28 червня 2016, Київ 23:26

  УСІ НОВИНИ / Політика

  Обама мав на увазі підтримку Росією Януковича і сепаратистів – посадовець США

  Барак Обама виступає з останньою великою президентською промовою в Конгресі, 12 січня 2016 року
  Барак Обама виступає з останньою великою президентською промовою в Конгресі, 12 січня 2016 року

  Президент США Барак Обама мав на увазі підтримку Росією режиму колишнього президента України Віктора Януковича і сепаратистів у Криму й на Донбасі, коли говорив про Україну в недавньому виступі, повідомив посадовець Білого дому.

  Виступаючи у вівторок увечері з промовою про стан справ у державі, Обама «згадував про попередні тривалі намагання Росії зміцнити режим колишнього президента Януковича як спосіб не дати Україні продовжити інтеграцію з Європою», сказав Радіо Свобода в середу цей посадовець.

  Крім того, додав посадовець, імені якого не можна називати відповідно до протоколу Білого дому, у промові також малися на увазі «нинішня окупація (Росією) Криму й її широкосяжні зусилля на підтримку збройних угруповань, що діють на сході України, та інші зусилля з метою дестабілізувати Україну».

  Президент США Барак Обама, виступаючи з останньою на цій посаді щорічною промовою перед обома палатами Конгресу, двічі згадав про Україну. Вперше – говорячи про міжнародну допомогу США, яку він закликав не сприймати як форму благодійності, а бачити в ній частину національної безпеки: «Коли ми допомагаємо Україні захищати її демократію або Колумбії вийти з війни, яка тривала десятиріччями, це посилює міжнародний порядок, від якого ми залежимо».

  А друга фраза Барака Обами зі згадкою про Україну викликала питання і в американських, і в українських аналітиків, і її радили сприймати як помилку при підготовці тексту звернення: «Навіть попри падіння своєї економіки, Росія витрачає значні ресурси на підтримку України та Сирії – країн-клієнтів, які виходять із орбіти її впливу» (в оригіналі “Even as their economy contracts, Russia is pouring resources to prop up Ukraine and Syria — client-states that they saw slipping away from their orbit”).  Щоб залишити коментар і мати більшу можливість у спілкуванні з іншими учасниками форуму, Ви можете зареєструватися. Частина важливих публікацій потрапляє і на сторінку Радіо Свобода у Facebook. Там коментувати можна без участі модератора.


  ПОВЕРНУТИСЯ НА ГОЛОВНУ
  Форум закрито
  Відсортувати коментарі:
  Коментарі
       
  від: Анонім
  14.01.2016 02:34
  Президент США Барак Обама признал : что Америка и Европа помогали Украинским защитникам " демократии " совершить незаконный приход к власти .

  від: ЭД Місто: СЛАВЯНСК
  14.01.2016 02:15
  ДЛЯ НИХ - ВСЕХ - УКРАИНА - ТОЧКА НА КАРТЕ, НА КОТОРОЮ МОЖНО ОБРАТИТЬ ВНИМАНИЕ. А МОЖНО И НЕ ОБРАТИТЬ. ЧТО ИМ ДО НАС? У НИХ - 2016 ГОД. У НАС - 1917. И. УВЕРЯЮ ВАС. ОНИ ЭТО ХОРОШО ПОНИМАЮТ. ТАК ЧТО. КАК ПЕЛ ВЫСОЦКИЙ - ВЫБИРАЙТЕСЬ СВОЕЙ КОЛЕЁЙЮ

  ДОЛУЧАЙСЯ!
  Facebook Радіо Свобода Twitter Радіо Свобода VKontakte Радіо Свобода Радіо Свобода в www.odnoklassniki.ru Радіо Свобода на Google Plus YouTube Радіо Свобода SoundCloud Радіо Свобода Підписка Радіо Свобода

  СПЕЦПРОЕКТ

  Комсомольськ чи все ж Горішні Плавні?

  ВІДЕОПРОГРАМИ

  «Донбас.Реалії» | Чи ефективна місцева влада в «сірій зоні» на Донбасі? 

  РОЗКЛАД ПРОГРАМ

  ІНФОГРАФІКА

  Українська мова. Її статус в Конституції досі ігнорує нинішня влада

  20 років Конституції України: боротьба за реальний статус української мови триває 

  На Всеправославному Соборі українське питання обговорювали в кулуарах – Самохвалова

  «Якщо Синод Константинопольського патріархату захоче видати грамоту визнання – це робить нашу Церкву – Київський патріархат – легітимною і визнаною у світі» 

  Другий фронт: вояків б’ють у тилу. МВС заплющує очі?

  Побутові й ідеологічні конфлікти за участі ветеранів бойових дій на сході викликані проросійськими настроями частини громадян і байдужістю поліції – експерти 

  ОБРАНЕ ВІДЕО

  Ситуація в зоні бойових дій

  Ситуація в зоні бойових дій на Донбасі 28 червня

  Ситуація в зоні бойових дій на Донбасі 28 червня

  Хронологія
  В інших ЗМІ