25 травня 2016, Київ 19:53

  УСІ НОВИНИ / Політика

  У Мінську зроблені «серйозні кроки в напрямку політичного врегулювання» на Донбасі – Кучма

  Представник України в Тристоронній контактній групі, колишній президент Леонід Кучма
  Представник України в Тристоронній контактній групі, колишній президент Леонід Кучма

  Підсумком першої від часу укладення лютневих угод зустрічі представників України та сепаратистів стали «серйозні кроки в напрямку політичного врегулювання». Про це після завершення 6 травня переговорів у Мінську заявив представник України в Тристоронній контактній групі, колишній президент Леонід Кучма.

  За його словами, представники сепаратистів були «конструктивними».

  Представник Росії Азамат Кулмухаметов сказав, що переговори дали надію на «політичне вирішення» конфлікту.

  За підсумками наради створені групи експертів, які мають запропонувати наступні кроки для реалізації плану мирного врегулювання. Представник ОБСЄ Гайді Тальявіні заявила, що перша з цих груп розпочне роботу 19 травня.

  2 лютого лідери України, Франції, Німеччини і Росії домовилися про припинення вогню на Донбасі від 15 лютого, а також відведення важкого озброєння від лінії розмежування. Проте домовленості повністю не виконуються, сторони конфлікту обвинувачують одна одну в порушенні режиму припинення вогню.

  Україна і Захід звинувачують Росію у підтримці проросійських сепаратистів на Донбасі. Москва ці звинувачення відкидає, заявляючи, що на Донбасі немає російських військових, але є «добровольці».

  Бойові дії на Донбасі тривають від квітня 2014 року.  Щоб залишити коментар і мати більшу можливість у спілкуванні з іншими учасниками форуму, Ви можете зареєструватися. Частина важливих публікацій потрапляє і на сторінку Радіо Свобода у Facebook. Там коментувати можна без участі модератора.


  ПОВЕРНУТИСЯ НА ГОЛОВНУ
  Форум закрито
  Відсортувати коментарі:
  Коментарі
       
  від: Гость
  07.05.2015 09:03
  Есть такая детская песенка: "Море, а на море суша, а на суше пальма, а на пальме кот сидит и видит море, а на море суша - и так до бесконечности". Я конечно понимаю, что эта разводка для лохов нужна обеим сторонам конфликта, чтобы обнадежить народ и как можно дольше потянуть резину. Так сказать, "еще немножко, еще чуть-чуть, последний бой он трудный самый..." Но как-то слишком примитивно вы все врете - даже пенсионеры и то уже мечтают вас повесить. Я уже не говорю об остальных...

  від: Простий Місто: Київ
  07.05.2015 08:48
  Там де Кучма, єдині кроки, які сприяють розвитку України - це Україна без Кучми. Там де Кучма, там дерибан та приватизація прибуткових державних підприємств, там зубожіння громадян України, там монопольно-мафіозні олігархічні спекулянти при владі з Лазаренко та іншими і там трупи (Гонгадзе, Кірпа, Кравченко). Єдине, що може зробити Кучма, то спекулювати на Україні.

  від: Иван Місто: Украина
  07.05.2015 08:38
  Хта та верит в это-Я НЕТ.Филькина грамота для лохов. Это как говорят враги ,главное раслабте булки,а все остальное за нами.Можна собаке поверить но не кацапу.

  від: сергій Місто: одеса
  07.05.2015 08:08
  Все це маразм , Путіну не потрібний мир . Кучма в пару з Медвидчуком (кумом Вовіка) якраз все зроблять щоб "Україна процвітала . Повний провал зовнішньої політики .
  „Україна тоді лише житиме, як самостійний чинник, коли вона, як у внутрішній, так і в зовнішній політиці виступить з власним національно-політичним ідеалом. А здійснення цього ідеалу можливе тільки проти Росії, ніколи разом з нею”

  ДОЛУЧАЙСЯ!
  Facebook Радіо Свобода Twitter Радіо Свобода VKontakte Радіо Свобода Радіо Свобода в www.odnoklassniki.ru Радіо Свобода на Google Plus YouTube Радіо Свобода SoundCloud Радіо Свобода Підписка Радіо Свобода

  САВЧЕНКО НА ВОЛІ

  Відеопрограми Радіо Свобода

  «Донбас.Реалії» | Вибори в ОРДіЛО. Проводити чи ні? 

  РОЗКЛАД ПРОГРАМ

  Фотогалерея Савченко на волі: про ненависть, мудрість, мир і війну

  «Так, як ми повернули Надію, ми повернемо Крим та Донбас» – президент Петро Порошенко 

  Савченко. Повернення додому. Живий блог

  LIVE «Дякую, Завдяки вам я вижила!  І дякую тим, хто бажав мені зла – на зло я вижила!» – Надія Савченко вже в Україні 

  В Україні видали путівник мережею європейських комуністичних архівів

  «Ці архіви – не компромат. Вони дозволяють зрозуміти, чим насправді був комуністичний режим» 

  ВИБРАНЕ ВІДЕО

  Савченко помилували з гуманістичних міркувань – прес-секретар Путіна

   

  Міста у вишитих сорочках. Українці святкували День вишиванки

   

  Посол Франції в Україні Ізабель Дюмон виступила з оркестром у Харкові

  Ситуація в зоні бойових дій

  Ситуація в зоні бойових дій на Донбасі 25 травня

  Ситуація в зоні бойових дій на Донбасі 25 травня

  Хронологія
  В інших ЗМІ