24 травня 2016, Київ 14:49

  УСІ НОВИНИ / Політика

  На в’їзді до Дніпропетровська замість Леніна встановили портрет Бандери

  Бандера замість Леніна: на в’їзді до Дніпропетровська встановили портрет націоналістаi
  X
  Юлія Рацибарська
  30.12.2015
  30 грудня в Дніпропетровську, на в’їзді до міста, активісти встановили власноруч виготовлений пам’ятний знак Степанові Бандері. За словами організаторів, акція приурочена до дня народження провідника ОУН, який відзначається 1 січня. Знак із портретним зображенням Степана Бандери був виготовлений зі сталі майстрами-активістами, його «вмонтували» прямо в орден поверх Леніна на стелі «Дніпропетровськ». Як зазначили учасники акції, встановлення зображення Бандери замість Леніна – це спроба допомогти з «декомунізацією» міста власними силами, а також своєрідний «тест» для дніпропетровців й дніпропетровської влади «на патріотизм, на дотримання ідеалів Революції гідності».

  У Дніпропетровську, на в’їзді до міста, активісти встановили власноруч виготовлений пам’ятний знак Степанові Бандері. За словами організаторів, акція присвячена дню народження провідника ОУН, який відзначається 1 січня.

  Знак із портретним зображенням Степана Бандери був виготовлений зі сталі майстрами-активістами, його «вмонтували» прямо в орден поверх Леніна на стелі «Дніпропетровськ».

  Як зауважив керівник міської організації ВО «Свобода» Максим Дорофеєв, невипадково портрет Бандери розташували на в’їзді в місто з боку Донбасу: це має символізувати підтримку патріотичних ідей в східній Україні.

  Як зазначали учасники акції, встановлення зображення Бандери замість Леніна – це спроба допомогти з «декомунізацією» міста власними силами, а також своєрідний «тест» для дніпропетровців та дніпропетровської влади «на патріотизм, на дотримання ідеалів Революції гідності».

  Степан Бандера народився 1 січня 1909 року в селі Старий Угринів Калуського району на Івано-Франківщині. Загинув 15 жовтня 1959 року у Мюнхені від рук агента КДБ Богдана Сташинського.  Щоб залишити коментар і мати більшу можливість у спілкуванні з іншими учасниками форуму, Ви можете зареєструватися. Частина важливих публікацій потрапляє і на сторінку Радіо Свобода у Facebook. Там коментувати можна без участі модератора.


  ПОВЕРНУТИСЯ НА ГОЛОВНУ
  Форум закрито
  Відсортувати коментарі:
  Коментарі
       
  від: Олеся
  01.01.2016 23:17
  Молодці! Ще треба пентаграму збити

  від: Вадик
  31.12.2015 06:39
  А какое отношение Бандера имеет к Днепропетровску, городу построенному русскими?

  від: ВАСЯ Місто: Днепропетровск
  30.12.2015 23:37
  Теперь Крым и Донбасс наперегонки побегут назад в Украину:)

  від: Алексей Місто: Жданов, Донецкая обл
  30.12.2015 19:39
  Жизнь без коммунизма просто-напросто НЕВОЗМОЖНА!!! В этом можно убедиться на примере той же Польши, в которой как только вдруг ни с того, ни с сего запретили коммунистическую символику, КАЖДЫЙ ДЕНЬ там умирает по 50 людей, а ВВП на душу населения там упало в десятки раз по сравнению с 70-80ми годами прошлого века. А ведь там люди не живут, а еле-еле ВЫЖИВАЮТ, даже ещё хуже, чем мы все сейчас. И вот я так вижу, те правосеки (на фото выше), столь жаждущие "декоммунизации" и молящиеся на Бандеру, хотят, чтобы Украину постигло такое же участие.
  У відповідь

  від: Дмитро Місто: Київ
  31.12.2015 04:52
  А в раSSєє щодня вмирає по 5 тисяч людей... "Правосєкі" винуваті?
  У відповідь

  від: Сергій Місто: Польща
  30.12.2015 21:32
  Що за нісенітниці ви верзете про Польщу? Сьогоднішня Польща на 22-23 місці в списку найбільш розвинених країн світу. Які порівняння можуть бути з комуною?

  від: Игорь Місто: Днепропетровск
  30.12.2015 17:10
  Только Путин спасёт нас !
  У відповідь

  від: Алексей Місто: Днепр
  31.12.2015 14:09
  СБУ тебя спасет сепар. Узнаю кто ты в Днепре, гланды вырву и в россию вытолкаю. Всем кто тут за совок желаю чтоб его сослали в Сибирь.
  У відповідь

  від: Лариса Місто: Днепропетровск
  31.12.2015 11:41
  От кого тебя надо спасать,деточка? ))

  ДОЛУЧАЙСЯ!
  Facebook Радіо Свобода Twitter Радіо Свобода VKontakte Радіо Свобода Радіо Свобода в www.odnoklassniki.ru Радіо Свобода на Google Plus YouTube Радіо Свобода SoundCloud Радіо Свобода Підписка Радіо Свобода

  Відеопрограми Радіо Свобода

  «Молодь Плюс» | День музеїв в Україні. Як працювати без грошей?

  РОЗКЛАД ПРОГРАМ

  Зображення питання

  Тест. Заголовки російських ЗМІ: справжні чи вигадані?

  Чи знаєте Ви стиль російської преси настільки, аби називатися справжнім «диванним воїном» і експертом в інформаційній війні? Заголовки російських ЗМІ іноді шокують. А чи зможете Ви відрізнити справжні заголовки від вигаданих? Насправді це складніше, ніж Ви думаєте!
  Квіти та дитячі іграшки біля посольства Нідерландів в Україні в пам’ять загиблих людей, які летіли в «Боїнгу» рейсу MH17. Київ, 21 липня 2014 року

  Які шанси, що Росію змусять заплатити компенсацію за «Боїнг-777»?

  Родичі загиблих у малайзійському літаку подали позов до ЄСПЛ. Вимагають по 10 мільйонів доларів за загиблого 

  Президент Польщі підписав закон про декомунізацію

  Анджей Дуда підписав закон, що забороняє пропаганду комунізму. Згідно з законом, перейменують понад тисячу вулиць і об’єктів на території країни 

  Акція «Азову», Порошенко та Донбас

  «Загравання із терористами та Кремлем – як і нерозумне провокування їх – матимуть непрогнозовані наслідки не лише для України, а й для Європи» 

  ВИБРАНЕ ВІДЕО

  Міста у вишитих сорочках. Українці святкували День вишиванки

   

  Посол Франції в Україні Ізабель Дюмон виступила з оркестром у Харкові  

   

  Навіщо жителі Донбасу голосували на псевдореферендумі 2 роки тому?

  Ситуація в зоні бойових дій

  Ситуація в зоні бойових дій на Донбасі 23 травня

  Ситуація в зоні бойових дій на Донбасі 23 травня

  Хронологія
  В інших ЗМІ