30 червня 2016, Київ 16:56

  Усі Новини / Новини | Політика

  МЗС Латвії: для України йдеться не про безвізовий режим, а про лібералізацію візового

  Едгарс Рінкевичс
  Едгарс Рінкевичс

  Україна може розраховувати лібералізацію візового режиму, що не є синонімом «безвізового режиму», заявив у Ризі міністр закордонних справ Латвії Едгарс Рінкевичс.

  Відповідаючи на запитання кореспондента Радіо Свобода про можливість ухвалення під час Ризького саміту позитивного рішення щодо спрощення візового режиму в ЄС для громадян України, Рінкевичс привітав початок виконання Україною необхідних критеріїв для лібералізації візового режиму, зокрема видачу біометричних паспортів. 

  За його словами, під час Ризького саміту оцінять процес виконання Україною необхідних умов для лібералізації візового режиму, а також чітко визначать, до якого терміну країні слід зробити невиконану нею роботу в цьому напрямку.

  Рінкевичс висловив сподівання, що після повторної оцінки зробленої Україною роботи і проведення відповідних політичних дискусій питання про лібералізацію візового режиму для громадян України буде ухвалене.

  За словами латвійського міністра, травневий саміт «Східного партнерства ЄС» у Ризі буде одним із головних заходів програми наступних трьох місяців головування Латвії в Раді ЄС. Рінкевичс наголосив на важливості цього саміту, який відрізнятиметься від попередніх, оскільки відбуватимуться «під знаком війни» в Україні.

  Раніше глава представництва ЄС в Україні Ян Томбінський заявляв, що Україна не отримає безвізовий режим з ЄС на травневому саміті в Ризі. Згодом він уточнив, що рішення ЄС про введення безвізового режиму з Україною залежатиме від висновків експертної комісії.

  Міністр закордонних справ України Павло Клімкін заявив, що країни Євросоюзу сумніваються щодо запровадження безвізового режиму з Україною через події в Донбасі, зокрема, через відсутність контролю над кордоном.

     Щоб залишити коментар і мати більшу можливість у спілкуванні з іншими учасниками форуму, Ви можете зареєструватися. Частина важливих публікацій потрапляє і на сторінку Радіо Свобода у Facebook. Там коментувати можна без участі модератора.


  ПОВЕРНУТИСЯ НА ГОЛОВНУ
  Форум закрито
  Відсортувати коментарі:
  Коментарі
       
  від: міша
  30.03.2015 18:35
  На мою думку європейцям потрібна пркладка між Росією, а все решта демагогія

  від: Проффесор
  30.03.2015 18:03
  Нас ожидает только ужесточение визового режима...
  Поймите: граждане страны, где средняя зароботная плата 2$ за день, - это абсолютная беднота, которая вынуждена воровать и обманывать...

  від: тамара Місто: киев
  30.03.2015 16:44
  Нам в очередной раз плюнули в лицо. Наобещали три короба и кинули! Оказывается речь идет не о безвизовом режими, а только о либерализации! Ради чего нужен был этот майдан?

  від: олег Місто: полтава
  30.03.2015 16:41
  Вы знаете такое впечатление, что в вопросе безвизового режима с ЕС, нас все время водят за нос.Как-то даже неприятно и несолидно.Вы или решите , или закройте тему.Вроде мы стоим стучим,а нам обещают когда-то.Может хватит манипулировать этим вопросом.Противно!!!

  від: Влад Місто: Коростышев
  30.03.2015 16:34
  интересно для чего довели страну до такого состояния и войны, за что полегла та сотня. ассоциации нет и судя по всему не будет безвизового режима тоже

  від: Таука Місто: Киев
  30.03.2015 16:33
  Когда появится "контроль над кордоном", когда установят, наконец, стену Яценюка-сетку Коломойского по всей длине границы с Московией, придумают ещё что-нибудь.
  Для меня самое интересное наступит тогда, когда сама Московия получит безвизовый режим, а для Украины будут изобретать всё новые и навые уловки.

  від: сват Місто: конотоп
  30.03.2015 16:32
  Подавіться вашою ропою.Тут люди полягли , а вони ліберизація.Це та сама корупція.Довбані брехуни.Що пукін , що ропа.

  ДОЛУЧАЙСЯ!
  Facebook Радіо Свобода Twitter Радіо Свобода VKontakte Радіо Свобода Радіо Свобода в www.odnoklassniki.ru Радіо Свобода на Google Plus YouTube Радіо Свобода SoundCloud Радіо Свобода Підписка Радіо Свобода

  СПЕЦПРОЕКТ

  Комсомольськ чи все ж Горішні Плавні?

  ВІДЕОПРОГРАМИ

  «Донбас.Реалії» | Чи ефективна місцева влада в «сірій зоні» на Донбасі? 

  РОЗКЛАД ПРОГРАМ

  ІНФОГРАФІКА

  Василь Сліпак на майдані Незалежності під час прощання із загиблими бійцями «Правого сектору». 14 червня 2016 року

  Загибель воїна-співака. Він приїхав із Франції, щоб захищати Україну

  «Голос Василя Сліпака, його «Слава Україні!»… Він вже був легендою, бо не кожен оперний співак може поїхати на фронт» 

  Українська мова. Її статус в Конституції досі ігнорує нинішня влада

  20 років Конституції України: боротьба за реальний статус української мови триває 

  Вселенський патріарх Варфоломій (посередині) та лідери світових православних церков на Всеправославному соборі. Іракліон, 20 червня 2016 року

  На Всеправославному Соборі українське питання обговорювали в кулуарах – Самохвалова

  «Якщо Синод Константинопольського патріархату захоче видати грамоту визнання – це робить нашу Церкву – Київський патріархат – легітимною і визнаною у світі» 

  ОБРАНЕ ВІДЕО

  Ситуація в зоні бойових дій

  Ситуація в зоні бойових дій на Донбасі 30 червня

  Ситуація в зоні бойових дій на Донбасі 30 червня

  Хронологія
  В інших ЗМІ