28 червня 2016, Київ 10:45

  УСІ НОВИНИ / Політика

  Перша заступниця Петренка видає «люстраційні індульгенції» – «Схеми»

  Наталія Севостьянова
  Наталія Севостьянова

  Перша заступниця міністра юстиції Наталія Севостьянова незаконно видала так звану «люстраційну індульгенцію» заступнику керівника Головного управління Державної фіскальної служби у Києві Ганні Ігнатенко, повідомляють журналісти програми Радіо Свобода і Першого Національного «Схеми».

  У розпорядженні журналістів опинився лист-відповідь чиновниці Мін’юсту Севостьянової на звернення високопоставленого працівника столичної податкової Ігнатенко, в якому та «звільняє» від люстрації чиновницю, що пропрацювала на керівних посадах у податкових органах з 2008 року і протягом президентства Віктора Януковича, а отже має бути люстрована, тобто звільнена з посади, згідно з законом України «Про очищення влади». 

  У прес-службі Головного управління Державної фіскальної служби в Києві підтвердили журналістам «Схем», що Ганна Ігнатенко зверталася до Мінюсту з проханням роз’яснити деякі норми закону «Про очищення влади» й отримала відповідь за підписом Наталії Севостьянової, що вона не підпадає під люстрацію і не повинна бути звільнена. 

  «Ганна Ігнатенко надіслала до Міністерства юстиції заяву з проханням роз’яснення стосовно її особистої справи – підпадає вона під дію закону чи ні. І 13 лютого вона отримала відповідь від Міністерства юстиції. Тепер її позиція, що вона не підпадає під закон про люстрацію і тому на сьогоднішній день продовжує працювати заступником голови Державної фіскальної служби у місті Києві», – повідомив голова прес-служби столичної податкової Микола Ковтуненко.

  Редакція звернулася до першого заступника міністра юстиції Наталії Севостьянової з проханням прокоментувати ситуацію й очікує на відповідь.

  Тим часом, на сайті Мін’юсту оприлюднили повідомлення про брифінг міністра юстиції України Павла Петренка, першого заступника міністра юстиції Наталії Севостьянової і голови Громадської ради з питань люстрації Максима Маньковського на тему «виявлених обставин, що свідчать про спроби уникнути люстраційної перевірки».

  Наталія Севостьянова народилася 1986 року в Черкасах. До призначення на посаду першого заступника міністра у січні цього року обіймала посаду Урядового уповноваженого в справах Європейського суду з прав людини. Перед цим – із 2010 по 2014 рік працювала на кафедрі міжнародного права та міжнародних відносин Національного університету «Одеська юридична академія», президентом якого є Сергій Ківалов.  Щоб залишити коментар і мати більшу можливість у спілкуванні з іншими учасниками форуму, Ви можете зареєструватися. Частина важливих публікацій потрапляє і на сторінку Радіо Свобода у Facebook. Там коментувати можна без участі модератора.


  ПОВЕРНУТИСЯ НА ГОЛОВНУ
  Форум закрито
  Відсортувати коментарі:
  Коментарі
       
  від: euvropeec3
  17.03.2015 15:03
  Прошла информация, что якобы подпись первого зам. министра юстиции Натальи Севастьяновой подделана. Однако за дело взялись журналисты программы "Схемы", в профессионализме и порядочности которых у меня пока сомнения нет. Поэтому возможны варианты. Подпись Н.Севастьяной действительно подделана. Тогда, по-видимому, журналистам "Схемы" вместе с минюстом необходимо выяснить, кому было выгодно дискредитировать первого зама. Если это работники минюста или другого правительственного органа, то виновные подлежать немедленному освобождению от должности и привлечению к уголовной ответственности. Однако, если будет установлено, что подпись реальна, то необходимо будет с помощью депутатов парламента, общественности дело доводить до логического завершения. Н.Севастьянова должна быть безоговорочно освобождена вместе с ее покровителями, невзирая на ранги. Все остальное демагогия и вред Украине.

