29 червня 2016, Київ 08:26

  УСІ НОВИНИ / Політика

  Українське питання продовжує залишатися для ЄС у списку невирішених – Юнкер

  Президент Європейської комісії Жан-Клод Юнкер (©Shutterstock)Президент Європейської комісії Жан-Клод Юнкер (©Shutterstock)
  x
  Президент Європейської комісії Жан-Клод Юнкер (©Shutterstock)
  Президент Європейської комісії Жан-Клод Юнкер (©Shutterstock)

  Українське питання, що непокоїло Європейський союз протягом минулого року, залишається невирішеною проблемою і для 2016 року. Таку думку висловив сьогодні в Брюсселі голова Європейської комісії Жан-Клод Юнкер. Підбиваючи підсумки роботи Єврокомісії за 2015-й, він звернув увагу на складну ситуацію в Україні, «грецьку проблему» та кризу, спровоковану масовою міграцією на європейський континент.

  «Кортеж невирішених проблем виявився довгим і до цього списку долучаться й нові…Я зустрічав у 2015-му році президента України щонайменше шість разів. Ми були змушені займатися Росією і я тричі мав зустрічі з президентом (Росії) Путіним, включно з наслідками зненацька виниклого в ЄС феномену тероризму, що атакував європейців і за межами Європи», – заявив Юнкер.

  ЄС активно відстоює так званий «мінський процес» з врегулювання конфлікту на Донбасі та не визнає незаконної анексії Криму Російською Федерацією. З огляду на дестабілізацію українського сходу та агресію Росії, країни Заходу запровадили проти Москви санкції, які стосуються енергетичної, банківської та оборонної галузей.

  Наприкінці року Європейська комісія заявила, що Україна виконала всі критерії для лібералізації Європейським Союзом візового режиму для громадян України. З початку 2016 року між ЄС та Україною запрацювала також поглиблена та всеохопна зона вільної торгівлі.  Щоб залишити коментар і мати більшу можливість у спілкуванні з іншими учасниками форуму, Ви можете зареєструватися. Частина важливих публікацій потрапляє і на сторінку Радіо Свобода у Facebook. Там коментувати можна без участі модератора.


  ПОВЕРНУТИСЯ НА ГОЛОВНУ
  Форум закрито
  Відсортувати коментарі:
  Коментарі
       
  від: Черномор Місто: Лукоморье
  15.01.2016 16:54
  А то ли еще будет, если Украина вдруг вступит в альянс с РФ? Тяните хвоста за кот.

  від: Стратег
  15.01.2016 13:43
  Решать надо оперативней!!!
  Украина это экономическая держава мирового уровня. Случился на Украине экономический кризис, это бумерангом ударило по остальной мировой экономике. Почитайте, что на биржах творится.
  Не дали украинцам в Европе безвизовый режим - получите арабов, ибо природа не терпит пустоты. Сами себя наказали.
  Да и в гривну украинцы верят, поэтому без сожаления сдают доллары.
  И уже не секрет, что украинские аналитики из Канады изучают все плюсы и минусы от присоединения западной части России к Украине.

  ДОЛУЧАЙСЯ!
  Facebook Радіо Свобода Twitter Радіо Свобода VKontakte Радіо Свобода Радіо Свобода в www.odnoklassniki.ru Радіо Свобода на Google Plus YouTube Радіо Свобода SoundCloud Радіо Свобода Підписка Радіо Свобода

  СПЕЦПРОЕКТ

  Комсомольськ чи все ж Горішні Плавні?

  ВІДЕОПРОГРАМИ

  «Донбас.Реалії» | Чи ефективна місцева влада в «сірій зоні» на Донбасі? 

  РОЗКЛАД ПРОГРАМ

  ІНФОГРАФІКА

  Українська мова. Її статус в Конституції досі ігнорує нинішня влада

  20 років Конституції України: боротьба за реальний статус української мови триває 

  На Всеправославному Соборі українське питання обговорювали в кулуарах – Самохвалова

  «Якщо Синод Константинопольського патріархату захоче видати грамоту визнання – це робить нашу Церкву – Київський патріархат – легітимною і визнаною у світі» 

  Другий фронт: вояків б’ють у тилу. МВС заплющує очі?

  Побутові й ідеологічні конфлікти за участі ветеранів бойових дій на сході викликані проросійськими настроями частини громадян і байдужістю поліції – експерти 

  ОБРАНЕ ВІДЕО

  Ситуація в зоні бойових дій

  Ситуація в зоні бойових дій на Донбасі 28 червня

  Ситуація в зоні бойових дій на Донбасі 28 червня

  Хронологія
  В інших ЗМІ