27 червня 2016, Київ 23:16

  Політика

  Іслямов заявив про початок морської блокади і анонсував ще одну блокаду Криму

  «Це вже військова операція, тому я не можу поки що про це казати»

  Координатор громадянської акції з блокади Криму Ленур Іслямов
  Координатор громадянської акції з блокади Криму Ленур Іслямов

  Олександра Мельникова

  Координатор громадянської акції з блокади Криму Ленур Іслямов заявляє, що найближчим часом суспільство почує про нову блокаду півострова. Про це він сказав в інтерв’ю Радіо Свобода.

  «Між енергетичною та морською блокадою Криму буде ще одна блокада, і про неї скоро дізнаєтеся, зараз говорити поки не буду. Днями про неї дізнаєтеся», – зазначив координатор громадянської акції з блокади Криму Ленур Іслямов.

  Раніше він заявив, що після припинення поставок товарів, продуктів і електрики в Крим із материкової України буде «морська блокада» півострова, в тому числі в районі Керченської переправи, яка зараз є основною транспортною артерією, що з’єднує Крим із Росією, з Краснодарським краєм. Активісти акції з блокади Криму вже займаються Керченською протокою. Про це він також повторив і в інтерв’ю Радіо Свобода.

  Це вже військова операція, тому не можу поки що про це казати. Однак скажу, що морська блокада вже розпочалася

  «Це вже військова операція, тому я не можу поки що про це казати. Однак скажу, що морська блокада Криму вже розпочалася. Тому що турки, коли збили цей літак, який потрапив на їхню територію, уже здійснюють блокаду Босфору і Дарданеллів. Залишається тільки Керченська протока, а ми вже нею займемося, вже зайнялися», – заявив Іслямов.

  Іслямов про нові блокади
  Іслямов повідомив про початок морської блокади і анонсував ще одну блокаду Кримуi
  || 0:00:00
  ...    
   
  X

  Окупаційна влада відреагувала на цю заяву арештом всього майна Іслямова. Про це повідомила так званий «прокурор» окупованого Криму Наталія Поклонська. Ленур Іслямов сказав, що ці дії його лише розсмішили, однак не налякали.

  Що може відняти у мене ця Няш-мяша? Я повернуся до Криму і все заберу

  «Що може відібрати у мене ця Няш-мяша? Нічого забрати вона не може, бо те, що Богом мені дано, Богу належить і Богу піде. І те, що вона заарештувала моє майно в Криму для мене смішно, тому що нічого болючіше, ніж її керівники відняли у мене Крим, зробити не можливо. Я повернуся до Криму і все заберу!» – заявив Іслямов.

  22 листопада через підрив електроопор в Херсонській області в анексований Росією Крим перестала надходити електроенергія з материкової частини України. На півострові оголосили режим надзвичайної ситуації. Крим забезпечується електроенергією, виробленою джерелами кримської генерації і дизельними генераторами, завезеними з Росії, але цих потужностей не вистачає.

  Учасники блокади Криму, що стартувала на адміністративному кордоні з півостровом 20 вересня, перешкоджали ремонту ЛЕП, вимагаючи звільнення політв’язнів, безперешкодного в’їзду для міжнародних спостерігачів у Крим, припинення репресій проти кримських татар на півострові.  Щоб залишити коментар і мати більшу можливість у спілкуванні з іншими учасниками форуму, Ви можете зареєструватися. Частина важливих публікацій потрапляє і на сторінку Радіо Свобода у Facebook. Там коментувати можна без участі модератора.


  ПОВЕРНУТИСЯ НА ГОЛОВНУ
  Форум закрито
  Відсортувати коментарі:
  Коментарі, сторінка з 2
      Вперед 
  від: Vlad57 Місто: New York, USA
  07.12.2015 16:49
  Боротьба буде довгою і , не дай бог , кровопролитною.
  Но !!! Поки Путін буде "сидіти" в Кремлі, ніякого результату не буде.
  " Населення " Криму - повністью зомбовано і отравлено ненавистю до України (наслідки путінсько-гебельсівської пропаганди). Їх (населення Криму ) нічим хорошим не переконаєш полюбити Україну, тому блокаду і ембарго Криму треба посилювати на всіх фронтах максимально. Чим їм (населенню Крима ) буде гірше, тим швидше прийде просвітління.
  На голодний і холодний живіт думається швидше і краще.
  Удачі татари!!!

  від: Роман
  07.12.2015 07:01
  Я за полную блокаду Крыма с 1 дня оккупации Только трусы, негодяи могут снабжать оккупантов. Там титан и содовый - собственность фирташа и налоги он платит оккупантам по другому пособник оккупанта поэтому его нужно судить.

