29 травня 2016, Київ 14:27

  УСІ НОВИНИ / Політика

  Генеральна прокуратура України має бути наново створена – Нуланд

  Помічниця держсекретаря США у справах Європи та Євразії Вікторія Нуланд (©Shutterstock)
  Помічниця держсекретаря США у справах Європи та Євразії Вікторія Нуланд (©Shutterstock)

  Генеральна прокуратура України має бути наново створена – так, як це відбулося з українською поліцією. Про це помічниця держсекретаря США у справах Європи та Євразії Вікторія Нуланд сказала 8 жовтня у заяві перед комітетом у закордонних справах американського Сенату.

  За її словами, Генпрокуратура має стати «інституцією, яка служить громадянам України, а не шкодить їм».

  «Це означає, що вона має розслідувати та успішно переслідувати випадки корупції та справи щодо повернення активів, включно з корумпованими співробітниками самої Генпрокуратури», – наголосила Вікторія Нуланд.

  Також, на її думку, має бути створене управління генерального інспектора в органах прокуратури України, яке б мало можливість працювати «незалежно та ефективно, без політичного або судового втручання».

  Також важливим у цьому плані є якнайшвидше призначення антикорупційного прокурора, який очолить Національне антикорупційне бюро України, додала помічниця держсекретаря США у справах Європи та Євразії.

  Посол США в Україні Джеффрі Пайєтт ще наприкінці вересня заявив, що Генеральна прокуратура України відмовляється боротися із внутрішньої корупцією, і це підриває реформи, які проводить українська влада.

  Згодом Генпрокуратура виступила зі спеціальною заявою з цього приводу. В ній відомство звернуло увагу, що посол США заявив, що його країна хоче працювати з генеральним прокурором Віктором Шокіним «і бачити, що Генпрокуратура очолює боротьбу з корупцією».   Щоб залишити коментар і мати більшу можливість у спілкуванні з іншими учасниками форуму, Ви можете зареєструватися. Частина важливих публікацій потрапляє і на сторінку Радіо Свобода у Facebook. Там коментувати можна без участі модератора.


  ПОВЕРНУТИСЯ НА ГОЛОВНУ
  Форум закрито
  Відсортувати коментарі:
  Коментарі
       
  від: euvropee3
  09.10.2015 19:35
  В період Майдану та пізніше я неодноразово, з задоволенням відмічав на українській РС та інших сайтах неабияку роль в солідарному русі демократичного світу з боротьбою Українського народу проти кримінально-олігархічного режиму на чолі з колишнім зеком Януковичем, агресії авторитарної Росії Путіна помічника держсекретаря США, представника Барака Обами шановної Вікторії Нуланд. От і нині В.Нуланд досить принципово, а головне правильно поставила питання про створення взагалі нової прокуратури в Україні. Треба визнати, щоб без організаційної та фінансової допомоги ЄС та особливо США ми взагалі не зможемо побудувати демократичну державу з прогресивними стандартами життя розвинутих країн світу. Якщо поставлена мета буде досягнута, то, на мою думку, Український народ з вдячністю відмітить роль США та таких їх політиків, як В.Нуланд, посла цієї країни Джеффрі Пайєтта в нашому прагненні бути в середовищі цивілізованих держав світу.
  У відповідь

  від: Анонім
  10.10.2015 11:42
  "на мою думку, Український народ з вдячністю відмітить роль США та таких їх політиків, як В.Нуланд, посла цієї країни Джеффрі Пайєтта в нашому прагненні бути в середовищі цивілізованих держав світу"

  Никакое "середовище цивілізованих держав світу" нам не светит, потому что нам США прописывают совсем не то, что себе: в Америке суду подвластны все и вся, даже зарубежные граждане и организации, а у нас по Нуланд
  "має бути створене управління генерального інспектора в органах прокуратури України, яке б мало можливість працювати «незалежно та ефективно, без політичного АБО СУДОВОГО втручання»."
  Понятное дело, что НЕПОДСУДНЫМ инспектором будет проверенный агент Вашингтона, вроде гениального Михеила.

