27 червня 2016, Київ 01:32

    УСІ НОВИНИ / Суспільство

    Українка, що подалась на «Євробачення» з піснею про Путіна, написала листа британській королеві

    Співачка Діана Месс звернулася до королеви Великої Британії Єлизавети II щодо пісні «World Support Ukraine».

    Українка Діана Вартанова, яка виступає під псевдонімом Diana Mess, бере участь у Британії в національному відборі конкурсу «Євробачення-2016».

    Незабаром будуть оголошені результати відбору «Бі-Бі-Сі», і «ми дізнаємось, чи поставить Британія в цьогорічному пісенному конкурсі Eurovision на українку та її прохання до всього світу», написала сама співачка на своїй сторінці у «Фейсбуці».

    «Я вирішила скористатися своїм правом написати Її Величності, аби попросити про підтримку моєї позиції та антивоєнній пісні «World Support Ukraine» на британському відборі конкурсу «Євробачення-2016», – зазначає Діана Месс.

    А в самому листі до королеви сказано: «Ваші слова про дотримання поваги до цілісності та суверенітету України дали надію активній українській діаспорі Лондона і лягли в основу моєї антивоєнної пісні «World Support Ukraine». З нею я хочу виступити на Eurovision 2016, тому і подала заявку на участь від Великобританії».

    «На жаль, всі навколо говорять про «політкоректність», нагадуючи про те, що політичні пісні на конкурсі заборонені. Але ж моя пісня не політична, вона антивоєнна», – наголошує Діана Месс.

    «Прошу Вас нагадати всім, що антивоєнна пісня належить до категорії загальнолюдських цінностей і що Великобританія є країною-засновницею конкурсу «Євробачення», а значить, її думку та багаторічні музичні традиції слід поважати», – зазначено у листі до королеви Єлизавети II.

    Раніше в інтерв’ю Радіо Свобода Діана Месс зауважила: «Я позиціоную цю пісню не як політичну, а як антивоєнну. У Британії є багато прикладів таких антивоєнних пісень. Джон Ленон, Боб Ділан, Стінг, Марлен Дітріх – багато виконавців раніше і сьогодні виконують такі пісні».

    Пісня «World Support Ukraine» (Russians Go Home) вже набрала в YouTube понад 200 тисяч переглядів.

    Пісенний конкурс «Євробачення» цього року відбудеться у Стокгольмі. Півфінали конкурсу призначені на 10 і 12 травня, фінал – на 14 травня.

    Півфінали національного відбору в Україні пройдуть 6 і 13 лютого, фінал – 21 лютого. Тоді ж за підсумками глядацького та суддівського голосування під час прямих ефірів і стане відоме ім’я представника від України.



    На цю ж тему:

    «Євробачення-2016»: співачка із Лондона закликає Путіна забратися з України  29.12.2015
     «Євробачення-2016»: співачка із Лондона закликає Путіна забратися з України

    Діана Месс: пісня «World, Support Ukraine» – не політична, а антивоєнна далі 



    Щоб залишити коментар і мати більшу можливість у спілкуванні з іншими учасниками форуму, Ви можете зареєструватися. Частина важливих публікацій потрапляє і на сторінку Радіо Свобода у Facebook. Там коментувати можна без участі модератора.


    ПОВЕРНУТИСЯ НА ГОЛОВНУ
    Форум закрито
    Відсортувати коментарі:
    Коментарі, сторінка з 3
        Вперед 
    від: Михайло Місто: Київ
    23.02.2016 15:22
    Інтересно спостерігати коли люди виїхали із України за кращим життям і із сторони вболівають за неї кинувши тут рідних могили батьків. А зараз такі щирі українці. Кидайте все там беріть свої капітали знання та вміння і приїзжайте в Україну а не заробляйте собі гроші та положення на спогадах про Україну та вболіваннях за неї
    У відповідь

    від: Петро Місто: Кривий Ріг
    23.02.2016 22:33
    Ага, Михайле! Беріть свої капітали та передайте їх тут у руки олігархів, змарнуйте тут свої знання та вміння, і повертайтеся назад голі й босі, бо в Україні вам все одно нічого не дадуть зробити.
    У відповідь

    від: Михайло Місто: Київ
    24.02.2016 11:13
    А чого повертатись , коли вони так люблять Україну, розбудовувати, робити краще для нащадків на ділі а не на словах. Вони ж юридично грамотніші, прогресивніші, більше люблять і вболівають за Україну ніж ми тут живущі, будуть до органів управління вибирати собі подібних і з часом реалізують зміни.

    від: Анонім
    22.02.2016 18:19
    пролетела ее песенка ((

    від: Ольга Карпенко
    20.02.2016 15:24
    Дай, Бог, тобі Діано, здоров'я і успіхів, а ми будемо такими дітьми пишатися!!!

    від: нестор Місто: гуляй-поле
    16.02.2016 16:17
    выборочная публикация коментариев вот ваша хваленая западная демократия как и лживый лондонский патриотизм.но правда все-равно п о б е д и т.

    від: Наталя
    07.02.2016 11:31
    А хтось знає, хто такий Себастіан Кербер, якого цитує Діана? "Картина не може зупинити кулю, але вона може зупинити стріляючу руку" - звідки це?

    від: Владимир Коцарь
    06.02.2016 11:02
    Дівчинко,ДЯКУЄМО!!!

    від: 111 Місто: 111
    03.02.2016 20:23
    Всё хорошо , и текстовка в том числе .Но как по мне , у нее хромает вокал как для Евровидения !!
    У відповідь

    від: Выбор Місто: Киев
    09.02.2016 21:33
    Текстовка проста и понятна не для всех, поэтому и представляется определённой части слушателей "достаточно умной", что ими без реально осознания представляется как "нормальная".

    Но не буду спорить, может быть вы действительно специалист в плане вокала, а не в плане текстов.

    від: Україна Місто: Свалява
    28.01.2016 22:34
    Я схиляю голову перед дивовижно мудрою дівчиною.Грамотний підхід до визнання почуттів до свого народу.Саме вона хоче щераз показати на світову угрозу миру,на лице агресора-конкретної особи,який, вмираючи нехоче сповідатися перед світом.Це ж вона продовжує пісенну стежку Руслани,яку вперше побачив світ і почув про Україну.В помислах цієї дівчинки -це майбутнє нашої країни (вона може звертатися до королеви,вона виражає свої думки у пісні...)Такими людьми треба гордитися. Я ,особисто, бажаю перемоги.Мені здається що вся Україна буде вболівати саме за неї.

    від: галина
    28.01.2016 22:10
    Диана, мы гордимся Вами!

    від: Дмитро - вох
    27.01.2016 06:19