29 червня 2016, Київ 22:52

  УСІ НОВИНИ / Економіка

  Яресько: МВФ не має зауважень до закону про держбюджет-2016

  Наталія Яресько
  Наталія Яресько

  Міністр фінансів України Наталія Яресько заявляє, що Міжнародний валютний фонд не має зауважень до ухваленого закону про державний бюджет на 2016 рік. 

  «Щодо бюджету немає якихось зауважень за нашими зобов’язаннями перед МВФ. У принципі, він прийнятий у цілому», – сказала вона.

  Наприкінці минулого тижня під час всесвітнього економічного форуму в Давосі українська делегація зустрілася з директором-розпорядником МВФ Крістін Лаґард. Як звітували тоді в Міністерстві фінансів, головними темами зустрічі були фінальний текст оновленого меморандуму щодо співпраці України і МВФ, ухвалений бюджет-2016, зменшення загального рівня видатків державних фінансів України з 53% від ВВП у 2015 році до прогнозованих 44% від ВВП у 2016 році. МВФ тоді про результати цієї зустрічі не повідомляв. 

  Верховна Рада України вночі 25 грудня 2015 року ухвалила державний бюджет на 2016 рік. Ухвалення бюджету є важливою складовою для отримання наступного траншу за програмою розширеного фінансування з боку МВФ на суму 1,7 мільярда доларів у рамках чотирирічної програми співпраці загальним обсягом 17,5 мільярдів доларів.  Щоб залишити коментар і мати більшу можливість у спілкуванні з іншими учасниками форуму, Ви можете зареєструватися. Частина важливих публікацій потрапляє і на сторінку Радіо Свобода у Facebook. Там коментувати можна без участі модератора.


  ПОВЕРНУТИСЯ НА ГОЛОВНУ
  Форум закрито
  Відсортувати коментарі:
  Коментарі
       
  від: Дядько
  27.01.2016 09:45
  А може досить говорити всякі дурниці...
  Треба ще спитати думку КСУ...
  А Президент його підписав...?

  від: місячна Місто: київ
  26.01.2016 19:30
  У МВФ може і не має зауважень до держбюджету України, а от український народ від нього в паніці та гніві. Здається, що п.Яресько працює для МВФ, а не народу України. Бере безконечні борги, а поліпшеня ніякого. Хіба що найвищі посадовці швидко стають мільярдерами...

  від: Анонім
  26.01.2016 15:10
  Главное, что бы у народа не было замечаний! )

  ДОЛУЧАЙСЯ!
  Facebook Радіо Свобода Twitter Радіо Свобода VKontakte Радіо Свобода Радіо Свобода в www.odnoklassniki.ru Радіо Свобода на Google Plus YouTube Радіо Свобода SoundCloud Радіо Свобода Підписка Радіо Свобода

  СПЕЦПРОЕКТ

  Комсомольськ чи все ж Горішні Плавні?

  ВІДЕОПРОГРАМИ

  «Донбас.Реалії» | Чи ефективна місцева влада в «сірій зоні» на Донбасі? 

  РОЗКЛАД ПРОГРАМ

  ІНФОГРАФІКА

  Василь Сліпак

  Фотогалерея У зоні бойових дій на сході України загинув оперний співак Василь Сліпак

  Василь Сліпак був солістом Паризької опери, але повернувся в Україну з початком російської агресії. На схід України він пішов добровольцем 

  Українська мова. Її статус в Конституції досі ігнорує нинішня влада

  20 років Конституції України: боротьба за реальний статус української мови триває 

  На Всеправославному Соборі українське питання обговорювали в кулуарах – Самохвалова

  «Якщо Синод Константинопольського патріархату захоче видати грамоту визнання – це робить нашу Церкву – Київський патріархат – легітимною і визнаною у світі» 

  ОБРАНЕ ВІДЕО

  Ситуація в зоні бойових дій

  Ситуація в зоні бойових дій на Донбасі 29 червня

  Ситуація в зоні бойових дій на Донбасі 29 червня

  Хронологія
  В інших ЗМІ