  від: читач Місто: Україна
  09.10.2015 14:51
  Без тиску Заходу на українське керівництво останнє й пальцем не ворухне аби розпочати реформи не на словах а на ділі. Якби в повоєнній Німеччині союзники не застосували "План Маршалла" то там досі би правила нацистська партія руками своїх "досвідченних фахівців". Саме такий гіпотетичний варіант реалізувався на совковому просторі. Зокрема в Україні керує мафія що планово формувалась з дегуманізованої совкової номенклатури під наглядом ГБ. І як бачимо склад гігантської гіперкорумпованої державної махині під наглядом олігархів не змінюється

  від: Атан Місто: Одесса
  09.10.2015 11:28
  Тот случай, когда полностью поддерживаю Викторию.

  від: Олена Місто: Полтава
  09.10.2015 10:50
  Найбільше шахрайство двох великих країн - США та Росії стосовно розброєння України у 1994 р. та закріплення цієї афери в Будапештському меморандумі. Росія відповідно до Будапештського меморандуму задарма отримала українську ядерну зброю, а уряд США з 1994р. по 2015 р. зумів зекономити більше 150 млрд. доларів, які б мали йти на стримання українського ядерного потенціалу.
  США та Велика Британія сором"язливо замовчують свою безпорадність ( або це змова з Кремлем ) як гаранти суверенітету та територіальної цілісності України та намагаються "ублажить" російського агресора за рахунок українських територій, українських громадян і т.д.
  Українцям різного роду експерти протягом останніх трьох місяців постійно нав"язуть думку, що наша країна дуже корумпована і таке подібне. Це окозамилювання робиться для відведення уваги від невиконання своїх прямих обов"язків гарантів української державності ( США та Великої Британії) відповідно до Будапештського меморандуму.
  Українці відчувають, що уряд США повів себе як шахрай стосовно українського народу, оскільки змусив Україну сам на сам протистояти російському агресору.
  Західний Світ наполягає на політичному врегулюванню українсько-російської війни. Втой же час, Росія не бажає виводити свої війська та своїх найманців з окупованих Криму та частини Луганської та Донецької областей, де тримають за допомогою зброї в заручниках громадян України, які повністю безправні. В середині нашої країни Кремль через мережу своєї агентури намагається дистабілізувати внутрішню ситуацію, використовуючи тяжке економічне становище України. ЄС, США, Канада, Японія та ін. вже б мали давно розробити "план Маршала" з потужними інвестиціями в українську економіку, натомість нашу країну тримають "кредитних зашморгах", коли ми змушені брати один кредит, що гасити інший кредит.

  від: Данило Місто: Ковель
  09.10.2015 10:23
  По-перше, вказану заяву пані Нуланд зробила в Сенаті, коли сенатори її запитали : чому ЄС і США мають знімати санкції з Росії після 1 січня 2016 р., тобто, коли мають бути виконані Кремлем Мінські угоди. Ось це відео виступу пані Нуланд http://ukrainian.voanews.com/media/video/senat-golos-ameryky/2997335.html
  По-друге, Вікторія Нуланд вже мабуть забула, що Росія окупували український Крим. Натомість пані Нуланд не змогла пояснити сенаторам причини зняття санкцій з Росіїї, а почала говорити про необхідність змін в прокуратурі України. У зв"язку з цим маємо постійно нагадувати гарантам українського суверенітету та територіальної цілісності, що вони не виконали своїх зобов"язань по Будапештському меморандуму від 1994 р. і магаються нам нав"язати міф, що в Україні лише процвітає корупція. Натомість США отримали зиск з цієї угоди, оскільки зеконимили 150 млрд. дол. США, так як ці кошти мали би бути направлені на стримання українського ядерного потенціалу. Росія ж від Будапештської угоди отримала задарма українську ядерну зброю.
  По-третє, вже західні експерти нам нарадили стосовно змін в прокуратурі, коли в прокуратури забрали загальний нагляд і в даний час прокуратура не взмозі подати протест на рішення органів місцевого самоврядування, органи якого цинічно розбазарюють землю та майно. Останній випадок з цинічним "продажем" наукового-дослідного інституту ( який розробляв та виготовляв прилади для військової техніки ) за 16 млн. грн. невідомими підприємцям. Прокуратура змушена була порушувати кримінальну справу та аерештовувати приміщення інституту, але якби в прокуратури не забрали загальний нагаляд, то можна було б оскаржити рішення ФДМ України в суді.