  від: Вітя Місто: Київ
  17.03.2015 10:32
  Коли вже з ДФС у м. Києві виженуть усіх поплічників Лугандона та Донбабве, які довели вказані областя до зубожіння??? Вказані кадри, завербовані урядом РФ та вугольним олігархатом, підривають економічний потенціал міста Київ. Такі кадри, як приспішник Єфремова, — Аліна Корольова — мають бути звільнені з лав податкової служби! Підстава для люстрації: з 2012 по 2013 роки – перший заступник голови ДПС у Луганській області, а у 2013 – 2014 працювала першим заступником начальника Головного управління Міндоходів у Луганській області. Нинішня посада: заступник начальника Головного управління ДФС у м. Києві. Журналісти! Проведіть ще її перевірку!

  від: Ли
  17.03.2015 01:54
  До власти ни как не доходит, что не уничтожив самым жестким способом коррупцию, они обречены на поражение и изгнание! Нельзя шутить с людьми! На всех чартеров и личных самолетов не хватит, что бы убежать! Да и убежав, потом не факт, что не придут представители спецслужб новой Украины, с четким перечнем всего украденного! И отдать придется все! Таких чиновников, если факт имел место, то нужно гнать без права занимать, какую либо должность в госорганах! Без вариантов! Если наша элита, наконец, то поймет, что в историю можно войти, отцами-основателями нового богатого и могущественного европейского государства! И честно повышать свое благосостояние вместе со всем народом, создав многомиллионный средний класс, записав в учебники по Новейшей истории Украины свои имена золотыми буквами, или в эту историю вляпаться, покрыть себя не смываемым позором, и совершить полет с 17 этажа ласточкой! А никто из граждан и не посочувствует!

  від: Анонім
  16.03.2015 17:03
  Без люстрації по Сінгапурськи мабудь не обійдеться.

  від: 123
  16.03.2015 13:22
  Раз связана с Киваловым,то кадр ещё тот! Школа фальсификаций на высшем уровне!. "Врон ворону глаз не выклюет",старая,как Мир истина. Вопрос:"Кто ей дал индульгенцию на право индульгенций!?.

  від: ГостьЯ Місто: Украина
  16.03.2015 12:29
  Во власти поменялись только лица и ничего более. Наглость увеличилась в разы!

  ДОЛУЧАЙСЯ!
  Facebook Радіо Свобода Twitter Радіо Свобода VKontakte Радіо Свобода Радіо Свобода в www.odnoklassniki.ru Радіо Свобода на Google Plus YouTube Радіо Свобода SoundCloud Радіо Свобода Підписка Радіо Свобода

  СПЕЦПРОЕКТ

  Комсомольськ чи все ж Горішні Плавні?

  ВІДЕОПРОГРАМИ

  «Молодь Плюс» | Професійно-технічні училища в Україні під загрозою знищення? 

  РОЗКЛАД ПРОГРАМ

  ІНФОГРАФІКА

  Другий фронт: вояків б’ють у тилу. МВС заплющує очі?

  Побутові й ідеологічні конфлікти за участі ветеранів бойових дій на сході викликані проросійськими настроями частини громадян і байдужістю поліції – експерти 

  Колишній федеральний прокурор США Марта Берш

  Частка статків Лазаренка була отримана від прибутків компанії Тимошенко – екс-прокурор США

  Колишній федеральний прокурор США Марта Берш, яка домоглася ув’язнення Павла Лазаренка, приїхала в Україну ділитися досвідом 

  Україна, Польща і Росія. «Волинська різанина» як політична технологія

  У 2013 році тему «волинської різанини» почали активно використовувати російські пропагандисти. В Україні великим спеціалістом з цих питань став скандальний проросійський політик, українофоб Колесніченко 

  ВИБРАНЕ ВІДЕО

  «Є наші пісні про нас. Але хто їх чує?» – Сашко Положинський  

   

  Красногорівка: поранених цивільних за тиждень більше, ніж за минулий рік 

   

  Поблизу Чернігова стріляли з «Градів», танків і артилерії – тривають масштабні навчання 

  Ситуація в зоні бойових дій

  Ситуація в зоні бойових дій на Донбасі 27 червня

  Ситуація в зоні бойових дій на Донбасі 27 червня

  Хронологія
  В інших ЗМІ