29 червня 2016, Київ 12:04

  УСІ НОВИНИ / Міжнародні події

  Oxfam: 62 найбагатші людини світу володіють такими грішми, як 3,5 мільярда найбідніших людей планети

  ©Shutterstock
  ©Shutterstock

  Згідно з новою доповіддю міжнародної групи допомоги Oxfam, 62 найбагатші людини світу мають такі статки, як загалом 3,5 мільярда найбідніших людей планети, а це 1,76 трильйона доларів. Багатство світових багатіїв зросло з 2010 року на 44%.

  Таким чином, добробут 1% найбагатших людей на Землі зрівнявся з добробутом решти людства, разом узятого, мовиться у звіті Oxfam напередодні щорічних зборів Всесвітнього економічного форуму в швейцарському Давосі.

  В документі наголошується, що близько половини з числа найзаможніших живуть у США, 17 – у Європі, а решта у Китаї, Бразилії, Мексиці і Японії.

  Водночас Організація Об'єднаних Націй опублікувала доповідь, в якій наголосила, що світ повинен виділити 15 мільярдів доларів на рік, щоб допомогти жертвам конфліктів і стихійних лих.  Щоб залишити коментар і мати більшу можливість у спілкуванні з іншими учасниками форуму, Ви можете зареєструватися. Частина важливих публікацій потрапляє і на сторінку Радіо Свобода у Facebook. Там коментувати можна без участі модератора.


  ПОВЕРНУТИСЯ НА ГОЛОВНУ
  Форум закрито
  Відсортувати коментарі:
  Коментарі
       
  від: Инженер Місто: Киев
  18.01.2016 10:02
  Примечательно, что "международная группа помощи Oxfam" (как и многие подобные) существует на деньги (т.е. её сотрудники живут за счет) созданные именно в той системе и при том условии, что в мире есть 1% богатых.

  Если этот 1% раскулачить, 3.5 миллиарда беднейших станут в два раза менее бедными. (Т.е. каждый бомж получить дополнительный комплект лохмотьев). И продолжаться этот Праздник Справедливости и Равенства будет недолго. А вслед за ним рухнет эффективная экономическая система, неотделимым недостатком которой является существование этого самого злополучного 1%.

  Но вожделенное равенство достигнуто не будет. На верхушку общества заберется очередная кланово-элитарная группа. Только она будет состоять не из 1% тех, кто умеет создавать материальное и финансовое богатство, а из 1% интриганов, насильников и приспособленцев умеющих бороться за положение в иерархии власти.

  Опыт Советского Союза и пр."социалистических стран" не знаком "международной группе помощи Oxfam"?

  ДОЛУЧАЙСЯ!
  Facebook Радіо Свобода Twitter Радіо Свобода VKontakte Радіо Свобода Радіо Свобода в www.odnoklassniki.ru Радіо Свобода на Google Plus YouTube Радіо Свобода SoundCloud Радіо Свобода Підписка Радіо Свобода

  СПЕЦПРОЕКТ

  Комсомольськ чи все ж Горішні Плавні?

  ВІДЕОПРОГРАМИ

  «Донбас.Реалії» | Чи ефективна місцева влада в «сірій зоні» на Донбасі? 

  РОЗКЛАД ПРОГРАМ

  ІНФОГРАФІКА

  Українська мова. Її статус в Конституції досі ігнорує нинішня влада

  20 років Конституції України: боротьба за реальний статус української мови триває 

  На Всеправославному Соборі українське питання обговорювали в кулуарах – Самохвалова

  «Якщо Синод Константинопольського патріархату захоче видати грамоту визнання – це робить нашу Церкву – Київський патріархат – легітимною і визнаною у світі» 

  Другий фронт: вояків б’ють у тилу. МВС заплющує очі?

  Побутові й ідеологічні конфлікти за участі ветеранів бойових дій на сході викликані проросійськими настроями частини громадян і байдужістю поліції – експерти 

  ОБРАНЕ ВІДЕО

  Ситуація в зоні бойових дій

  Ситуація в зоні бойових дій на Донбасі 28 червня

  Ситуація в зоні бойових дій на Донбасі 28 червня

  Хронологія
  В інших ЗМІ