  від: Эмиль
  09.10.2015 10:16
  Российская пропаганда ошибалась Утверждая что Порошенко агент Вашингтона. Оказалось он двойной агент. Ему телеграфировал посол США . Приказывая реформировать прокуратуру. Порошенко это игнорировал. Ссылаясь на то что он не дочувае. Теперь телеграфирует, помічниця держсекретаря США у справах Європи та Євразії Вікторія Нуланд .За її словами, Генпрокуратура має стати «інституцією, яка служить громадянам України, а не шкодить їм». Простыми словами НЕ Порошенко, а Сброду Украины. Но в Вашингтоне и Москве забыли что Порошенко двойной агент,-и работает на сходняк алигархов. На котором по сути все и решается. И даже Вашингтон Бессилен. Позор!

  від: пролетарий Місто: хацапетовка
  09.10.2015 08:07
  да это и без нее, все ясно, что ГПУ всех чохом , с родственниками на , которых записан их "отжатый" бизнес, всех отсылать на Колыму без возврата...Учитесь у вождя трудового народа Сталина !
  У відповідь

  від: шпк Місто: київ
  09.10.2015 09:37
  Чи є на Українi населенний пункт з назвою Колима. Ну це так, шутка юмора. Хоча цiкаво, "Генпрокуратура має стати «інституцією, яка служить громадянам України, а не шкодить їм». Тобто сучасна Генпрокуратура саме "шкодить їм", тобто "громадянам України". За що амери так наїхали на ГП. Спочатку посол Паєт, тепер Нуланд. Загалом менi не подобається, коли хтось пхає носа у мої справи. Але враховуючи поточну нашу ситуацiю, щоб амери не вимагали вiд нас в частинi наведення елементарного порядку в державi, i в ГП в т.ч., все буде слушно. Бо падати Українi iще можна, "чай не банановая республiка", але це вже падiння навiть не у вигрiбну яму, ми сидимо у нiй по вуха, а у могилу. Нуланд пiдтримую.

  ДОЛУЧАЙСЯ!
  Facebook Радіо Свобода Twitter Радіо Свобода VKontakte Радіо Свобода Радіо Свобода в www.odnoklassniki.ru Радіо Свобода на Google Plus YouTube Радіо Свобода SoundCloud Радіо Свобода Підписка Радіо Свобода

  САВЧЕНКО ПРО ПУТІНА

  Переглянути всю прес-конференцію

  Відеопрограми Радіо Свобода

  «Суботнє інтерв’ю» | Суспільству плювати на Верховну Раду – Андрій Білецький  

  РОЗКЛАД ПРОГРАМ

  Відео Бій, який зараз треба витримати Савченко, значно складніший, аніж той, який був у Росії – Гайдай

  Надії Савченко пророкують конфлікти зі своєю фракцією у Верховній Раді 

  У НАБУ підтвердили отримання документів щодо «чорної каси» Партії регіонів

  Документи, які підтверджують незаконні виплати Партією регіонів готівки низці колишніх і нинішніх високопосадовців – колишній перший заступник голови СБУ Віктор Трепак 

  Джозеф Байден і Петро Порошенко, архівне фото (©Shutterstock)

  Порошенко під час розмови з Байденом відзначив необхідність посилення санкцій щодо Росії – АП

  Тим часом лідери країн «Групи семи» узгодили продовження санкцій проти Росії і погрожують посилити їх у разі потреби 

  ВИБРАНЕ ВІДЕО

  Савченко помилували з гуманістичних міркувань – прес-секретар Путіна

   

  Міста у вишитих сорочках. Українці святкували День вишиванки

   

  Посол Франції в Україні Ізабель Дюмон виступила з оркестром у Харкові

  Ситуація в зоні бойових дій

  Ситуація в зоні бойових дій на Донбасі 29 травня

  Ситуація в зоні бойових дій на Донбасі 29 травня

  Хронологія
  В інших ЗМІ