13 лютого 2012, Київ 07:06

Новини / Міжнародні події

У США померли дві найстаріші жительки Землі

РОЗМІР ШРИФТУ - +
Дві найстаріші жительки Землі померли в один день у США. У штаті Нью-Гемпшир в неділю померла Мері Джозефін Рей, яка не дожила близько два місяці до свого 115-літнього ювілею, а в Детройті не стало Дейсі Бейлі, якій було 113 років.

Тепер найстарішою жителькою планети є японка Кама Тінен. Їй 114 років.

Свобода у соціальних мережах

Facebook Радіо Свобода Twitter Радіо Свобода VKontakte Радіо Свобода Радіо Свобода на Google Plus YouTube Радіо Свобода RSS Радіо Свобода Підписка Радіо Свобода Подкаст Радіо Свобода

Фотогалерея

Фотогалерея The Best Press Photos From 2011

World Press Photo відзначили найкращих журналістів з усього світу.

Відео

Відео Ірена Карпа: «Режим веде проти нас війну»

Епатажна письменниця, співачка і громадська активістка Ірена Карпа поділилась власним досвідом щодо того, як саме варто долати страх. Вона спробувала відповісти на питання, коли організатори «інтернет-революції» вийдуть на вулиці.


Відео Новинки російського домашнього декору: «тканий Путін»

Завод під Санкт-Петербургом виробляє гобелени з портретами політиків. Бестселерами лишаються зображення Володимира Путіна. Портрети опозиціонерів з проспекту Сахарова чи Болотної площі директро заводу виготовляти не планує. (Reuters video)

Популярне з інших сайтів

Погода, Новости, загрузка...