30 червня 2016, Київ 15:07

  Новини / Політика

  На прокурорів у 2015-му витрачено понад 2,4 мільярда гривень – ГПУ

  (©Shutterstock)
  (©Shutterstock)

  Бюджетні видатки на прокурорську діяльність станом на грудень 2015 року становлять більше ніж 2,4 мільярда гривень, згідно з даними Генеральної прокуратури України, наданими проекту #Точно Радіо Свобода.

  «Видатки за програмою 0901010 «Здійснення прокурорсько-слідчої діяльності, підготовка та підвищення кваліфікації кадрів прокуратури» станом 01.12.2015 становили 2 463 129 634 гривень», – повідомила прес-служба Генпрокуратури.

  На початку грудня ГПУ прозвітувала про завершення першого етапу реформування. Втім, серед 154 голів новостворених місцевих прокуратур немає жодного, який не працював у прокуратурі раніше.

  У 2014 році Генеральна прокуратура повідомляла про те, що загальні бюджетні видатки на прокурорську діяльність склали понад 2,8 мільярда гривень. У проекті бюджету на 2016 рік уряд заклав на органи прокуратури 3,2 мільярда гривень, а також додатково 74 мільйони гривень на новостворену Спеціалізовану антикорупційну прокуратуру.  Щоб залишити коментар і мати більшу можливість у спілкуванні з іншими учасниками форуму, Ви можете зареєструватися. Частина важливих публікацій потрапляє і на сторінку Радіо Свобода у Facebook. Там коментувати можна без участі модератора.


  ПОВЕРНУТИСЯ НА ГОЛОВНУ
  Форум закрито
  Відсортувати коментарі:
  Коментарі
       
  від: ВСА Місто: Київ
  31.12.2015 13:29
  Дешевше було б їх усіх повбивати і набрати нових з Канади

  від: НАРОД Місто: КИЇВ
  31.12.2015 12:17
  ОЦЕ І Є "ДІЯЛЬНІСТЬ" ПРОКУРАТУРИ ! А ЩОБ НІ У ЧОМУ НЕ ЗАПІДОЗРИЛИ ТРЕБА КРИЧАТИ ЯКНАЙГУЧНІШЕ "ТРИМАЙ ВОРА", А ВДОБАВОК МОЖНА ЩЕ Й АНТИКОРУПЦІЙНЕ БЮРО ВЛАШТУВАТИ ...ПІД ПИЛЬНИМ НАГЛЯДОМ ТОЇ Ж ПРОКУРАТУРИ...ЩОБ ЧУЖИМ НЕ ПІШЛО А НІ ДОЛАРА ! І МОЖНА КРИЧАТИ - МИ ЗА ЄВРОПУ ! А ЯК ЖЕ ІНАКШЕ - ТРЕБА ДЕСЬ ЖЕ ВІДТЯНУТИСЯ ВІД "СПРАВ СКОРБНИХ" ТА Й Ж САМІ ТУГРИКИ ОТОВАРИТИ !!! ТАК ЩО БЕЗ ЄВРОПИ ПРОКУРАТУРІ НІЯК НЕ МОЖНА !!! НУ А НАРОД НЕХАЙ ПОМРІЄ, ПОДИВИТЬСЯ НА НОВОРІЧНЕ НЕБО, НА ПУСТИЙ СТІЛ І ЗАСПІВАЄ - "ЧОМУ Я НЕ ПРКУРОР І ЛІВОГО ДОХОДУ НЕ МАЮ, А ВІДТАК У ЄВРОПУ НЕ ЛІТАЮ"

  від: Анатолий Місто: Черновцы
  31.12.2015 12:03
  Не считая взяток!!!

  ДОЛУЧАЙСЯ!
  Facebook Радіо Свобода Twitter Радіо Свобода VKontakte Радіо Свобода Радіо Свобода в www.odnoklassniki.ru Радіо Свобода на Google Plus YouTube Радіо Свобода SoundCloud Радіо Свобода Підписка Радіо Свобода

  СПЕЦПРОЕКТ

  Комсомольськ чи все ж Горішні Плавні?

  ВІДЕОПРОГРАМИ

  «Донбас.Реалії» | Чи ефективна місцева влада в «сірій зоні» на Донбасі? 

  РОЗКЛАД ПРОГРАМ

  ІНФОГРАФІКА

  Василь Сліпак на майдані Незалежності під час прощання із загиблими бійцями «Правого сектору». 14 червня 2016 року

  Загибель воїна-співака. Він приїхав із Франції, щоб захищати Україну

  «Голос Василя Сліпака, його «Слава Україні!»… Він вже був легендою, бо не кожен оперний співак може поїхати на фронт» 

  Українська мова. Її статус в Конституції досі ігнорує нинішня влада

  20 років Конституції України: боротьба за реальний статус української мови триває 

  Вселенський патріарх Варфоломій (посередині) та лідери світових православних церков на Всеправославному соборі. Іракліон, 20 червня 2016 року

  На Всеправославному Соборі українське питання обговорювали в кулуарах – Самохвалова

  «Якщо Синод Константинопольського патріархату захоче видати грамоту визнання – це робить нашу Церкву – Київський патріархат – легітимною і визнаною у світі» 

  ОБРАНЕ ВІДЕО

  Ситуація в зоні бойових дій

  Ситуація в зоні бойових дій на Донбасі 30 червня

  Ситуація в зоні бойових дій на Донбасі 30 червня

  Хронологія
  В інших ЗМІ