30 червня 2016, Київ 00:42

  УСІ НОВИНИ / Політика

  ЄС залишить чинними санкції проти Росії – Грібаускайте

  Даля Грібаускайте ©Shutterstock
  Даля Грібаускайте ©Shutterstock

  Президент Литви Даля Грібаускайте вважає, що Євросоюз залишить чинними санкції проти Росії. Про це литовський лідер заявила в інтерв’ю телеканалу ICTV

  «Європа розуміє і погоджується з принципами, зазначеними в Мінських угодах, а їх не виконують. Тому санкції залишатимуться», – відзначила президент Литви.

  Грібаускайте відзначила, що не бачить військового вирішення проблеми Донбасу.

  «Це тривалий шлях, оскільки військового вирішення ситуації просто немає, тільки дипломатичний і політичний», – зазначила Грібаускайте.

  Також вона висловила сумніви, що Росія «погодиться на будь-яку миротворчу діяльність на цих територіях».

  Євросоюз і США запровадили проти Росії санкції через її роль у конфлікті на Донбасі. Москва заперечує, що на сході України діють її регулярні війська, але визнає наявність людей, які «виконують там певні завдання, в тому числі і військового характеру».

  Російська дипломатія та сепаратисти з угруповання «ДНР» 8 січня синхронно виступили з критикою української пропозиції розмістити на Донбасі миротворчу місію ООН.

  На початку січня новий постійний представник України при ООН Володимир Єльченко заявив, що однією з форм участі ООН у деескалації ситуації на Донбасі могло б стати розгортання там миротворчої операції.

  Бойові дії на сході України тривають від квітня 2014 року. За цей час, за даними ООН, там загинуло понад 9 тисяч людей.  Щоб залишити коментар і мати більшу можливість у спілкуванні з іншими учасниками форуму, Ви можете зареєструватися. Частина важливих публікацій потрапляє і на сторінку Радіо Свобода у Facebook. Там коментувати можна без участі модератора.


  ПОВЕРНУТИСЯ НА ГОЛОВНУ
  Форум закрито
  Відсортувати коментарі:
  Коментарі
       
  від: Аблай
  17.01.2016 23:42
  Литву бы вывести на все наши проекты и страны. Водно-озёрное хозяйство. Каспийское море. Осетрина(чёрная икра). Украинские морские порты. Особой строкой мониторинг IT-сектора постсоветских стран, прежде всего Украины и Казахстана. Рекламный бизнес особой строкой. Высока вероятность создания совместных проектов с Украиной крупных торговых сетей в нашем Казахстане, практически на самом главном звене Нового Шёлкового пути. Что-то вообще Прибалтику куда-то на дальние и пылкие полки засунули.. А ведь именно они стали самым первым и системным примером для всех нас, в плане дистанцирования от Москвы. Некрасиво как-то получается..

  ДОЛУЧАЙСЯ!
  Facebook Радіо Свобода Twitter Радіо Свобода VKontakte Радіо Свобода Радіо Свобода в www.odnoklassniki.ru Радіо Свобода на Google Plus YouTube Радіо Свобода SoundCloud Радіо Свобода Підписка Радіо Свобода

  СПЕЦПРОЕКТ

  Комсомольськ чи все ж Горішні Плавні?

  ВІДЕОПРОГРАМИ

  «Донбас.Реалії» | Чи ефективна місцева влада в «сірій зоні» на Донбасі? 

  РОЗКЛАД ПРОГРАМ

  ІНФОГРАФІКА

  Василь Сліпак на Майдані Незалежності під час прощання із загиблими бійцями «Правого сектору». 14 червня 2016 року

  Загибель воїна-співака. Він приїхав із Франції, щоб захищати Україну

  «Голос Василя Сліпака, його «Слава Україні!»… Він вже був легендою, бо не кожен оперний співак може поїхати на фронт» 

  Українська мова. Її статус в Конституції досі ігнорує нинішня влада

  20 років Конституції України: боротьба за реальний статус української мови триває 

  Вселенський патріарх Варфоломій (посередині) та лідери світових православних церков на Всеправославному соборі. Іракліон, 20 червня 2016 року

  На Всеправославному Соборі українське питання обговорювали в кулуарах – Самохвалова

  «Якщо Синод Константинопольського патріархату захоче видати грамоту визнання – це робить нашу Церкву – Київський патріархат – легітимною і визнаною у світі» 

  ОБРАНЕ ВІДЕО

  Ситуація в зоні бойових дій

  Ситуація в зоні бойових дій на Донбасі 29 червня

  Ситуація в зоні бойових дій на Донбасі 29 червня

  Хронологія
  В інших ЗМІ