  від: Аблай
  06.12.2015 16:50
  Окупованый Крим - це повод для санкций. И чем больше обладатели руспаспортов хотят остаться на окупованой территории - тем, соответственно, больше ущерба для их материнской(российськой) економики. Вернее, путиномики. Но прежде всего все наши страны, как Суннитов, так и Шиитов, интересует самый сладкий рынок Европейского Союзу. Киïв же, только за счёт Укроборонпрома(не говоря уже о своих аграрных перспективах) способен полностью обеспечить свои потребности и в Газе, и в Нафте. Общий рынок мирового вооружения оценивается по разным данным в сумму от 12 до 15 трлн.$. По самой минимальной оценке в 4,5 трон.$. В какую сумму оценивается общий объём продаж Российской нефти и газа в Украïну?

  від: Сергей Севастополь
  06.12.2015 15:25
  Никогда ты в Крым не вернёшься - пора это понять - мы тебя  Никогда ты Ленур в Крым не вернёшься - пора это наконец понять
  У відповідь

  від: Васек Місто: Павлоград
  07.12.2015 02:28
  Ты не отчаивайся, Серожа.... Дай времени, чуток.... или без свету ума нету....

  від: Владімір Місто: Україна
  06.12.2015 14:43
  Удачі, хлопці!
  Повернемо і Крим і Таганрог і Воронеж та інші українські території, підло загарбані рашистами

  від: Слава Місто: Алексеевка
  05.12.2015 22:32
  «Це вже військова операція, тому я не можу поки що про це казати" - Никто этого п-на за язык не тянул. Он сам объявляет войну. А не войне как на войне - стреляют в обе стороны. И провокаторы, подстрекатели, диверсанты и террористы наверняка получат свое по законам войны. И я им не завидую. Кстати, сомневаюсь, чтобы этот "храбрый" п-н служил в армии и тем более принимал участие в военных действиях. Поэтому он и судит о военной операции так легковесно и легкомысленно. А война - это не детская скаутская забава. Только инфантильные профаны могут чесать языком о неких "военных операциях", судя о них по американским кинобоевикам.
  У відповідь

  від: Пенсионер Місто: Запорожье
  07.12.2015 07:46
  Между Россией и Украиной идет фактическая война и совсем неважно,какеё называют.Лучше бы назвать войной,чтобы абсолютно все связи прервать-но это выше сил наших барыг во власти.
  У відповідь

  від: Стаса Місто: Амвросиевка
  06.12.2015 13:25
  Не плачь россиянин, и на тебя найдется проруха! Ожидай! Время быть добрыми Украинцами закнчивается...

  від: Гость
  05.12.2015 07:11
  Личное дело

  Ислямов Ленур Эдемович родился 1 января 1966 года в Бекабаде (Узбекистан). Окончил стоматологический факультет Ташкентского медицинского института.

  В конце 1980-х годов занялся в Узбекистане строительным бизнесом и основал компанию «Алеко». Затем переехал в МОСКВУ, где основал группу автотранспортных компаний «Км/ч» и ООО «Квингруп», которое занималось дистрибуцией машин «УзДэуавто» и Запорожского автомобилестроительного завода. По данным Kartoteka.ru, в России Ленур Ислямов владеет также транспортной компанией «СимСитиТранс» (крупнейший пассажирский перевозчик в Крыму), финансовым учреждением «Джаст-банк» (лицензия отозвана 2 ноября) и сетью магазинов ICom в Крыму, торгующих продукцией Apple.

  Вот скажите, думающие люди, какое моральное право имеет этот человек объявлять блокаду КРЫМА? К которому он имеет весьма посредственное отношение.
  Это просто гнусный самопиар.
  У відповідь

  від: host Місто: mine
  05.12.2015 17:25
  did somebody pay you to collect this info, then type all this BS?
  I don't care what this person did or had, all I care : that his is trying to get Krum back ! and you can say all you want nobody will listen to your BS. I hope they paid you enough at least
  У відповідь

  від: Свет Місто: Жил в крыму
  06.12.2015 00:36
  Although I cannot verify all of the enterprises that Mr. Islamov owns I can tell you from his behavior that he is a businessman first and foremost. Ask yourself why starting Crimea blockade now. Why not in the summer - the tourist season in Crimea. Why not right then in the spring of 2014? What changed?

