28 травня 2016, Київ 23:06

  УСІ НОВИНИ / Міжнародні події

  Прем’єр Словаччини закликає до екстреного саміту ЄС через події у Кельні

  Протести у Німеччині після нападів у Кельні, 5 січня 2016 року
  Протести у Німеччині після нападів у Кельні, 5 січня 2016 року

  Прем'єр-міністр Словаччини Роберт Фіцо закликає провести екстрений саміт Євросоюзу щодо посилення контролю на зовнішніх кордонах співдружності після масових нападів на жінок у Кельні та інших містах Німеччини, у яких звинувачують мігрантів.

  Раніше 8 січня був звільнений начальник поліції Кельна Вольфганг Альберс у відповідь на звинувачення у нездатності сил правопорядку контролювати ситуацію у місті у новорічну ніч. З’ясувалося, що штат поліцейських був не укомплектований, вони не мали достатнього спорядження, щоб перешкодити вчиненням масових нападів, у результаті яких надійшли понад 100 скарг: більшість від жінок, що постраждали від сексуальних домагань і пограбувань.

  Аналогічні напади відбувалися і у Гамбурзі, Штутгарті і Франкфурті.

  8 січня влада Німеччини повідомила, що серед 32 підозрюваних у нападах – 18 мігрантів, які подали заяви на отримання притулку.

  У 2015 році до Німеччини прибуло понад мільйон шукачів притулку.  Щоб залишити коментар і мати більшу можливість у спілкуванні з іншими учасниками форуму, Ви можете зареєструватися. Частина важливих публікацій потрапляє і на сторінку Радіо Свобода у Facebook. Там коментувати можна без участі модератора.


  ПОВЕРНУТИСЯ НА ГОЛОВНУ
  Форум закрито
  Відсортувати коментарі:
  Коментарі
       
  від: Вова Місто: Тернопіль
  08.01.2016 21:32
  Виходячи з останніх подій, можна зробити висновок про те, що людство сильно розумово деградує, уступаючи ініціативу емоціям. Хоча без емоцій ми перетворимось на роботів, але на самих емоціях ми прйдемо до швидкого винищення. Потрібна більш-менш гармонія. Ми повинні розуміти, що як би не було шкода біженців, треба контролювати їхній наплив, інакше зустрінемося з неконтрольованою масою, що буде мати бажання, думки, які нам є чужими і неприйнятними, а для них вони звичні. А саме гірше те, що любий тероризм під виглядом біженців проходить любі кордони без контролю. Для прикладу можна взяти ситуацію в Австралії, коли надмірно неконтрольовано розмножуються зайці або кенгуру, вони наносять велику шкоду людським господарствам. Як тільки почалось оце безмірне рятування і прийняття біженців, я сказав, що світ через це натерпиться. Зверніть увагу на те, що я не якийсь там польський, чеський, німецький шовініст, а житель держави, яка також постачає в великій кількості біженців. Так що вивод, як то кажуть, пора робити "ще вчора".

  ДОЛУЧАЙСЯ!
  Facebook Радіо Свобода Twitter Радіо Свобода VKontakte Радіо Свобода Радіо Свобода в www.odnoklassniki.ru Радіо Свобода на Google Plus YouTube Радіо Свобода SoundCloud Радіо Свобода Підписка Радіо Свобода

  САВЧЕНКО ПРО ПУТІНА

  Переглянути всю прес-конференцію

  Відеопрограми Радіо Свобода

  «Суботнє інтерв’ю» | Суспільству плювати на Верховну Раду – Андрій Білецький  

  РОЗКЛАД ПРОГРАМ

  Відео Бій, який зараз треба витримати Савченко, значно складніший, аніж той, який був у Росії – Гайдай

  Надії Савченко пророкують конфлікти зі своєю фракцією у Верховній Раді 

  У НАБУ підтвердили отримання документів щодо «чорної каси» Партії регіонів

  Документи, які підтверджують незаконні виплати Партією регіонів готівки низці колишніх і нинішніх високопосадовців – колишній перший заступник голови СБУ Віктор Трепак 

  Джозеф Байден і Петро Порошенко, архівне фото (©Shutterstock)

  Порошенко під час розмови з Байденом відзначив необхідність посилення санкцій щодо Росії – АП

  Тим часом лідери країн «Групи семи» узгодили продовження санкцій проти Росії і погрожують посилити їх у разі потреби 

  ВИБРАНЕ ВІДЕО

  Савченко помилували з гуманістичних міркувань – прес-секретар Путіна

   

  Міста у вишитих сорочках. Українці святкували День вишиванки

   

  Посол Франції в Україні Ізабель Дюмон виступила з оркестром у Харкові

  Ситуація в зоні бойових дій

  Ситуація в зоні бойових дій на Донбасі 28 травня

  Ситуація в зоні бойових дій на Донбасі 28 травня

  Хронологія
  В інших ЗМІ