів, слідчих, чиновників, суддів які вступали в навчальні заклади та вчилися за хабарі. Йшли на роботу, щоби красти, брати хабарі, та за наш рахунок багатіли, плюючи на те законодавство, яке створили під себе. Навіть в частині наших мізерних прав створили систему кругової поруки під формулу: “Закон це гроші і його справедливість залежить від їх кількості”. І цю мерзоту просто так не витравити.
  У відповідь

  від: Юрій Місто: Львів
  27.02.2015 12:12
  А найсумніше в цьому всьому те що якщо цього не викорінити і не направити в справедливе русло, то Донбас 2 може бути в межах всієї держави. Адже світом керує Бог і якщо владою і народом чиниться зло в його очах то не пошкодує Він такий народ і винищить перед лицем своїм, як не раз це робив з Ізраїлем (старий заповіт). Як на мене, якщо народ все таки в цілому повстане проти беззаконня то тоді і Бог допоможе. (Прикладом є Майдан) Адже сказано: "Де зберуться двоє в Імя моє там і я посеред них".

  ДОЛУЧАЙСЯ!
  Facebook Радіо Свобода Twitter Радіо Свобода VKontakte Радіо Свобода Радіо Свобода в www.odnoklassniki.ru Радіо Свобода на Google Plus YouTube Радіо Свобода SoundCloud Радіо Свобода Підписка Радіо Свобода

  САВЧЕНКО НА ВОЛІ

  Відеопрограми Радіо Свобода

  «Ми Разом» | Учитель-«кіборг» про школу, Савченко та Україну  

  Щовівторка та щочетверга о 20:33

  РОЗКЛАД ПРОГРАМ

  Мультимедіа Савченко на волі: про ненависть, мудрість, мир і війну

  «Так, як ми повернули Надію, ми повернемо Крим та Донбас» – президент Петро Порошенко 

  Відео Кримчани і Медведєв: «Просто грошей немає...»

  Якщо в усій Росії є такі «об'єктивні складнощі» – значить усе, припливли 

  В Україні видали путівник мережею європейських комуністичних архівів

  «Ці архіви – не компромат. Вони дозволяють зрозуміти, чим насправді був комуністичний режим» 

  ВИБРАНЕ ВІДЕО

  Савченко помилували з гуманістичних міркувань – прес-секретар Путіна

   

  Міста у вишитих сорочках. Українці святкували День вишиванки

   

  Посол Франції в Україні Ізабель Дюмон виступила з оркестром у Харкові

  Ситуація в зоні бойових дій

  Ситуація в зоні бойових дій на Донбасі 26 травня

  Ситуація в зоні бойових дій на Донбасі 26 травня

  Хронологія
  В інших ЗМІ