28 червня 2016, Київ 17:59

  УСІ НОВИНИ / Події

  Моґеріні: фокус на українських реформах не означає завершення тиску на Росію

  Федеріка Моґеріні
  Федеріка Моґеріні

  Верховний представник ЄС із закордонних справ та політики безпеки Федеріка Моґеріні заявляє, що зосередження Євросоюзу на українських реформах не означає завершення тиску на Росію.

  «Європейський союз чи не вперше настільки чітко та сфокусовано зосередився на питаннях реформ, що проводить Україна. Однак це не означає, що фокус зміщується з тиску на Росію на тиск на Україну», – сказала вона.

  «Ми завжди казали та продовжуємо заявляти, що мінські угоди повинні бути повністю реалізовані обома сторонами. І, як ви добре знаєте, чітким сигналом того, що ми притримуємося цієї позиції, було рішення останньої Ради ЄС щодо продовження санкцій щодо Росії», – додала Моґеріні.

  Водночас головний дипломат Євросоюзу зауважила, що ЄС «визнає надзвичайну і виняткову роботу, проведену українською владою за останні місяці».

  «Однак хочемо впевнитися у тому, що цей процес буде сталим і продовжуватиметься далі», – заявила верховний представник ЄС із закордонних справ та політики безпеки.

  Особливу увагу дипломати звернули на необхідність продовження реформи правової системи, держуправління, децентралізації. Реформи повинні продовжуватися, особливо з огляду на набрання чинності зоною вільної торгівлі між Україною та ЄС, кажуть вони.

  Допомога Україні має здійснюватися більш скоординованими діями між ЄС та країнами-членами, додає Моґеріні.
   
  Захід і Україна звинувачують Росію у підтримці проросійських сепаратистів на Донбасі і невиконанні Мінських угод. Москва ці звинувачення відкидає і також заявляє, що не має ніяких зобов’язань за Мінськими угодами, бо підписувала їх не як учасник, а як «гарант», і не має наміру виконувати цих домовленостей.  Щоб залишити коментар і мати більшу можливість у спілкуванні з іншими учасниками форуму, Ви можете зареєструватися. Частина важливих публікацій потрапляє і на сторінку Радіо Свобода у Facebook. Там коментувати можна без участі модератора.


  ПОВЕРНУТИСЯ НА ГОЛОВНУ
  Форум закрито
  Відсортувати коментарі:
  Коментарі
       
  від: Аблай
  18.01.2016 19:51
  Италия - просто Молодцы! А напоследок хотелось бы узнать позиции Сеньоры Могерини касательно кремлёвского проекта "Nord-Stream-2". И вообще, саму возможность резкой смены традиционных(?) поставщиков нефти и газа в ЕС.

  ДОЛУЧАЙСЯ!
  Facebook Радіо Свобода Twitter Радіо Свобода VKontakte Радіо Свобода Радіо Свобода в www.odnoklassniki.ru Радіо Свобода на Google Plus YouTube Радіо Свобода SoundCloud Радіо Свобода Підписка Радіо Свобода

  СПЕЦПРОЕКТ

  Комсомольськ чи все ж Горішні Плавні?

  ВІДЕОПРОГРАМИ

  «Молодь Плюс» | Професійно-технічні училища в Україні під загрозою знищення? 

  РОЗКЛАД ПРОГРАМ

  ІНФОГРАФІКА

  Українська мова. Її статус в Конституції досі ігнорує нинішня влада

  20 років Конституції України: боротьба за реальний статус української мови триває 

  На Всеправославному Соборі українське питання обговорювали в кулуарах – Самохвалова

  «Якщо Синод Константинопольського патріархату захоче видати грамоту визнання – це робить нашу Церкву – Київський патріархат – легітимною і визнаною у світі» 

  Другий фронт: вояків б’ють у тилу. МВС заплющує очі?

  Побутові й ідеологічні конфлікти за участі ветеранів бойових дій на сході викликані проросійськими настроями частини громадян і байдужістю поліції – експерти 

  ОБРАНЕ ВІДЕО

  Ситуація в зоні бойових дій

  Ситуація в зоні бойових дій на Донбасі 28 червня

  Ситуація в зоні бойових дій на Донбасі 28 червня

  Хронологія
  В інших ЗМІ