25 травня 2016, Київ 00:31

  УСІ НОВИНИ / Економіка

  Яресько: МВФ не має зауважень до закону про держбюджет-2016

  Наталія Яресько
  Наталія Яресько

  Міністр фінансів України Наталія Яресько заявляє, що Міжнародний валютний фонд не має зауважень до ухваленого закону про державний бюджет на 2016 рік. 

  «Щодо бюджету немає якихось зауважень за нашими зобов’язаннями перед МВФ. У принципі, він прийнятий у цілому», – сказала вона.

  Наприкінці минулого тижня під час всесвітнього економічного форуму в Давосі українська делегація зустрілася з директором-розпорядником МВФ Крістін Лаґард. Як звітували тоді в Міністерстві фінансів, головними темами зустрічі були фінальний текст оновленого меморандуму щодо співпраці України і МВФ, ухвалений бюджет-2016, зменшення загального рівня видатків державних фінансів України з 53% від ВВП у 2015 році до прогнозованих 44% від ВВП у 2016 році. МВФ тоді про результати цієї зустрічі не повідомляв. 

  Верховна Рада України вночі 25 грудня 2015 року ухвалила державний бюджет на 2016 рік. Ухвалення бюджету є важливою складовою для отримання наступного траншу за програмою розширеного фінансування з боку МВФ на суму 1,7 мільярда доларів у рамках чотирирічної програми співпраці загальним обсягом 17,5 мільярдів доларів.  Щоб залишити коментар і мати більшу можливість у спілкуванні з іншими учасниками форуму, Ви можете зареєструватися. Частина важливих публікацій потрапляє і на сторінку Радіо Свобода у Facebook. Там коментувати можна без участі модератора.


  ПОВЕРНУТИСЯ НА ГОЛОВНУ
  Форум закрито
  Відсортувати коментарі:
  Коментарі
       
  від: Дядько
  27.01.2016 09:45
  А може досить говорити всякі дурниці...
  Треба ще спитати думку КСУ...
  А Президент його підписав...?

  від: місячна Місто: київ
  26.01.2016 19:30
  У МВФ може і не має зауважень до держбюджету України, а от український народ від нього в паніці та гніві. Здається, що п.Яресько працює для МВФ, а не народу України. Бере безконечні борги, а поліпшеня ніякого. Хіба що найвищі посадовці швидко стають мільярдерами...

  від: Анонім
  26.01.2016 15:10
  Главное, что бы у народа не было замечаний! )

  ДОЛУЧАЙСЯ!
  Facebook Радіо Свобода Twitter Радіо Свобода VKontakte Радіо Свобода Радіо Свобода в www.odnoklassniki.ru Радіо Свобода на Google Plus YouTube Радіо Свобода SoundCloud Радіо Свобода Підписка Радіо Свобода

  Відеопрограми Радіо Свобода

  «Донбас.Реалії» | Вибори в ОРДіЛО. Проводити чи ні? 

  РОЗКЛАД ПРОГРАМ

  Зображення питання

  Тест. Заголовки російських ЗМІ: справжні чи вигадані?

  Чи знаєте Ви стиль російської преси настільки, аби називатися справжнім «диванним воїном» і експертом в інформаційній війні? Заголовки російських ЗМІ іноді шокують. А чи зможете Ви відрізнити справжні заголовки від вигаданих? Насправді це складніше, ніж Ви думаєте!
  Реконструйована з уламків частина корпусу «Боїнга» була представлена у Нідерландах у жовтні 2015 року

  ЄСПЛ підтвердив отримання позову від родичів жертв катастрофи MH17

  Позов подано проти Росії і президента Путіна щодо компенсації сім’ям жертв «Боїнга», збитого над Донбасом у 2014 році 

  «Миротворець» виклав нову базу журналістів

  «Публікуємо черговий список акредитованих іноземних журналістів, які співпрацюють з країною-агресором, яка фінансує міжнародний тероризм і окупувала частину територій України» 

  Акція «Азову», Порошенко та Донбас

  «Загравання із терористами та Кремлем – як і нерозумне провокування їх – матимуть непрогнозовані наслідки не лише для України, а й для Європи» 

  ВИБРАНЕ ВІДЕО

  Міста у вишитих сорочках. Українці святкували День вишиванки

   

  Посол Франції в Україні Ізабель Дюмон виступила з оркестром у Харкові  

   

  Навіщо жителі Донбасу голосували на псевдореферендумі 2 роки тому?

  Ситуація в зоні бойових дій

  Ситуація в зоні бойових дій на Донбасі 24 травня

  Ситуація в зоні бойових дій на Донбасі 24 травня

  Хронологія
  В інших ЗМІ