29 червня 2016, Київ 04:50

  УСІ НОВИНИ / Події

  Захист має намір оскаржити вирок Пукачу у Вищому спецсуді

  Олексій Пукач у Апеляційному суді Києва, архівне фото
  Олексій Пукач у Апеляційному суді Києва, архівне фото

  Захист колишнього начальника департаменту зовнішнього спостереження МВС Олексія Пукача має намір оскаржити у Вищому спеціалізованому суді з розгляду цивільних і кримінальних справ вирок про довічне позбавлення волі Пукача за вбивство журналіста Георгія Гонгадзе.

  «Обов’язково (подамо касацію у Вищий спецсуд – ред.)... і до Європейського суду з прав людини дійдемо», – заявив адвокат Григорій Демиденко.

  Сьогодні Апеляційний суд Києва залишив у силі вирок Пукачу, його апеляційну скаргу суд не задовольнив.

  Під час останнього судового засідання Апеляційного суду Пукач наголосив, що не мав мотиву і злочинного умислу. Тоді захист Пукача просив суд пом’якшити йому покарання, змінивши довічне ув’язнення на 8 років тримання під вартою, а представники Генпрокуратури попросили суд залишити чинним вирок довічного ув’язнення для Пукача.

  Журналіста Георгія Гонгадзе вбили восени 2000 року. Майже через вісім років, 15 березня 2008 року, Апеляційний суд Києва визнав винними у вбивстві Гонгадзе трьох колишніх співробітників Департаменту зовнішнього спостереження МВС – Валерія Костенка, Миколу Протасова і Олександра Поповича – і призначив їм покарання у вигляді позбавлення волі терміном від 12 до 13 років.

  29 січня 2013 року Печерський райсуд Києва визнав Пукача винним у вбивстві Георгія Гонгадзе і присудив йому довічне ув’язнення. Через рік суд почав у закритому режимі розглядати апеляцію на вирок. Генпрокуратура виступила за відкритий розгляд справи.

  У лютому минулого року Апеляційний суд Києва ухвалив рішення про відкритий режим слухання апеляції на вирок Пукачу.  Щоб залишити коментар і мати більшу можливість у спілкуванні з іншими учасниками форуму, Ви можете зареєструватися. Частина важливих публікацій потрапляє і на сторінку Радіо Свобода у Facebook. Там коментувати можна без участі модератора.


  ПОВЕРНУТИСЯ НА ГОЛОВНУ
  Форум закрито
  Коментарі
       
  У цьому форумі немає жодного коментаря. Будьте перші.

  ДОЛУЧАЙСЯ!
  Facebook Радіо Свобода Twitter Радіо Свобода VKontakte Радіо Свобода Радіо Свобода в www.odnoklassniki.ru Радіо Свобода на Google Plus YouTube Радіо Свобода SoundCloud Радіо Свобода Підписка Радіо Свобода

  СПЕЦПРОЕКТ

  Комсомольськ чи все ж Горішні Плавні?

  ВІДЕОПРОГРАМИ

  «Донбас.Реалії» | Чи ефективна місцева влада в «сірій зоні» на Донбасі? 

  РОЗКЛАД ПРОГРАМ

  ІНФОГРАФІКА

  Українська мова. Її статус в Конституції досі ігнорує нинішня влада

  20 років Конституції України: боротьба за реальний статус української мови триває 

  На Всеправославному Соборі українське питання обговорювали в кулуарах – Самохвалова

  «Якщо Синод Константинопольського патріархату захоче видати грамоту визнання – це робить нашу Церкву – Київський патріархат – легітимною і визнаною у світі» 

  Другий фронт: вояків б’ють у тилу. МВС заплющує очі?

  Побутові й ідеологічні конфлікти за участі ветеранів бойових дій на сході викликані проросійськими настроями частини громадян і байдужістю поліції – експерти 

  ОБРАНЕ ВІДЕО

  Ситуація в зоні бойових дій

  Ситуація в зоні бойових дій на Донбасі 28 червня

  Ситуація в зоні бойових дій на Донбасі 28 червня

  Хронологія
  В інших ЗМІ