28 червня 2016, Київ 12:33

  УСІ НОВИНИ / Політика

  Росія не пустить на похорон Нємцова спікера польського Сенату

  Спікер верхньої палати польського парламенту Богдан Борусевич не зможе взяти участь у похороні російського опозиціонера Бориса Нємцова. Політик, який мав очолити польську делегацію на жалобних заходах у Москві, не отримав згоди на в’їзд до Росії. Про це Борусевич заявив на прес-конференції.

  «Віддаючи шану вбитому Нємцову, я хотів віддати шану всім росіянам, які думають так як він думав, та щойно я дізнався, що російська влада не пускає мене на похорон до Москви. Мені не дали можливості віддати шану Борисові Нємцову», – розповів Борусевич. 

  За словами польського політика, він дуже здивований таким рішенням Москви. «Я думаю, що польська громадська думка, як і російська громадська думка, зроблять з цього факту висновки», – зазначив Борусевич.

  Спікер польського Сенату висловив своє припущення щодо того, чому йому не дали дозволу на в’їзд до Росії. «Росія Путіна не хотіла слухати не тільки Нємцова, не хоче слухати й Сахарова та інших, які мають іншу думку, а я належу саме до таких людей», – сказав він.

  У Росії рішення про заборону на в'їзд наразі не коментували.

  Богдан Борусевич у минулому був одним із чільних діячів антикомуністичної опозиції у Польщі. З 2005 року він – спікер Сенату Республіки Польща.

  Похорон Бориса Нємцова відбудеться у Москві у вівторок, 3 березня.  Щоб залишити коментар і мати більшу можливість у спілкуванні з іншими учасниками форуму, Ви можете зареєструватися. Частина важливих публікацій потрапляє і на сторінку Радіо Свобода у Facebook. Там коментувати можна без участі модератора.


  ПОВЕРНУТИСЯ НА ГОЛОВНУ
  Форум закрито
  Коментарі
       
  У цьому форумі немає жодного коментаря. Будьте перші.

  ДОЛУЧАЙСЯ!
  Facebook Радіо Свобода Twitter Радіо Свобода VKontakte Радіо Свобода Радіо Свобода в www.odnoklassniki.ru Радіо Свобода на Google Plus YouTube Радіо Свобода SoundCloud Радіо Свобода Підписка Радіо Свобода

  СПЕЦПРОЕКТ

  Комсомольськ чи все ж Горішні Плавні?

  ВІДЕОПРОГРАМИ

  «Молодь Плюс» | Професійно-технічні училища в Україні під загрозою знищення? 

  РОЗКЛАД ПРОГРАМ

  ІНФОГРАФІКА

  На Всеправославному Соборі українське питання обговорювали в кулуарах – Самохвалова

  «Якщо Синод Константинопольського патріархату захоче видати грамоту визнання – це робить нашу Церкву – Київський патріархат – легітимною і визнаною у світі» 

  Другий фронт: вояків б’ють у тилу. МВС заплющує очі?

  Побутові й ідеологічні конфлікти за участі ветеранів бойових дій на сході викликані проросійськими настроями частини громадян і байдужістю поліції – експерти 

  Колишній федеральний прокурор США Марта Берш

  Частка статків Лазаренка була отримана від прибутків компанії Тимошенко – екс-прокурор США

  Колишній федеральний прокурор США Марта Берш, яка домоглася ув’язнення Павла Лазаренка, приїхала в Україну ділитися досвідом 

  ВИБРАНЕ ВІДЕО

  «Є наші пісні про нас. Але хто їх чує?» – Сашко Положинський  

   

  Красногорівка: поранених цивільних за тиждень більше, ніж за минулий рік 

   

  Поблизу Чернігова стріляли з «Градів», танків і артилерії – тривають масштабні навчання 

  Ситуація в зоні бойових дій

  Ситуація в зоні бойових дій на Донбасі 27 червня

  Ситуація в зоні бойових дій на Донбасі 27 червня

  Хронологія
  В інших ЗМІ