25 травня 2016, Київ 17:52

  УСІ НОВИНИ / Політика

  Новий голова ОБСЄ висловив задоволення дотриманням перемир’я на Донбасі

  Франк-Вальтер Штайнмаєр, архівне фото
  Франк-Вальтер Штайнмаєр, архівне фото

  Новий голова ОБСЄ, міністр закордонних справ Німеччини Франк-Вальтер Штайнмаєр висловив задоволення дотриманням перемир’я на Донбасі і сподівання на подальший поступ.

  Як заявив Штайнмаєр, він задоволений тим, що, за даними спостережень Організації з безпеки і співпраці в Європі, перемир’я на сході України тримається вже кілька днів і в зоні конфлікту не сталося серйозних інцидентів.

  «Це дає сподівання, що сторони конфлікту обговорять і інші важкі кроки, на які ще треба піти, щоб повністю виконати мінські домовленості, з бажанням знайти конструктивні рішення, що дадуть змогу подолати кризу і врешті розрядити конфлікт», – мовиться в його заяві.

  Голова МЗС Німеччини додав, що сповнений рішучості не послаблювати зусиль у посередництві між Москвою і Києвом і в «нормандському форматі», учасником якого є його країна, і тепер і на чолі ОБСЄ.

  На 2016 рік Організацію з безпеки і співпраці в Європі очолила Німеччина. Її міністр закордонних справ Франк-Вальтер Штайнмаєр буде головувати в ОБСЄ протягом цього року.  Щоб залишити коментар і мати більшу можливість у спілкуванні з іншими учасниками форуму, Ви можете зареєструватися. Частина важливих публікацій потрапляє і на сторінку Радіо Свобода у Facebook. Там коментувати можна без участі модератора.


  ПОВЕРНУТИСЯ НА ГОЛОВНУ
  Форум закрито
  Відсортувати коментарі:
  Коментарі
       
  від: Дмитро - вох
  01.01.2016 22:48
  Ноний голова ОБСЄ міністер закордонних справ Німеччини повіврив мадам Мркель що в східній Україні зараз тиша напевно йому так сказав психічно хворий ідіот путін , так званий міністри Штаймаєр здалека вам та мадам Мркель тихо але зайдіть в перші лінії українських солдатів тоді почуєте ось цю путінсько макрелеву тишу терористи Москви стріляють шоднно а ви в ОБСЄ говорети про якусь тишу..

  від: Юрій Місто: Кам'янка
  01.01.2016 22:21
  "Перемир'я" триває в період поки путіноїди заряджають "гради" і підвозять набої. Пан Штайнмаєр може бути задоволений і швиденько будувати "північний потік" (десь коло Шредера місце треба намостити). Але цей пан був би ще більше задоволений, якби отримав у дупу один з тих снарядів ! Може тоді зрозумів би, що то за "перемир'я", і чи можна справді бути задоволеним таким "перемир'ям".

  ДОЛУЧАЙСЯ!
  Facebook Радіо Свобода Twitter Радіо Свобода VKontakte Радіо Свобода Радіо Свобода в www.odnoklassniki.ru Радіо Свобода на Google Plus YouTube Радіо Свобода SoundCloud Радіо Свобода Підписка Радіо Свобода

  Відеопрограми Радіо Свобода

  «Донбас.Реалії» | Вибори в ОРДіЛО. Проводити чи ні? 

  РОЗКЛАД ПРОГРАМ

  Зображення питання

  Тест. Заголовки російських ЗМІ: справжні чи вигадані?

  Чи знаєте Ви стиль російської преси настільки, аби називатися справжнім «диванним воїном» і експертом в інформаційній війні? Заголовки російських ЗМІ іноді шокують. А чи зможете Ви відрізнити справжні заголовки від вигаданих? Насправді це складніше, ніж Ви думаєте!

  Савченко. Повернення додому. Живий блог

  LIVE «Дякую, Завдяки вам я вижила!  І дякую тим, хто бажав мені зла – на зло я вижила!» – Надія Савченко вже в Україні 

  Надія Савченко і Петро Порошенко, 25 травня 2016 року

  Порошенко: ми повернемо Крим і Донбас, як повернули Савченко

  «Ми всі пишаємося тією поведінкою, яку продемонструвала Надія, будучи заручником агресора Росії довгих 709 днів» 

  В Україні видали путівник мережею європейських комуністичних архівів

  «Ці архіви – не компромат. Вони дозволяють зрозуміти, чим насправді був комуністичний режим» 

  ВИБРАНЕ ВІДЕО

  Міста у вишитих сорочках. Українці святкували День вишиванки

   

  Посол Франції в Україні Ізабель Дюмон виступила з оркестром у Харкові  

   

  Навіщо жителі Донбасу голосували на псевдореферендумі 2 роки тому?

  Ситуація в зоні бойових дій

  Ситуація в зоні бойових дій на Донбасі 25 травня

  Ситуація в зоні бойових дій на Донбасі 25 травня

  Хронологія
  В інших ЗМІ