29 червня 2016, Київ 03:02

  УСІ НОВИНИ / Міжнародні події

  Премʼєр-міністр Македонії подав у відставку

  Никола ҐруєвськийНикола Ґруєвський
  x
  Никола Ґруєвський
  Никола Ґруєвський

  Прем'єр-міністр Македонії Никола Ґруєвський подав у п’ятницю у відставку відповідно до угоди з опозицією про проведення дострокових парламентських виборів в країні.

  Спікер парламенту повідомив, що перед голосуванням за відставку мають відбутися переговори лідерів політичних сил македонського парламенту із єврокомісаром із питань розширення Йоганнесом Ганом.

  Очікується, що сьогодні Ган зустрінеться з Ґруєвським і лідерами опозиції щодо реалізації угоди, укладеної за посередництва Євросоюзу, у липні минулого року.

  За домовленостями з опозицією, консерватор Ґруєвський має піти у відставку за 100 днів перед виборами, призначеними на 24 квітня 2016 року.

  У травні у Македонії відбулися масові протести після оприлюднення відеозаписів чи записів телефонних розмов, із яких випливає, що міністри обговорювали, як фальсифікувати результати виборів, а поліція прослуховувала розмови опозиційних діячів, незалежних журналістів та активістів громадських організацій. Крім того, із записів випливало, що голова уряду і його співробітники нібито приховували вчинене поліцейським у 2011 році вбивство. Ґруєвський, який обіймає посаду з 2006 року, заперечував звинувачення.  Щоб залишити коментар і мати більшу можливість у спілкуванні з іншими учасниками форуму, Ви можете зареєструватися. Частина важливих публікацій потрапляє і на сторінку Радіо Свобода у Facebook. Там коментувати можна без участі модератора.


  ПОВЕРНУТИСЯ НА ГОЛОВНУ
  Форум закрито
  Коментарі
       
  У цьому форумі немає жодного коментаря. Будьте перші.

  ДОЛУЧАЙСЯ!
  Facebook Радіо Свобода Twitter Радіо Свобода VKontakte Радіо Свобода Радіо Свобода в www.odnoklassniki.ru Радіо Свобода на Google Plus YouTube Радіо Свобода SoundCloud Радіо Свобода Підписка Радіо Свобода

  СПЕЦПРОЕКТ

  Комсомольськ чи все ж Горішні Плавні?

  ВІДЕОПРОГРАМИ

  «Донбас.Реалії» | Чи ефективна місцева влада в «сірій зоні» на Донбасі? 

  РОЗКЛАД ПРОГРАМ

  ІНФОГРАФІКА

  Українська мова. Її статус в Конституції досі ігнорує нинішня влада

  20 років Конституції України: боротьба за реальний статус української мови триває 

  На Всеправославному Соборі українське питання обговорювали в кулуарах – Самохвалова

  «Якщо Синод Константинопольського патріархату захоче видати грамоту визнання – це робить нашу Церкву – Київський патріархат – легітимною і визнаною у світі» 

  Другий фронт: вояків б’ють у тилу. МВС заплющує очі?

  Побутові й ідеологічні конфлікти за участі ветеранів бойових дій на сході викликані проросійськими настроями частини громадян і байдужістю поліції – експерти 

  ОБРАНЕ ВІДЕО

  Ситуація в зоні бойових дій

  Ситуація в зоні бойових дій на Донбасі 28 червня

  Ситуація в зоні бойових дій на Донбасі 28 червня

  Хронологія
  В інших ЗМІ