29 червня 2016, Київ 13:51

  Політика

  Ванникова: Тимошенко також символізувала корупцію і зв’язки з російською мафією (європейська преса)

  Прага – Європейська преса інформує про наміри Євросоюзу переглянути чинні ще з часів аварії в Чорнобилі ліміти на рівень радіації в імпортованих харчах. А прес-секретар колишнього Президента України Віктора Ющенка Ірина Ванникова написала лист до впливової в Європі газети, де сумнівається у справжності намірів Юлії Тимошенко протистояти корупції в Україні. Деякі газети стверджують, що в Україні не заважали ізраїльському «Моссаду» викрадати палестинця Дірара Абу-Сісі. Газети також прогнозують результат футбольного матчу чвертьфіналу Ліги чемпіонів між українським «Шахтарем» та іспанським супер-клубом «Барселона», що має відбутися сьогодні пізно ввечері в Барселоні.

  x

  Мультимедіа

  Аудіо
  Брюссельське видання EU Observer інформує про кроки ЄС для посилення радіаційного контролю за імпортом до Європи продуктів харчування. За словами голови Єврокомісії Жозе Мануеля Баррозу, Брюссель уже вдвічі-тричі підвищив із 25 березня норми щодо допустимих рівнів радіації в імпортованих до спільноти харчів, особливо продуктів моря з Японії. Баррозу також наголосив, що нинішні норми радіації для імпорту були вперше переглянуті в ЄС із «часів ядерної аварії 1986 року в українському Чорнобилі». Уповноважена ЄС з питань риболовства Марія Даманакі також виловила своє занепокоєння поширенням радіації з японської АЕС «Фукусіма-1» у морських водах. EU Observer цитує речників «Ґрінпіс», котрі наголошують на ознаках тривалого радіоактивного забруднення внаслідок атомних аварій, коли молоко й інші головні продукти харчування, дари лісів, все ще мають високі рівні радіації внаслідок, наприклад, аварії в Чорнобилі, хоча від того часу минуло вже майже 25 років.

  Прес-секретар колишнього Президента України Віктора Ющенка Ірина Ванникова написала листа до впливової «Волл Стріт Джорнал», як реакцію на публікацію в цій газеті 28 березня одним із лідерів української опозиції Юлією Тимошенко матеріалу про небезпеку відступу нинішньої української влади від демократії. Ванникова нагадує про вклад Адміністрації Президента Ющенка у боротьбу з корупцією, яку люди колишнього Президента нібито викорінювали в урядах Януковича і Тимошенко від 2005-го до 2009 років. Ванникова наголошує в цьому листі до редактора газети, що «колишній Прем’єр-міністр Тимошенко виступає з деякими дуже сильними заявами щодо корупції, але у минулому вона сама була співвласником найбільшого газового посередника України – «Єдиних енергетичних систем України», котрі символізували корупцію і підтримували близькі стосунки з російською мафією».

  Московська «Нєзавісімая газета» стверджує, що в Україні ізраїльській спецслужбі «Моссад» «не заважали викрадати палестинця» і «українські спецслужби опинилися таким чином у центрі міжнародного скандалу». Українська влада до сьогодні обіцяє «з’ясувати ситуацію з викраденням від 18 лютого на території України палестинця Дірара Абу-СіСі, котрий наступного дня опинився в ізраїльській в’язниці». Газета також стверджує, що з визнанням своєї участі у викраденні палестинця «Україна розписалася б у порушенні міжнародних конвенцій». Висунуте Ізраїлем на адресу Абу-Сісі звинувачення є офіційно засекреченим, але в пресу вже потрапила інформація про те, що палестинського інженера, який закінчував свого часу воєнно-технічний виш у Харкові, підозрюють у тому, що він нібито від 2002 року займався в русі «Хамас» розробкою реактивних ракет і навчанням бойовиків. Родичі Абу-Сісі, дружина-українка (мати його 6 дітей), його брат (нідерландський громадянин) подають позов до Європейського суду з прав людини на Україну, Ізраїль та Палестину зі звинуваченнями у бездіяльності та порушенні міжнародних конвенцій.

