29 червня 2016, Київ 15:39

  УСІ НОВИНИ / Міжнародні події

  Росія і Сирія перетворили міграційну кризу у «зброю» проти Заходу – генерал Брідлав

  Філіп Брідлав, архівне фотоФіліп Брідлав, архівне фото
  x
  Філіп Брідлав, архівне фото
  Філіп Брідлав, архівне фото

  Голова Європейського командування США і Верховного головнокомандування об’єднаних збройних сил НАТО в Європі генерал Філіп Брідлав заявив, що Росія і Сирія перетворили міграційну кризу у «зброю» проти Заходу в час, коли йому не вистачає ресурсів, щоб протистояти «відродженню агресії» з боку Росії.

  «Росія разом з режимом Асада навмисно різними бойовими засобами використовують міграцію у спробі знищити європейські структури і зламати європейську рішучість», – сказав Брідлав.

  За його словами, потік сотень тисяч мігрантів з охопленої війною Сирії до Європи дестабілізуюче вплинув на всю Європу – від Балкан до Скандинавії.

  Брідлав сказав, що Москва і Дамаск навмисно «підживлють» масове переміщення сирійців, в тому числі шляхом безладних бомбардувань Росією цілей опозиції і через бомбардування сирійським урядом цивільних районів.

  «Ця неперебірлива зброя, що використовується Башаром аль-Асадом, і неточне застосування зброї російськими військами, не може мати жодної іншої причини, аніж спонукати біженців до ще більшого переміщення і зробити це для когось ще більшою проблемою», – сказав Брідлав, додавши, що це спричиняє «великий тиск» на Європу.

  Масовий приплив біженців також викликає появу потенційних «злочинців і терористів», які пройшли навчання в Сирії і можуть планувати напади на Захід, сказав генерал.

  «Злочинність, терористи і повернення іноземних бойовики є очевидною частиною повсякденного потоку біженців до Європи», – сказав Брідлав.

  Генерал також вказав на вплив Росії військовою силою й на інші держави. Він заявив, що рекомендував владі США не обмежуватися лише нелетальною військовою допомогою Україні.

  «Росія прагне беззаперечно впливати на сусідні держави в буферній зоні, таким чином використовуючи військову силу для порушення суверенітету і територіальної цілісності України, Грузії та інших держав, таких як Молдова», – заявив Брідлав. За його словами, Росія минулоріч відправила понад тисячу одиниць військової техніки до України, в тому числі бронетранспортерів і артилерії.

  Брідлав заявив також про збільшення агресії Росії в Арктиці, а також мілітаризації нею регіону. Він вказав на випробування підводних човнів в Атлантиці між Англією, Ісландією та Гренландією.

  НАТО минулого місяця був залучений до вирішення міграційної кризи через початок нової місії для патрулювання в Егейському морі, щоб зупинити контрабандистів, які незаконно переправляють мігрантів з Туреччини до Греції.

  Президент США Барак Обама запропонував вчетверо збільшити бюджет на майбутній рік до 3,4 мільярда доларів на військові ініціативи НАТО у Європі.  Щоб залишити коментар і мати більшу можливість у спілкуванні з іншими учасниками форуму, Ви можете зареєструватися. Частина важливих публікацій потрапляє і на сторінку Радіо Свобода у Facebook. Там коментувати можна без участі модератора.


  ПОВЕРНУТИСЯ НА ГОЛОВНУ
  Форум закрито
  Коментарі
       
  У цьому форумі немає жодного коментаря. Будьте перші.

  ДОЛУЧАЙСЯ!
  Facebook Радіо Свобода Twitter Радіо Свобода VKontakte Радіо Свобода Радіо Свобода в www.odnoklassniki.ru Радіо Свобода на Google Plus YouTube Радіо Свобода SoundCloud Радіо Свобода Підписка Радіо Свобода

  СПЕЦПРОЕКТ

  Комсомольськ чи все ж Горішні Плавні?

  ВІДЕОПРОГРАМИ

  «Донбас.Реалії» | Чи ефективна місцева влада в «сірій зоні» на Донбасі? 

  РОЗКЛАД ПРОГРАМ

  ІНФОГРАФІКА

  Василь Сліпак

  Фотогалерея У зоні бойових дій на сході України загинув оперний співак Василь Сліпак

  Василь Сліпак був солістом Паризької опери, але повернувся в Україну з початком російської агресії. На схід України він пішов добровольцем 

  Українська мова. Її статус в Конституції досі ігнорує нинішня влада

  20 років Конституції України: боротьба за реальний статус української мови триває 

  На Всеправославному Соборі українське питання обговорювали в кулуарах – Самохвалова

  «Якщо Синод Константинопольського патріархату захоче видати грамоту визнання – це робить нашу Церкву – Київський патріархат – легітимною і визнаною у світі» 

  ОБРАНЕ ВІДЕО

  Ситуація в зоні бойових дій

  Ситуація в зоні бойових дій на Донбасі 29 червня

  Ситуація в зоні бойових дій на Донбасі 29 червня

  Хронологія
  В інших ЗМІ