28 травня 2016, Київ 14:38

  УСІ НОВИНИ / Політика

  Туреччина заперечила причетність до кримськотатарського батальйону

  (©Shutterstock)(©Shutterstock)
  x
  (©Shutterstock)
  (©Shutterstock)

  Туреччина заперечила повідомлення про її нібито підтримку створенню кримськотатарських добровольчих батальйонів в Україні.

  Такі твердження про підтримку Туреччини створенню в Херсонській області добровольчих формувань із назвами «Кримськотатарський батальйон» і «Батальйон імені Номана Челебіджихана» (визначного кримськотатарського діяча початку 20-го століття – Ред.) безпідставні, заявив речник Міністерства закордонних справ Туреччини Танжу Більґіч.

  Заяви російської сторони про те, що «Росію знову вдарили ножем у спину», що ґрунтуються на цих безпідставних твердженнях, є продовженням чорної пропагандистської кампанії, яку Росія веде проти Туреччини, наголосив речник.

  При цьому він нагадав, що Туреччина не визнала і не визнає незаконної анексії Росією Криму і буде рішуче продовжувати свої зусилля, що мають на меті захистити права і свободи кримськотатарського народу.

  Наприкінці минулого тижня, в суботу, 26 грудня, голова Меджлісу кримськотатарського народу Рефат Чубаров заявляв, що ініціатори формування кримськотатарського добровольчого батальйону не звертались і не планували звертатись до іноземних держав із проханнями сприяти його забезпеченню.

  За його словами, ініціатива створення батальйону проходить етап вивчення в різних штабах.

  «Проте вже сьогодні можна ствердно сказати, що вказаний військовий підрозділ не буде ні мононаціональним, ні монорелігійним, але ці фактори будуть ретельно враховані в організації служби та дозвілля особового складу; підрозділ буде сформовано у складі Збройних сил України або Міністерства внутрішніх справ України з усіма наслідками – у тому числі й тими, що стосуються його матеріального та військового забезпечення», – зазначив тоді Чубаров у фейсбуці.  Щоб залишити коментар і мати більшу можливість у спілкуванні з іншими учасниками форуму, Ви можете зареєструватися. Частина важливих публікацій потрапляє і на сторінку Радіо Свобода у Facebook. Там коментувати можна без участі модератора.


  ПОВЕРНУТИСЯ НА ГОЛОВНУ
  Форум закрито
  Відсортувати коментарі:
  Коментарі
       
  від: Вуйко Місто: Київ
  30.12.2015 12:43
  А Іслямов -це хто? Він же кілька днів тому назад хвалився, що питання формування "Священної Армії татар" на території України -вже вирішено і Турція вже відправила навіть роби для "вояків". таааак! Це по "європейськи"! Кожний Князьок чи Бай буде мати власну "Акмію" чи насправді звичайнісеньке ОПГ?

  ДОЛУЧАЙСЯ!
  Facebook Радіо Свобода Twitter Радіо Свобода VKontakte Радіо Свобода Радіо Свобода в www.odnoklassniki.ru Радіо Свобода на Google Plus YouTube Радіо Свобода SoundCloud Радіо Свобода Підписка Радіо Свобода

  САВЧЕНКО ПРО ПУТІНА

  Переглянути всю прес-конференцію

  Відеопрограми Радіо Свобода

  «Ми Разом» | Учитель-«кіборг» про школу, Савченко та Україну  

  РОЗКЛАД ПРОГРАМ

  Відео Бій, який зараз треба витримати Савченко, значно складніший, аніж той, який був у Росії – Гайдай

  Надії Савченко пророкують конфлікти зі своєю фракцією у Верховній Раді 

  Артем Ситник

  У НАБУ підтвердили отримання документів щодо «чорної каси» Партії регіонів

  Документи, які підтверджують незаконні виплати Партією регіонів готівки низці колишніх і нинішніх високопосадовців – Терпак 

  Джозеф Байден і Петро Порошенко, архівне фото (©Shutterstock)

  Порошенко під час розмови з Байденом відзначив необхідність посилення санкцій щодо Росії – АП

  Тим часом лідери країн «Групи семи» узгодили продовження санкцій проти Росії і погрожують посилити їх у разі потреби 

  ВИБРАНЕ ВІДЕО

  Савченко помилували з гуманістичних міркувань – прес-секретар Путіна

   

  Міста у вишитих сорочках. Українці святкували День вишиванки

   

  Посол Франції в Україні Ізабель Дюмон виступила з оркестром у Харкові

  Ситуація в зоні бойових дій

  Ситуація в зоні бойових дій на Донбасі 28 травня

  Ситуація в зоні бойових дій на Донбасі 28 травня

  Хронологія
  В інших ЗМІ