  від: Владимир.В.П Місто: Москва
  04.12.2015 23:16
  О чём вы говорите ? какие русские ? Крым после войны отдали Украине Она его отстроила . подавала воду . электроэнэргию и Крым прекрасно жил развивался и процветал . после распада ссср Крым опять отошёл в Украину . Во время войны воевали за Крым все кто был в армии ссср а не только русские . а сейчас кремль кричит что весь мир держится на россии . и русские самые лутшие самые правильные самые классные самые красные самые самые прямо высшая расса -ОТКРОЙТЕ ГЛАЗА ЭТО ФАШИЗМ
  У відповідь

  від: Анонім
  05.12.2015 13:42
  Владимр.Маленькое уточнение-Крым был отдан Советской Украине ,которая входила в состав СССР,
  Во время войны все воевали за одну страну и никто не воевал за Крым ,Украину Грузию ,Азербайджан и т.д.
  У відповідь

  від: lulu Місто: usa
  06.12.2015 05:21
  anonym - Kuban prinadlezhala Ukraine. Kuban ne xotite Ukraine obratno vernut (raz uzh krim obratno polucchili )

  від: gsh
  04.12.2015 20:35
  Полную блокаду Крыма нужно было сделать еще давно. И это не должна быть акция активистов, а четкая и последовательная государственная программа при поддержке гражданского общества, в том числе, крымско-татарских активистов. Я тут уже писал, но повторись еще раз: задача Украины сделать жизнь оккупантов, в том числе и в Крыму, не комфортной. И не надо нам рассказывать про помойки и издохших кошек, умерших от страха и холода. Оставшееся в Крыму население (в том числе ялтинские "тигренки") либо борются с оккупантами любым способом, в том числе - позиционированием собственной позиции, как, например, это делают крымские татары, либо они с оккупантами за одно и должны разделить с ними все, что там происходит. Кстати - холодная и голодная зима это только начало, ибо после освобождения Крыма у пособников оккупантов добавятся и другие проблемы.

  від: Артур Місто: Харьков
  04.12.2015 19:38
  Мнение умного татарина из Крыма, а не разных политических банкротов и авантюристов: "Председатель правления "Милли Фирка" подчеркнул, что в 1954 году Крым был передан из РСФСР в УССР"абсолютно незаконно", потому что крымские татары в тот период "находились в бесправном положении в местах высылки". "И тогда никто не спрашивал ни нас, ни жителей Крыма, а хотят ли они, чтобы Крым был передан Украине", - пояснил он. Права всех жителей Крыма, по словам Абдураимова, теперь нарушают западные страны, которые ввели ограничения для полуострова, касающиеся, в частности, бизнеса, зарубежных поездок и туризма. Из-за этих ограничений крымчане "не могут нормально вести экономическую деятельность", а значит нарушается "право на развитие".
  У відповідь

  від: КРЫМчанин Місто: Симферополь
  07.12.2015 12:09
  А ты приезжай в Крым и тут расскажи нам "правду -матку" и о правах тоже расскажешь. Тебе ведь всё равно, ты не живёшь в оккупации, у тебя ведь РОДИНУ не забирали и этого ты никогда не прочувствуешь. А Ислямов правильно мыслит. единственно нужно чередовать анонсы акций и их проведение.. СЛАВА УКРАИНЕ!!!!!!
  Коментарі, сторінка з 2
      Вперед 

  ДОЛУЧАЙСЯ!
  Facebook Радіо Свобода Twitter Радіо Свобода VKontakte Радіо Свобода Радіо Свобода в www.odnoklassniki.ru Радіо Свобода на Google Plus YouTube Радіо Свобода SoundCloud Радіо Свобода Підписка Радіо Свобода

  СПЕЦПРОЕКТ

  Комсомольськ чи все ж Горішні Плавні?

  ВІДЕОПРОГРАМИ

  «Молодь Плюс» | Професійно-технічні училища в Україні під загрозою знищення? 

  РОЗКЛАД ПРОГРАМ

  ІНФОГРАФІКА

  Ілюстративне фото

  Мультимедіа Наступної хвилі мобілізації може не бути, військо набиратимуть з контрактників

  Контрактна армія зможе дати відсіч агресії, але цього замало, щоб не бути мішенню – експерт 

  Колишній федеральний прокурор США Марта Берш

  Частка статків Лазаренка була отримана від прибутків компанії Тимошенко – екс-прокурор США

  Колишній федеральний прокурор США Марта Берш, яка домоглася ув’язнення Павла Лазаренка, приїхала в Україну ділитися досвідом 

  Україна, Польща і Росія. «Волинська різанина» як політична технологія

  У 2013 році тему «волинської різанини» почали активно використовувати російські пропагандисти. В Україні великим спеціалістом з цих питань став скандальний проросійський політик, українофоб Колесніченко 

  ВИБРАНЕ ВІДЕО

  «Є наші пісні про нас. Але хто їх чує?» – Сашко Положинський  

   

  Красногорівка: поранених цивільних за тиждень більше, ніж за минулий рік 

   

  Поблизу Чернігова стріляли з «Градів», танків і артилерії – тривають масштабні навчання 

  Ситуація в зоні бойових дій

  Ситуація в зоні бойових дій на Донбасі 27 червня

  Ситуація в зоні бойових дій на Донбасі 27 червня

  Хронологія
  В інших ЗМІ
  В інших ЗМІ