  Польська «Жечпосполіта» інформує про те, що Ганну Герман звільнено указом Президента Януковича з посади заступника глави Адміністрації, де вона відповідала за інформаційну політику Президента. Разом із 6 іншими звільненими заступниками Адміністрації Президента Герман призначена іншим указом Януковича його радником та керівником одного з новоутворених департаментів Президента. «Жечпосполіта» нагадує про те, що у пресі інформували про нібито службу Ганни Герман у лавах агентів КДБ свого часу, де вона під псевдо «Тереза» шпигувала за польською «Солідарністю». Польське видання також нагадує, що сама Герман свого часу заперечувала таку інформацію. «Жечпосполіта» зазначає, що, як подавали українські ЗМ, не виключено, що чоловік Ганни Герман, Сергій Герман, працюючи консулом СРСР в польському Гданську, міг бути агентом КДБ під псевдо «Андрій».

  Лондонська «Дейлі Телеґраф» пише сьогодні, що у вечірньому чвертьфінальному матчі Ліги чемпіонів Європи з футболу між іспанською «Барселоною» та донецьким «Шахтарем» лідером, безумовно, є іспанський гранд. Але газета також зауважує, що в останніх матчах іспанського чемпіонату «Барселона» грала досить важко, бо має деякі проблеми зі складом. Британська газета також цитує при цьому Даріо Срну, капітана українського «Шахтаря», котрий не виключає успіху його команди у цій грі з іспанським супер-клубом, що відбувається у середу пізно ввечері на барселонському «Ноу Камп». Срна також сказав, що його команду влаштовує в Барселоні прийнятний для матчу-відповіді чвертьфіналу результат. Гра-відповідь у Донецьку відбудеться 12 квітня.

  Василь Зілгалов

  zilhalovV+rferl.org

  Із Радіо Свобода співпрацюю з 1989 року. Переїхав з Мюнхена до Праги у березні 1995 року. Народився в сталінській Україні. Троє з родини загинули від голоду у 1932-33 роках. Мати ледве уціліла в 1933-му. Батько пройшов Колиму але система все ж знищила його. Окрім батька, тоталітаризм згубив чотирьох моїх дядьків. Закінчив історичний факультет. Викладав методологію історії. Підготував дві дисертації. Чимало написав. Журналістом став з 1969 року, після вторгнення радянських військ до Праги. Опублікував роботи з історії політичної публіцистики, книги з історії українських міст, дослідження про Василя Пачовського, з історії української еміграції.


  Щоб залишити коментар і мати більшу можливість у спілкуванні з іншими учасниками форуму, Ви можете зареєструватися. Частина важливих публікацій потрапляє і на сторінку Радіо Свобода у Facebook. Там коментувати можна без участі модератора.


  ПОВЕРНУТИСЯ НА ГОЛОВНУ
  Форум закрито
  Відсортувати коментарі:
  Коментарі, сторінка з 2
      Вперед 
  від: Wasservaga Місто: м.Косів
  07.04.2011 21:02
  Вперше не можу прокоментувати "проблему" низки прізвищ українського політикуму, починаючи з пані Ванникової...

  Заважає відчуття відрази і хочеться сказати щодо всіх прізвищ:обоє рябоє!

  *Зручна зірочка для коментатора постійно видає "помилку пароля", а отой пароль підібраний, занотований....і ніяк не може бути помилковим.

  Це означає, що вимушено покидаю сайт..., бо постійно заповняти низку рядків -- занадто незручно!

  Дякую Вам пане Василю Зілгалов! Залишаюсь лише читачем Вашого сайту, який отримую за розсилкою.
  У відповідь

  від: Анонім
  07.04.2011 23:09
  да ты гонишь, пацан, усё нормально комментируется. я вот иногда не утруждаю себя заполнением адреса и имени.всё нищак.

  від: Атамули Ядала Місто: Одесса
  07.04.2011 17:58
  Эта кошелка, видимо, до сих пор свой Lexus после аварии не может отремонтировать (скромное содержание от бывшего шефа не позволяет многого, чего хочется). Решила заработать очки (и 30 сребреников попутно) у региАНАЛОВ, по примеру старшей подруги Ставнийчук. Порядочней было бы наняться лифтершей к Хаму в Межигирье, чем нести ахинею, демонстрируя, якобы, свою значимость

  від: Charly Місто: Germany
  07.04.2011 00:57
  В команде против Ю.В.Т прибавление. Теперь,наш деградировавший экс-президент прячется за спину г.Ванниковой.Хорошая "компания" подобралась! : Бродский, Богословская, Герман, Колесниченко, Борис
  Кушнирук, Ющенко, и наконец Ванникова. Фу! Позорище!

