27 червня 2016, Київ 10:36

    СХЕМИ / СХЕМИ (розслідування і новини)

    Дружині Наливайченка подарували квартиру вартістю понад мільйон доларів – «Схеми»

    Дружина колишнього голови Служби безпеки України Валентина Наливайченка у 2010 році отримала в подарунок квартиру вартістю понад мільйон доларів. Про це йдеться в журналістському розслідуванні програми «Схеми» – спільного проекту Радіо Свобода і телеканалу «UA:Перший».

    Це сталося одразу після того, як Наливайченко вперше пішов у відставку з посади голови СБУ, яку він обіймав двічі.

    За даними реєстру майнових прав, дружині Валентина Наливайченка Олені подарували квартиру площею 379 квадратних метрів із паркомісцем в елітному комплексі «Альпійський» на верхньому поверсі. Ця престижна новобудова розташована в Києві.

    На сайтах агентств нерухомості квадратний метр житла в комплексі «Альпійський» оцінюють у середньому у 2700 доларів, а вартість паркомісця становить 200 тисяч гривень. Отже, навіть без паркінгу ринкова ціна квартири становить 1,023 мільйона доларів.

    Хто подарував квартиру, встановити поки що не вдалося, а сам Наливайченко на запитання журналіста програми «Схеми» про подарунки у вигляді квартир чи земельних ділянок йому та його родині заявив: «Ні, ніколи. Подарунки від сторонніх осіб ніхто з членів моєї сім’ї і я не отримували».

    Наливайченко очолював Службу безпеки України у 2006–2010 роках, а також з лютого 2014-го по червень 2015 року. Після відставки він оголосив, що очолює антикорупційний рух.

    Наливайченко останніми тижнями жваво коментував наявність у президента Петра Порошенка офшорної компанії, яка нібито отримує гроші з невідомих джерел та оплачує рахунки його близького оточення.

    Його власне майно та офшори теж розслідувала програма «Схеми».



    Щоб залишити коментар і мати більшу можливість у спілкуванні з іншими учасниками форуму, Ви можете зареєструватися. Частина важливих публікацій потрапляє і на сторінку Радіо Свобода у Facebook. Там коментувати можна без участі модератора.


    ПОВЕРНУТИСЯ НА ГОЛОВНУ
    Форум закрито
    Відсортувати коментарі:
    Коментарі
         
    від: Русин Місто: Ужгород
    02.10.2015 20:22
    Наливайченко е шавка Свого вора юща. Бідування народувам так не минеться!Кара народа вас не мине!

    від: русин Місто: закарпаття
    02.10.2015 19:48
    На цього ющенківського холдуя народ наліявся, що усі яникові шавки сидітимуть у тюрмах, а він виявився достойним учнем свого патрона! І тому вони купаються у шоколаді,а ми нищі. Будьте прокляті,іуди,і ваші нащадки злодійські, Розплата не за горами,Бог із небес нікого палицею бити не прийде,но його інашу біду ви відчуете!

    від: Robin Місто: Lugansk
    24.09.2015 18:51
    Управлять некому, одни воры. В такой ситуации набирать управленцев надо за бугром из самых не коррумпированных стран, Раду вообще разогнать до лучших времён, а функции её передать Майдану.

    від: Николай. Місто: Хайфа.
    23.09.2015 18:58
    Если проверить всех депутатов Верховной рады,то окажется,
    что там сидит почти одно ворьё...Особено СТАРОЖИЛЫ.

    від: Он Місто: Киев
    23.09.2015 08:33
    Еще бы проверили Дония. Его мама тоже имеет квартиру в этом комплексе. Он ведь у нас ПРАВИЛЬНЫЙ

    від: Атан Місто: Одесса
    22.09.2015 11:43
    Всё это говорит о том, вся украинская "элита" насквозь коррумпирована и ВСЯ должна уйти, а сейчас эта "элита" воюет между собой за власть и поливает друг друга грязью.

    від: Анонім
    18.09.2015 11:24
    Скорее всего таки купили квартирку, просто, чтоб налоги не платить оформили как дарственную.

    від: Іван
    18.09.2015 05:27
    Коли вже ці всі бандитські виродки коло напівпустого державного корита один другого поперестрілюють ? Давайте вперед..., для Народу України буде менше роботи при очищенні держави від цієї брехливої, злочинної погані при владі. А хочете красти далі, то втікайте вслід за янушеску до вашого пахана путлера. Смерть зрадникам України !

    від: ХАрків*Янка Місто: Харків
    18.09.2015 02:40
    Якби ще "Схеми" за номером договору дарування знайшли "дарувальника", тоді усе було зовсім прозоро. Коли мені батьки дарували свою квартиру, то там були їхні імена та підписи. Чому цей договір без прізвища друвальника? Якщо підпис і прізвище відсутні, то договір не дійсний і ту квартиру можна просто забрати у пані Олени НАливайченко на потреби української держави. НАприклад, викорстовувати приміщення як реабілітаційний центр для воїнів із зони АТО.

    від: Ілько Шипшина Місто: Київ
    18.09.2015 00:08
    А можна мені стати в чергу? Будучи інвалідом війни в 2009 змушений був купити квартиру, ніби за 70% вартості. Ніхто, не то що не подарував, навіть не виконав закон, про безкоштовне надання житла. До того 23 роки стояв на черзі. І ДЕ СПРАВЕДЛИВІСТЬ?

    ДОЛУЧАЙСЯ!
    Facebook Радіо Свобода Twitter Радіо Свобода VKontakte Радіо Свобода Радіо Свобода в www.odnoklassniki.ru Радіо Свобода на Google Plus YouTube Радіо Свобода SoundCloud Радіо Свобода Підписка Радіо Свобода

    СПЕЦПРОЕКТ

    Комсомольськ чи все ж Горішні Плавні?

    ВІДЕОПРОГРАМИ

    «Інтерв’ю» | Під брендами патріотів промишляють «тітушки» – Борислав Береза 

    РОЗКЛАД ПРОГРАМ

    ІНФОГРАФІКА