24 травня 2016, Київ 14:48

  УСІ НОВИНИ / Політика

  Єврокомісія: безвізового режиму для України і Грузії в Ризі не буде

  Європейська комісія заявляє, що ані Україна, ані Грузія не отримають безвізовий режим з ЄС на саміті «Східного партнерства» у Ризі наприкінці цього місяця.

  Виступаючи в Брюсселі після того, як Єврокомісія оприлюднила свій щорічний звіт щодо візового режиму з обома країнами, речниця ЄК Наташа Берто заявила, що комісія знає про бажання України і Грузії отримати безвізовий статус на саміті, але це «дуже амбітно з точки зору термінів».

  Вона додала, що Єврокомісія готова за умови досягнення прогресу в цих двох країнах перенести на раніший термін час оприлюднення наступного звіту.

  У звіті Єврокомісії йдеться про те, що і Україні, і Грузії треба зробити більше в галузі боротьби з корупцією і торгівлею людьми. Грузію закликали досягти прогресу в боротьбі з обігом наркотиків, у той час як Україну Брюссель закликав активізувати закони, що стосуються організованої злочинності і боротьби з дискримінацією.

  Молдова отримала безвізовий режим з ЄС у 2014 році і залишається тільки однією із шести країн «Східного партнерства», яка здобула цей статус.  Щоб залишити коментар і мати більшу можливість у спілкуванні з іншими учасниками форуму, Ви можете зареєструватися. Частина важливих публікацій потрапляє і на сторінку Радіо Свобода у Facebook. Там коментувати можна без участі модератора.


  ПОВЕРНУТИСЯ НА ГОЛОВНУ
  Форум закрито
  Відсортувати коментарі:
  Коментарі
       
  від: г Місто: щ
  08.05.2015 21:13
  безвизовый режим для африки самая актуальная проблема для европы.

  від: Сташинский Місто: Русь
  08.05.2015 17:32
  Продолжаем скакать! )
  У відповідь

  від: igr Місто: kyiv
  08.05.2015 21:12
  Ну, і якої тепер Президент ПП з п.Клімкіним заспівають. Як старці під церквою. Хором на два голоси. Про реформи, боротьбу з корупцією, євроінтеграцію, вступ до НАТО. Як поробили так і заробив. От і мусять співати. Черговий ляпас - "перемога". Ну і нам разом з ним.
  У відповідь

  від: Виктор Місто: Киев
  08.05.2015 18:45
  Прекращай брызгать слюной, тролль ватный.

  ДОЛУЧАЙСЯ!
  Facebook Радіо Свобода Twitter Радіо Свобода VKontakte Радіо Свобода Радіо Свобода в www.odnoklassniki.ru Радіо Свобода на Google Plus YouTube Радіо Свобода SoundCloud Радіо Свобода Підписка Радіо Свобода

  Відеопрограми Радіо Свобода

  «Молодь Плюс» | День музеїв в Україні. Як працювати без грошей?

  РОЗКЛАД ПРОГРАМ

  Зображення питання

  Тест. Заголовки російських ЗМІ: справжні чи вигадані?

  Чи знаєте Ви стиль російської преси настільки, аби називатися справжнім «диванним воїном» і експертом в інформаційній війні? Заголовки російських ЗМІ іноді шокують. А чи зможете Ви відрізнити справжні заголовки від вигаданих? Насправді це складніше, ніж Ви думаєте!
  Квіти та дитячі іграшки біля посольства Нідерландів в Україні в пам’ять загиблих людей, які летіли в «Боїнгу» рейсу MH17. Київ, 21 липня 2014 року

  Які шанси, що Росію змусять заплатити компенсацію за «Боїнг-777»?

  Родичі загиблих у малайзійському літаку подали позов до ЄСПЛ. Вимагають по 10 мільйонів доларів за загиблого 

  Президент Польщі підписав закон про декомунізацію

  Анджей Дуда підписав закон, що забороняє пропаганду комунізму. Згідно з законом, перейменують понад тисячу вулиць і об’єктів на території країни 

  Акція «Азову», Порошенко та Донбас

  «Загравання із терористами та Кремлем – як і нерозумне провокування їх – матимуть непрогнозовані наслідки не лише для України, а й для Європи» 

  ВИБРАНЕ ВІДЕО

  Міста у вишитих сорочках. Українці святкували День вишиванки

   

  Посол Франції в Україні Ізабель Дюмон виступила з оркестром у Харкові  

   

  Навіщо жителі Донбасу голосували на псевдореферендумі 2 роки тому?

  Ситуація в зоні бойових дій

  Ситуація в зоні бойових дій на Донбасі 23 травня

  Ситуація в зоні бойових дій на Донбасі 23 травня

  Хронологія
  В інших ЗМІ