  від: Сергей Місто: Харьков
  06.04.2011 22:47
  Товарищ Василий Зилгалов! Ну перестаньте вы метать дерьмо в Тимошенко, в нее вы не попадаете, а монитор приходится постоянно протирать. У вас не плохо получалось про внеземные цивилизации писать, про зеленых человечков и т.д. Нет у вас методов против ЮВТ, не вымазывайтесь сам и читателей не обляпывайте, критикуйте ВЛАСТЬ , не уподобляйтесь лохотронщикам.

  від: опанас Місто: Запоріжжя
  06.04.2011 22:04
  Что такое Ванникова? Подстилка падлюки Ющенка?
  А если я напишу письмо в "Вашингтон пост", "Свобода" тоже об этом напишет?
  Уважайте себя и своих читателей, господа!

  від: Пастух Юрій Місто: Київ
  06.04.2011 21:52
  Наскільки я знаю солідні західні сайти в оглядах преси дають редакційні статті, себто подають позицію видань. А Ванникова як я розумію - приватна особа, така собі "столічная" міщаночка при колишньому президенту, яка підгавкує від імені свого екс-боса. Запитання: радіо "Свобода" яку політику сповідує? Також міщанську? Яке Ванникова має відношення до позиції газети, в якій вона щось там пише? Будьте солідними, панове, не розмінюйтесь на дешеві сенсації третьосотрних колишніх секретарок. Марка - найдорожче, що є у будь-якого сайту. Не опускуйтеся нижче плінтуса. Дякую і вибачте за зауваження, вони вимушені.

  від: Ігор Місто: Вінниця
  06.04.2011 21:39
  ЮВТ, как я понял, это пресловутая последовательница Марии Деви Христос - ВорЮля Деви Пиз..ц, которая поочерёдно с Бандюковичем откровенно грабят украинцев. При этом по очереди используют Лозинских, Фельдманов, Яценков и т.д. и т.п.

  від: zz Місто: Zolotonosha
  06.04.2011 21:09
  Опять этот ломака вылез...пастух долбаный..

  від: патриот
  06.04.2011 16:54
  Не удевительно,что шалава Ванникова нацарапала статью на ЮВТ,а вторая Стаднийчук ушла помогать прхвесору,И не тайна,что эти кошолки подчененные Дебила Ющенко.

  від: Саша Місто: Киев
  06.04.2011 16:50
  Госпожа Ванникова, а Вы случайно не помните кто запустил на газовый рынок Украины в 2006 г. РУЭ Фирташа и Ко с его "вонючим газом" ? Это же ваш патрон Ющенко В.А. ! Так что закройте свой лакейский рот и помолчите насчет мафии и коррупци.
  Коментарі, сторінка з 2
      Вперед 

  ДОЛУЧАЙСЯ!
  Facebook Радіо Свобода Twitter Радіо Свобода VKontakte Радіо Свобода Радіо Свобода в www.odnoklassniki.ru Радіо Свобода на Google Plus YouTube Радіо Свобода SoundCloud Радіо Свобода Підписка Радіо Свобода

  СПЕЦПРОЕКТ

  Комсомольськ чи все ж Горішні Плавні?

  ВІДЕОПРОГРАМИ

  «Донбас.Реалії» | Чи ефективна місцева влада в «сірій зоні» на Донбасі? 

  РОЗКЛАД ПРОГРАМ

  ІНФОГРАФІКА

  Українська мова. Її статус в Конституції досі ігнорує нинішня влада

  20 років Конституції України: боротьба за реальний статус української мови триває 

  На Всеправославному Соборі українське питання обговорювали в кулуарах – Самохвалова

  «Якщо Синод Константинопольського патріархату захоче видати грамоту визнання – це робить нашу Церкву – Київський патріархат – легітимною і визнаною у світі» 

  Другий фронт: вояків б’ють у тилу. МВС заплющує очі?

  Побутові й ідеологічні конфлікти за участі ветеранів бойових дій на сході викликані проросійськими настроями частини громадян і байдужістю поліції – експерти 

  ОБРАНЕ ВІДЕО

  В інших ЗМІ
  В інших ЗМІ