27 червня 2016, Київ 14:12

  УСІ НОВИНИ / Політика

  Туреччина заперечила причетність до кримськотатарського батальйону

  (©Shutterstock)(©Shutterstock)
  x
  (©Shutterstock)
  (©Shutterstock)

  Туреччина заперечила повідомлення про її нібито підтримку створенню кримськотатарських добровольчих батальйонів в Україні.

  Такі твердження про підтримку Туреччини створенню в Херсонській області добровольчих формувань із назвами «Кримськотатарський батальйон» і «Батальйон імені Номана Челебіджихана» (визначного кримськотатарського діяча початку 20-го століття – Ред.) безпідставні, заявив речник Міністерства закордонних справ Туреччини Танжу Більґіч.

  Заяви російської сторони про те, що «Росію знову вдарили ножем у спину», що ґрунтуються на цих безпідставних твердженнях, є продовженням чорної пропагандистської кампанії, яку Росія веде проти Туреччини, наголосив речник.

  При цьому він нагадав, що Туреччина не визнала і не визнає незаконної анексії Росією Криму і буде рішуче продовжувати свої зусилля, що мають на меті захистити права і свободи кримськотатарського народу.

  Наприкінці минулого тижня, в суботу, 26 грудня, голова Меджлісу кримськотатарського народу Рефат Чубаров заявляв, що ініціатори формування кримськотатарського добровольчого батальйону не звертались і не планували звертатись до іноземних держав із проханнями сприяти його забезпеченню.

  За його словами, ініціатива створення батальйону проходить етап вивчення в різних штабах.

  «Проте вже сьогодні можна ствердно сказати, що вказаний військовий підрозділ не буде ні мононаціональним, ні монорелігійним, але ці фактори будуть ретельно враховані в організації служби та дозвілля особового складу; підрозділ буде сформовано у складі Збройних сил України або Міністерства внутрішніх справ України з усіма наслідками – у тому числі й тими, що стосуються його матеріального та військового забезпечення», – зазначив тоді Чубаров у фейсбуці.



  Щоб залишити коментар і мати більшу можливість у спілкуванні з іншими учасниками форуму, Ви можете зареєструватися. Частина важливих публікацій потрапляє і на сторінку Радіо Свобода у Facebook. Там коментувати можна без участі модератора.


  ПОВЕРНУТИСЯ НА ГОЛОВНУ
  Форум закрито
  Відсортувати коментарі:
  Коментарі
       
  від: Вуйко Місто: Київ
  30.12.2015 12:43
  А Іслямов -це хто? Він же кілька днів тому назад хвалився, що питання формування "Священної Армії татар" на території України -вже вирішено і Турція вже відправила навіть роби для "вояків". таааак! Це по "європейськи"! Кожний Князьок чи Бай буде мати власну "Акмію" чи насправді звичайнісеньке ОПГ?

  ДОЛУЧАЙСЯ!
  Facebook Радіо Свобода Twitter Радіо Свобода VKontakte Радіо Свобода Радіо Свобода в www.odnoklassniki.ru Радіо Свобода на Google Plus YouTube Радіо Свобода SoundCloud Радіо Свобода Підписка Радіо Свобода

  СПЕЦПРОЕКТ

  Комсомольськ чи все ж Горішні Плавні?

  ВІДЕОПРОГРАМИ

  «Інтерв’ю» | Під брендами патріотів промишляють «тітушки» – Борислав Береза 

  РОЗКЛАД ПРОГРАМ

  ІНФОГРАФІКА

  (©Shutterstock)

  Понад три мільйони британців підписали петицію про переголосування Brexit

  Станом на 12:30 за Києвом 26 червня під документом підписалися понад 3 мільйони 17 тисяч людей 

  Володимир В’ятрович, голова Українського інституту національної пам’яті

  Волинська трагедія. Замість взаємного вибачення – односторонні звинувачення

  Взаємні гучні звинувачення в гріхах минулої війни можуть завадити почути інше: наростання шуму гармат на східному кордоні України 

  Ярослав Бабич

  Смерть Бабича, МВС і «Азов». Підводні камені справи

  Одне із запитань: чому збрехав речник поліції Київської області Микола Жукович? 

  ВИБРАНЕ ВІДЕО

  «Є наші пісні про нас. Але хто їх чує?» – Сашко Положинський  

   

  Красногорівка: поранених цивільних за тиждень більше, ніж за минулий рік 

   

  Поблизу Чернігова стріляли з «Градів», танків і артилерії – тривають масштабні навчання 

  Ситуація в зоні бойових дій

  Ситуація в зоні бойових дій на Донбасі 27 червня

  Ситуація в зоні бойових дій на Донбасі 27 червня

  Хронологія
  В інших ЗМІ