28 червня 2016, Київ 16:11

  УСІ НОВИНИ / Події

  На Львівщині понад 100 шахтарів перекрили дорогу

  Ілюстративне фото
  Ілюстративне фото

  На Львівщині у Червонограді понад сто шахтарів шахти «Степова» державного підприємства «Львіввугілля» безперервно ходять на пішохідному переході, таким чином, не пропускаючи транспорт. В обидва напрямки утворилась велика колона з машин і автобусів.

  Голова Незалежної профспілки гірників шахти «Степова» Віталій Оніжук заявив у коментарі Радіо Свобода, що головна вимога шахтарів – це виплата заборгованості з зарплати за листопад (це більше половини) і зарплату за грудень в повному обсязі, 12 січня гірникипланують продовжити протест.

  На сьогодні страйкують шахтарі лише шахти «Степова», які розпочали протест 2 січня. Гірники інших шести шахт працюють.

  Причиною заборгованості зарплати шахтарям стало те, що у 2015 році не було передбачено державної підтримки на вугільну галузь. За словами народного депутата Михайла Бондара (фракція «Народний фронт»), представника комітету Верховної Ради України з питань паливно-енергетичного комплексу, ядерної політики та ядерної безпеки, у бюджеті 2016 року передбачено 500 мільйонів гривень на погашення заборгованості з зарплати за минулий рік. 

  Генеральний директор Державного підприємства «Львіввугілля» Андрій Дяченко в коментарі Радіо Свобода сказав, що у найближчі дні гірникам виплатять усю зарплату за листопад і за грудень – після 20 січня. Про це повідомили шахтарям ще 5 січня.  Щоб залишити коментар і мати більшу можливість у спілкуванні з іншими учасниками форуму, Ви можете зареєструватися. Частина важливих публікацій потрапляє і на сторінку Радіо Свобода у Facebook. Там коментувати можна без участі модератора.


  ПОВЕРНУТИСЯ НА ГОЛОВНУ
  Форум закрито
  Відсортувати коментарі:
  Коментарі
       
  від: Владимир Місто: Русь
  11.01.2016 17:42
  Зажрались видно совсем Европейской свободой.. бездари! )))

  від: Дуся
  11.01.2016 15:18
  Звичайно вони вирішать цю проблему, закриють рота журналістам пирожками і відправлять шахтарів на схід відмивати'провину' перед батьківщиною ,а шахти все одно ліквідують.

  ДОЛУЧАЙСЯ!
  Facebook Радіо Свобода Twitter Радіо Свобода VKontakte Радіо Свобода Радіо Свобода в www.odnoklassniki.ru Радіо Свобода на Google Plus YouTube Радіо Свобода SoundCloud Радіо Свобода Підписка Радіо Свобода

  СПЕЦПРОЕКТ

  Комсомольськ чи все ж Горішні Плавні?

  ВІДЕОПРОГРАМИ

  «Молодь Плюс» | Професійно-технічні училища в Україні під загрозою знищення? 

  РОЗКЛАД ПРОГРАМ

  ІНФОГРАФІКА

  Українська мова. Її статус в Конституції досі ігнорує нинішня влада

  20 років Конституції України: боротьба за реальний статус української мови триває 

  На Всеправославному Соборі українське питання обговорювали в кулуарах – Самохвалова

  «Якщо Синод Константинопольського патріархату захоче видати грамоту визнання – це робить нашу Церкву – Київський патріархат – легітимною і визнаною у світі» 

  Другий фронт: вояків б’ють у тилу. МВС заплющує очі?

  Побутові й ідеологічні конфлікти за участі ветеранів бойових дій на сході викликані проросійськими настроями частини громадян і байдужістю поліції – експерти 

  ОБРАНЕ ВІДЕО

  Ситуація в зоні бойових дій

  Ситуація в зоні бойових дій на Донбасі 28 червня

  Ситуація в зоні бойових дій на Донбасі 28 червня

  Хронологія
  В інших ЗМІ